1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Jakie filmy ostatnio oglądaliście?

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kr2y510, 1 Maj 2009.

1. szeryf17

szeryf17 "No reason it's a good reason"

Polubienia:
    1 646
    Widziałem nic specjalnego ale można zobaczyć fajna gadka na temat wąsów

2. szeryf17

szeryf17 "No reason it's a good reason"

Polubienia:
    1 646

3. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 451
    "Wind River"

Kameralny thriller. Prosta, brutalna, pełna broni i odjebki historia, w kochanym przeze mnie klimacie amerykańskiego zadupia. Jeśli komuś podobało się polecane przeze mnie gdzieś tam wcześniej Hell or High Water, to również powinien to zobaczyć.

Gdyby tego wszystkiego było jeszcze mało, to w filmie w pewnym momencie pojawia się pani Kelsey Asbille, na widok której zaczęło mi mocniej bić serce:
    Molestowałbym.

4. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 231
    Czy są na sali jacyś użytkownicy Netflixa?

W kinie byłem ostatnio w 2014, ostatni serial który oglądałem to były pierwsze dwa sezony House of Cards (znaczy tego kiepskiego amerykańskiego remake).

No i teraz chętnie bym przyjął jakies rekomendacje, bo na skutek zbiegu okoliczności mam miesiąc triala Netflixa. Co w tym czasie warto obejrzeć?

5. Pestek

Pestek Well-Known Member

Polubienia:
    1 477
    Najbardziej polecam Stranger Things. Nic lepszego na netflixie nie znalazłem. Potem Mindhunter dosyć ciekawy. Godless może być. Parę innych widziałem i mi nie podeszły. Z Designated Survivor nie polecam.
    Z filmów widziałem parę Willa Smitha z orkiem. Jak ktoś lubił Zabójczą Broń, to może mu się spodobać. Choć frustrowało mnie w nim wiele rzeczy. Ostatecznie niezła nawalanka

Ostatnia edycja: 31 Grudzień 2017
    1 osoba to lubi.
  6. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 885
    Ja jestem - abonuje głównie bo smarkate rodzeństwo chce seriale, a poza tym tak naprawde ze snobizmu troche - mają sąsiedzi i oni też nie chcą być gorsi. Jak przyjdą oglądają i nie musze im tego ściągać, wyjaśniać P2P i grzebać w tych odcinkach
    W zasadzie sam nie oglądam - czasem dokumenty, reszta w sumie taka sobie. Wg mnie nic specjalnego, już zresztą pisałem pare postów wyżej. Dla siebie bym nie abonował wcale.
    Mnie podobały sie 2 dokumenty "The Propaganda Game" o Korei Płn, też o działalności
    tego pożytecznego idioty
    The Fear of 13 - historia Nicka Yarrisa szczerze mnie poruszyła, co rzadko sie zdarza, imo ciekawy gość. Ze względu na takich ludzi mam wątpliwości co do kary śmierci (także w akapie).
    Na razie nic wiecej se nie przypominam. Jak mi coś wpadnie, dam znać
    Uwaga - co mnie troszkę wkurwiło, że po zakończeniu darmówki musisz cancelować konto. Jakbyś np tak jak ja odpiął po prostu karte z PayPala i olał sprawe, to przy reaktywacji konta pobiorą kase od dnia w którym zaczynał sie pierwszy miesiąc płatny (choć de facto nie było dostępu do konta bo nie było płatności) Wrrr
    Edit: Za to Plus, że można anulować przed terminem. Zamkną dopiero po końcu triala mimo anulowania wczesniej wiec zrób tak jeśli planujesz anulowac by nie zapomniec.

Ostatnia edycja: 1 Styczeń 2018
  7. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 481
    Stranger Things, Dark, Ozark, Love, The Expanse, The OA, Rick and Morty, IT Crowd, Black Mirror, Weeds, Mindhunter.

Ostatnia edycja: 1 Styczeń 2018
  8. ultimate

ultimate Guest

Ale 11 lat to ona miała dobre 30 lat temu:D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Styczeń 2018
  9. ultimate

ultimate Guest

"Split"

inho, wah i Jaranek lubią to.
  10. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 283
    "Moon Child" (2003) - czyli kolejne kozackie dziwadlo z Japonii:

wah i (deleted member) lubią to.
  11. xawas

xawas Guest

Papusza. Film o cyganskiej poetce wykletej Bronislawie Wajs.

sabat, snajper, Kelsi oraz 1 użytkownik lubi to.
  12. Maudit

Maudit Guest

Oglądałem na Młodzieżowej Akademii Filmowej. Wizualnie przepiękny. Nie widziałem jeszcze piękniejszego filmu.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 Styczeń 2018
    Kelsi lubi to.
  13. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 304
    A ja ostatnio zapoznałem się z azjatyckim kinem wojenno-historycznym. Obejrzałem film koreańskiej produkcji "The Admiral: Roaring Currents", zachęcony pozytywną opinią na kanale History Buffs.

Artystycznie nie jest to może jakieś arcydzieło kinematografii, bo cierpi zbytnio na brak płynności w montażu - po oczach daje blokowatość narracji złożonej z odrębnych tableau, powodujących niesamowitą łopatologiczność w pierwszej połowie filmu, ale przedstawienie bardzo nietypowej bitwy wszystko to widzowi powinno zrekompensować.

Szkoda, że nie powstał zachodni odpowiednik tego filmu, bo przecież Europa miała przecież bitwę pod Salaminą, która była odpowiednikiem tego, co się działo pod Myeongnyang.

ultimate, lernakow i MaxStirner lubią to.
  14. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 614
    niby to klasa niższa a ubrania sprawiają wrażenie kosztownych

Ostatnia edycja: 17 Styczeń 2018
  15. libertarianin.tom

libertarianin.tom akapowy dogmatyk

Polubienia:
    5 283
    Znowu sobie zrylem beret japonszczyzna:

wah, kr2y510 i Kelsi lubią to.
  16. Kelsi

Kelsi https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs

Polubienia:
    9 013
    Przemoc, której zatrzymać nie można, bezsens wojny, tragedia ludzi.
    Film o wojnie irlandzko-brytyjskiej - początki IRA.

"The Wind That Shakes the Barley" reżysera Kena Loacha.

I jeszcze 18 minutowy film Zoetrope (1999) oparty na "In the Penal Colony" Franza Kafki.
    https://en.wikipedia.org/wiki/In_the_Penal_Colony
    Reżyser Charlie Deaux, muzyka Lustmord (Brian Williams)
    Kolonia karna - człowiek oczekujący na wyrok.

sabat, snajper, wah oraz 4 uzytkowników lubi to.
  17. tosiabunio

Polubienia:
    12 481
    Zoetrope można obejrzeć tu:

BTW parę tygodni temu próbowałem dogadać się z Lustmordem na temat muzy do trailera, ale się nie udało.

18. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 183
    Do trailera czego?

19. tosiabunio

Polubienia:
    12 481
    Trailera gry.

20. xawas

xawas Guest

J. Edgar reż. Clint Eastwood

Eastwood pokazał w filmie szefa śledczej instytucji FBI J Edgara Hoovera jako homoseksualistę. Nie przepadam za DiCapro, ale to dobry aktor. Dobrze zagrał skomplikowaną postać Hoovera. Film oglądało mi się bardzo dobrze.

sabat, snajper, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.