Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
W wyborach na prezydenta Gdańska, przy frekwencji 48,6%, Braun uzyskał prawie 12%.
Wyniki wyborów:
Aleksandra Dulkiewicz - 82,22%
Grzegorz Braun - 11,86%
Marek Skiba - 5,92%

To całkiem niezły wynik i daje Braunowi szansę do Europarlamentu i do sejmu.


___________________________
Update:
 
Ostatnia edycja:

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Na gorąco (nie odsłuchałem rozmowy). Ale przykwasił. Wstyd i porażka. Zdaje mi się, że się rozwija, że wcześniej wypowiadał się w tego typu kwestiach i były to akceptowalne wypowiedzi (w stylu: nie wnikajmy, co dorośli zboczeńcy ze sobą robią).

Może odsłucham potem (ponad godzina niestety..., nie mam w zwyczaju manipulować prędkością odtwarzania), ale powiem, że gdy w swoim wątku Czy w akapie ludzkie mięso będzie dostępne wkleiłem pół roku filmik z jego wypowiedzią o tym, że libertarianie i obiektywiści to poniekąd ludożercy, to moja intencja była ostrzegawcza w sensie "zobaczcie, taki to z Brauna umysł i wolnościowiec, trzeba na niego jednak uważać".
 
Ostatnia edycja:

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Na gorąco (nie odsłuchałem rozmowy). Ale przykwasił. Wstyd i porażka. Zdaje mi się, że się rozwija, że wcześniej wypowiadał się w tego typu kwestiach i były to akceptowalne wypowiedzi (w stylu: nie wnikajmy, co dorośli zboczeńcy ze sobą robią).

Może odsłucham potem (ponad godzina niestety..., nie mam w zwyczaju manipulować prędkością odtwarzania), ale powiem, że gdy w swoim wątku Czy w akapie ludzkie mięso będzie dostępne wkleiłem pół roku filmik z jego wypowiedzią o tym, że libertarianie i obiektywiści to poniekąd ludożercy, to moja intencja była ostrzegawcza w sensie "zobaczcie, taki to z Brauna umysł i wolnościowiec, trzeba na niego jednak uważać".

Tez nie mialem czasu odsluchac, ale trafilem na to po komencie na wolnosc24.pl. Jakis koles ogladal caly wywiad i tez sie zdziwil. Podobniez Rola zadawal dodatkowe pytania bo chyba myslal, ze Braunowi chodzi o karanie "propagatorow" homo, ale Braun uscislil ze chodzi mu o WSZYSTKICH gejow.

Ale odslucham sam po pracy i sprawdze zeby nie bylo, ze pomylka jakas.

Jesli tak jest to nie wiem w jaki elektorat celuje Braun skoro laczy on antypatie do libertarian, secesji oraz sprzedazy ziemi obcokrajowcom (i ogolnie imigracji) i popieranie karania pedziow wiezieniem, z legalizacja wszystkich narkotykow, posiadaniem broni i wolnoscia slowa (mowil, ze za swoje pieniadze kazdy ma prawo do wystawiania "Klatwy"). Czy tacy wyborcy istnieja wogole?

Kiedys myslalem, ze Braun jest pojebem, potem sukcesywnie pracowal nad polepszeniem wizerunku i prawie mnie przekonal. Teraz wrocilismy do punktu wyjscia. I to niestety na krotko przed wyborami, w ktorych mozna bylo liczyc na dobry wynik Konfederacji. Szczegolnie, ze obecnie prawie kazdy ma jakiegos geja albo lesbe wsrod znajomych (akurat gejow nie znam, ale lesbe juz tak) i glupio jakos glosowac na partie w ktorej bryluje facio chcacy aresztowac ludzi z naszego otoczenia za victimless crime.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
I to cała kwintesencja tej zbieraniny w Konfederacji, Mentzen wam powie, że zagłupiśta żeby zrozumieć program a Braun że was aresztuje za wsadzanie sobie chuja w dupe.
Tak entuzjastów Konfederacja wyrucha jak LGBT nie ruchało.
I mało jest przy tym istotny ból dupy lewaków.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
I to cała kwintesencja tej zbieraniny w Konfederacji, Mentzen wam powie, że zagłupiśta żeby zrozumieć program a Braun że was aresztuje za wsadzanie sobie chuja w dupe.
Tak entuzjastów Konfederacja wyrucha jak LGBT nie ruchało.
I mało jest przy tym istotny ból dupy lewaków.
Mentzen tego nie powiedział. Powiedział, że ludzi to nie interesuje. Sam czytałem program/deklarację Januszowych partii może ze 2 razy.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
I to cała kwintesencja tej zbieraniny w Konfederacji, Mentzen wam powie, że zagłupiśta żeby zrozumieć program a Braun że was aresztuje za wsadzanie sobie chuja w dupe.
Tak entuzjastów Konfederacja wyrucha jak LGBT nie ruchało.
I mało jest przy tym istotny ból dupy lewaków.
Całość tego demokratycznego oczadzenia, tańca chochołów przy urnach można podsumować krótko: libek szuka pana.
 
