1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

KORWiN, KNP, JKM, Koliber - bieżące newsy i ciekawostki

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez tosiabunio, 10 Lipiec 2014.

1. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 534
    Uwaga, zakrzywienie czasoprzestrzeni.

2. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 817
    Poparcie WOJSKA? Ja pierdole, przewrót wojskowy na rzecz libertarian jest milion razy mniej realny niż liby z większością sejmową, chociażby dlatego że wojsko to budżetówka, nie licząc miliarda innych przyczyn

3. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 789
    Chciałbym jeszcze dodać jedną istotną kwestię co umyka. KORWIN jako partia w PE pokazało dramatycznie mało. Miała być propaganda, ostre jebanie euro-socjalistów a skończyło się na paru (czterech? trzech?) wyskokach Korwina. Sam prezes pokazał mało, a co z pozostałymi posłami, którzy weszli? Chyba było ich jeszcze trzech. CISZA. Nie było chyba lepszej darmowej reklamy niż tłuc werbalnie po łbach socjalistów jak robi to Nigel Farage. Dla mnie partia KORWIN zjebała sprawę w tym punkcie i ogólnie to jest rozczarowanie, że tak słabo działali do wyborów mimo niby ostrej retoryki w polskich mediach. I być może przez to nie osiągnęli również wyniku 5%.

4. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 673
    Przewrót wojskowy jest nierealny, ale jak to powiedział Korwin:

:p

5. MaxStirner

Polubienia:
    3 817
    Jak informuje FB prezesa, obchodzi on dziś 73 urodziny.
    Cóż, szkoda że nie w lepszych okolicznościach przyrody, tym bardziej jednak słuszne wydają się życzenia zdrowia i wytrwałości..

Filip lubi to.
  6. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 268
    Taka ciekawostka, wyniki KORWiNu za granicą:
    1.Angola-25,49%
    2.Arabia Saudyjska-13,33%
    3.Argentyna-8,51%
    4.Australia-14,09%
    5.Austria-8,24%
    6.Belgia-7,97%
    7.Chile-10,67%
    8.Chiny-9,48%
    9.Cypr-8,86%
    10.Czechy-11,31%
    11.Dania-18,22%
    12.Estonia-9,09%
    13.Finlandia-11,96%
    14.Gruzsja-10,49%
    15.Hiszpania-7,65%
    16.Indonezja-10,34%
    17.Irlandia-17,06%
    18.Islandia-17,76%
    19.Japonia-11,32%
    20.Kolumbia-18,60%
    21.Korea-15,93%
    22.Litwa-6,37%
    23.Łotwa-7,77%
    24.Malezja-8,74%
    25.Mołdawia-6,25%
    26.Holandia-19,72%
    27.Niemcy-8,65%
    28.Norwegia-17,89%
    29.Nowa Zelandia-6,49%
    20.Portugalia-7,27%
    21.Rumunia-10,95%
    22.Serbia-6,25%
    23.Słowacja-12,50%
    24.Szwajcaria-10,12%
    25.Szwecja-10,20%
    26.Tajlandia-12,10%
    27.Ukraina-6,36%
    28.Węgry-6,14%
    29.Wielka Brytania-20%
    30.Wietnam-12,16%
    31.ZEA-11,22%
    32.Kosowo-13%
    33.Singapur-11,54%
    34.Miasto Tajpej-21,35%
    35.Słowenia-8,92 %

7. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 492
    Taaaa, sprzed 3 miesięcy filmik, z okazji urodzin. Smutny i refleksyjny.

Michalkiewicz zapytany kiedyś przez bodaj "Opcję na Prawo" o to, co umieściłby na licznych billbordach, gdyby miał je do dyspozycji, odpowiedział mniej więcej tak.

"W pierwszym odruchu pomyślałem, ze próbowałbym uświadomić ludziom ich rzeczywiste położenie. Doszedłem jednak zaraz do wniosku, że to by ich unieszczęśliwiło, więc po zastanowieniu odpowiadam: reklamy środków na przeczyszczenie."

8. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 200
    To twierdzenie wcale, nie jest takie głupie... Trzeba sobie zadać pytanie czy organizacja, która siłą będzie broniła przestrzegania NAP-u sama go łamie... moim zdaniem nie... a więc żadne zakrzywienie.

9. Donatel

Donatel Active Member

Polubienia:
    118
    Oczywiście, że nie na rzecz libertarian, tylko na rzecz wolności gospodarczej. Franco i Pinochet powyżynali komuchów z pomocą wojska i ludziom żyło się lepiej, w państwach zamordyzmu obyczajowego, ale za to wolności gospodarczej.

Filip lubi to.
  10. MaxStirner

Polubienia:
    3 817
    Tak przy okazji zastanawia mnie dlaczego z automatu partia, czy też kto tam tym zawiaduje nie tłumaczy co sensowniejszych, ciekawszych bądź trafniejszych filmików na angielski.
    Wypowiedź o imigrantach ma ponad 200 000 wyświetleń i jest ostra dyskusja po angielsku bo są napisy.
    Wydaje mi się to relatywnie prostym zabiegiem i mało kosztownym w walce z politpoprawnościowym bełkotem, a jednak nadal jest mało poprawnie przetłumaczonych filmików. Szkoda imho

Non Serviam, kr2y510 i Filip lubią to.
  11. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 970
    O tak, tego szukałem. Wieczór wyborczy partii KORWiN. Fap, fap, fap.

12. WnusioPinoczeta

WnusioPinoczeta Dawniej "Arturek"

Polubienia:
    1 471
    Germańskie geny widać po rysach twarzy.

13. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 673
    Ta ruda ma wygląd rosyjskiej agentki z filmów szpiegowskich. Kolejny argument, żeby sprzedać się Moskwie.

14. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 408
    Janusz Korwin 1% challenge completed!

Odpowiedź dlaczego tak się stało jest jedna: VUVUZELA MISSION accepted by JKM and all kuc, kuc, kuc.

15. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 427
    Poraz kolejny udowodnilem sobie, ze jestem z innej planety bo musialem na wiki sprawdzac co to jest "vuvuzela"...

16. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 652
    reszta tajwanu sie nie liczy czy co?

17. Filip

Filip Guest

Wydaje mi się, że trochę to przeceniasz, elektorat KORWiNy nie przepada za nowoczesną... Chociaż te dziesiętne części % to rzeczywiście mogło zaważyć

Non Serviam lubi to.
  18. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 818
    No na pewno koncert na trąbkę nie pomógł, jak również nie pomogły "korwinizmy", ale w żaden sposób nie są to powody fundamentalne.

Stawianie trębacza w roli nadrzędnego żniwiarza procentów, jest odwracaniem uwagi od służb specjalnych i wieloletnich działań medialnych, które swój finał odnalazły w skrajnym przecweleniu elektoratu, o czym w mało wybredny sposób mówił (słusznie) Stonoga (który po wielokroć sam przysłużył się Układowi).

ps: Mam nadzieję, że trębacz zostanie wykopany. Wypowiadanie się Korwina i Wiplera w dobrym tonie o tej jego żałosnej akcyjce, jest zabiegiem wyjątkowo działającym na niekorzyść. Ci ludzie pokazują, że wciąż brak im rozeznania w ludzkich charakterach i intencjach.

Filip lubi to.
  19. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 815
    Bryczkowski już kilka razy odpalał takie akcje jak ta z trąbką. Przypomnę że min. przez niego właśnie przedłużył się sam proces rejestracji KORWiN w sądzie (bo złożył dodatkowy wniosek). Menda i tyle. Nie wiem dlaczego Korwin trzyma go obok siebie.

20. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 903
    Zupełnie mi to wyleciało z głowy. To chyba faktycznie agenturalna menda a nie zwykły kretyn.

Filip i Staszek Alcatraz lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.