  • Like
Reactions: Alu

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Niestety z Brauna wyszedl totalniak:

https://www.grzegorzbraun.pl/2019/03/19/grzegorz-braun-jestem-za-penalizacja-homoseksualizmu/

A myslalem, ze normalny koles i prawie lib. A tu zwykly zamordysta. Noi teraz zacznie sie rozpierducha w mediach...

A to podobno Korwin gada glupoty i niszczy szanse wolnosciowcow. Przynajmniej Korwin nigdy tego typu totalitaryzmu nie popieral.
Przecież on głosił podobne rzeczy od dawna np. karanie śmiercią za zdradę ojczyzny - to bardzo szerokie pojęcie, dla p.Branuna tak 50% ludzi w Polsce było by do odstrzału (np. głosujący na POPiS). Podsumowując Braun to totalniak z dużą dozą wolności (tak jak byli Hanowie w Wielkiej Tatarii).
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Braun próbuje przesunąć okno Overtona w sprawie pedalstwa. To jest hardkorowy wolnościowiec, który wie, że społeczeństwo się zjebie, gdy zapanuje brak reguł. Świat może być libertariański tylko wtedy gdy będzie jakieś konserwatywne tło za plecami. Za to szacun.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
który wie, że społeczeństwo się zjebie, gdy zapanuje brak reguł. Świat może być libertariański tylko wtedy gdy będzie jakieś konserwatywne tło za plecami.
Tylko że niemal każde społeczeństwo działa zawsze tak, że samo tworzy takie reguły nieformalnie.
Konserwatywne tło i zachowania zostały stworzone przez wolność, a nie przez zamordyzm. Zamordyzm powoduje chęć zniesienia tych reguł.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
Niestety z Brauna wyszedl totalniak:

https://www.grzegorzbraun.pl/2019/03/19/grzegorz-braun-jestem-za-penalizacja-homoseksualizmu/

A myslalem, ze normalny koles i prawie lib. A tu zwykly zamordysta. Noi teraz zacznie sie rozpierducha w mediach...

A to podobno Korwin gada glupoty i niszczy szanse wolnosciowcow. Przynajmniej Korwin nigdy tego typu totalitaryzmu nie popieral.
na czym ta penalizacja ma polegać? jak jestem starym kawalerem to też pójdę do więzienia bo pomyślą że jak nie mam partnetki to pedał? to krzysia też chyba będą musieli zamknąć. i księży. może będę musiał jakiejś kobiecie zapłacić żeby przed urzędnikiem kłamała że miałem z nią seks? a co z biseksualistami? no i najważniejsze, czy trapy to homoseksualizm?
 

Eli-minator

zdrajca świętych dogmatów
698
1 671
Przecież on głosił podobne rzeczy od dawna np. karanie śmiercią za zdradę ojczyzny - to bardzo szerokie pojęcie, dla p.Branuna tak 50% ludzi w Polsce było by do odstrzału (np. głosujący na POPiS). Podsumowując Braun to totalniak z dużą dozą wolności (tak jak byli Hanowie w Wielkiej Tatarii).

Braun zgodnie z taką interpretacją odstrzeliłby się sam. W drugiej turze wyborów prezydenckich poparł Andrzeja Dudę. Więc coś nie gra w takiej interpretacji.

Postulat czapy był bardzo fajny. Ja byłbym skłonny np. zaakceptować taką koncepcję, że ktoś, kto w warunkach recydywy popełnia gwałt ze szczególnym udręczeniem ofiary, dopuszcza się zdrady ojczyzny. AK w latach drugiej wojny światowej zbliżała się do tego modelu odjebując czasami ludzi, którzy po prostu nie mieli intencji politycznych.

A bardziej dosłownie. Czemu by nie potraktować Tuska tak, jak postulowała Ewa Stankiewicz? Ktoś na tym forum byłby oburzony?
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
To, że Braun opowiedział się za penalizacją homoseksualizmu było czystym zbiegiem okoliczności z tym, że moment wcześniej w internecie pojawił się między innymi na stronie xportalu tekst Piotra Pętlickiego „Dlaczego braunizm”, w którym autor pisał jaki to Braun jest cacy, tylko problematyczna jest ta jego wolnościowość objawiająca się brakiem chęci penalizacji homoseksualizmu. http://xportal.pl/?p=34378
 
D

Deleted member 6492

Guest
W temacie penalizacji homo to nie wierzę, żeby coś takiego powiedział, ktoś ma jakieś źródło? (jeśli ma to być godzinny filmik to czy nie dałoby się zaznaczyć czasu, w którym pada wypowiedź?)
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Mam nadzieje, ze inni politycy Konfederacji na to nie pojda i przemowia Grzesiowi do rozsadku, bo inaczej bedzie chryja na calego. I pewno wywala KORWINa z tej miedzynarodowki libertarianskiej, do ktorej ich nie dawno przyjeli...
 
Do góry Bottom