Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta

Norden

Well-Known Member
723
892
Dziwne, tym bardziej, że penalizacja homoseksualizmu jest sprzeczna z nauczaniem Kościoła Katolickiego:

KKK 2358 Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie. Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.

KKK 2359 Osoby homoseksualne są wezwane do czystości. Dzięki cnotom panowania nad sobą, które uczą wolności wewnętrznej, niekiedy dzięki wsparciu bezinteresownej przyjaźni, przez modlitwę i łaskę sakramentalną, mogą i powinny przybliżać się one – stopniowo i zdecydowanie – do doskonałości chrześcijańskiej.


Poza tym to zmiana o 180 stopni względem tego co twierdził wcześniej czyli nie wchodzimy z buciorami ludziom do łózek.
Zrozumiałbym penalizację propagandy LGBT, ale tu z wypowiedzi chyba jasno wynika, że chodzi o wszystkich. Chociaż mamy wypowiedź:
"Robert Biedroń jako zawodowy sodomita powinien trafić do więzienia"
Trzeba poczekać z osądem na dalsze wyjaśnienia.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 676
7 006
Korwin pierdoli kocopaly w celu bronienia Brauna:

"Warzecha przyczepił się do kol.Grzegorza Brauna – za jego postulat penalizacji homoseksualizmu. Ja nie podzielam tego poglądu – ale to nie ja, tylko kol.Braun jest ortodoksyjnym katolikiem. A wśród naszych wyborców jest wielu, o ile nie większość, katolików.

Otóż katolicy kiedyś żyli według wskazówek Jezusa Chrystusa. Ten zaś powiedział był:

„Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w Królestwie Niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w Królestwie Niebieskim”. (Ewangelia wg św.Mateusza 5,17-19)

A co mówi Prawo? Pismo Święte mówi jasno: „Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli” (Księga Kapłańska 20, 13)”.
Już dość dawno temu chrześcijanie przestali przestrzegać słów Pisma Świętego. Natomiast islamiści go przestrzegają."

https://korwin-mikke.pl/blog/czym-jest-konfederacja/

Ciekawe czy Korwin wierzy tez, ze chrzescijanie powinni nie jesc kaszanki, nie zenic sie z przedstawicielami innych ras, noi odcinac naplety, bo wszystko to bylo w Starym Testamencie przeciez. Widac, ze facet nie ma bladego pojecia o chrzescijanstwie.
 

pawlis

Samotny wilk
2 419
10 073
Braun na razie robi wszystko, by z "konfederacji" zrobić koalicję 1%.
Nie ma to jak pedałów złapać znienacka za jaja. Nie mógł sobie odpuścić. Operetka się zacznie.

Z drugiej strony jak pojawiają zarzekania takie Śpiwaka o wsadzaniu do więzień homofobów i agresywniejsza retoryka LGBT, a sporo polskich prawaków ma zapewne podobny pogląd co Braun (wystarczy poczytać komenty na facebooku). I ktoś wrzucał tweeta mówiącego, że lewica jest skuteczna, bo rzuca ogólnikowe radykalne hasła, które trafiają do tych co mają trafić.

Więc może żadnego protokołu nie będzie?
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 676
7 006
przecież już Święty Paweł, typ troszkę starszy od Jezusa, nauczał że obrzezanie be. chrześcijaństwo to nie tylko stary testament

Istota chrzescijanstwa jest to, ze Pismo Swiete Statego Testamentu obowiazywalo wylacznie przed-Chrystusowych Zydow i jedyna prawa obowiazujace obecnych chrzescijan to te ktore zostaly powtorzone w Nowym Testamencie (np. 10 przykazan). Nowy Testament jest prawem uniwersalnym, a nie juz tylko dla Zydow, i nie ma w nim nic o zabijaniu pedalow i cudzoloznikow, albo odcinaniu napletow, albo zakazie zwiazkow miedzyrasowych. Wprost przeciwnie: jest o uratowaniu dziwki przed tlumem i przypowiesc o zostawieniu grzesznika w spokoju jesli ten nie chce zejsc ze zlej drogi. Nie da sie wiec jednoczesnie przestrzegac praw obu Testamentow. Jest to wazne aby odrozniac takie rzeczy bo w przeciwnym wypadku mamy potem debili w rodzaju Rekonstruktywistow (np. Gary North), ktorzy chca prawnych regulacji opartych na Starym Testamencie (np. z doslownym kamieniowaniem cudzoloznic i pedziow!). Tak wiec Braun upodabnia sie do nich. Tragedia.

Wczesny Kosciol Katolicki mial spotkanie na ktorym wlasnie roztrzasali, ktore prawa ze Starego Testamentu obowiazuja chrzescijan (bo w jakis sposob zostaly powtorzone w Nowym Testamencie), a ktore nie. Wtedy wlasnie wykreslono zakazy spozywania krwi, nakaz obrzezania, nakaz poslubienia zony zmarlego brata (historia o onanie, ktora mylnie jest tlumaczona jako zakaz antykoncepcji), itp. Dlatego np. PiS i jego zakaz pracy w Niedziele to czyste zerzniecie z Starotestamentowego zakazu pracy w Szabas. W dzien swiety Chrzescijanin powinien tylko isc do Kosciola i przyjac Eucharystie, a nie musi lezec plackiem na kanapie jak starotestamentowy Zyd.

BTW, widac, ze Sosnierz jest prawdziwym chrzescijaninem:

"Zgodziliśmy się w Europie zaprzestać represjonowania homoseksualizmu (słusznie !), ale oczekujemy, że homoseksualiści uszanują nasze prawo do wyrażania swoich ocen moralnych albo stwierdzania faktów biologicznych — nawet wtedy, jeśli uważają, że się mylimy.

Bo ja jestem gotowy bronić prawa homoseksualistów (i nie tylko) do czynienia tych swoich bezeceństw i opowiadania nonsensów — "

https://nczas.com/2019/03/24/skanda...u-europosel-partii-korwin-ma-powazne-klopoty/
 
Ostatnia edycja:

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 676
7 006
Michalkiewicz okazal sie w tej dyskusji ostoja normalnosci:

https://nczas.com/2019/03/30/stanis...iebezpieczne-z-punktu-widzenia-panstwa-video/

"Na przykład pan Grzegorz Braun proponował penalizację homoseksualizmu. Zatem w każdej sypialni powinien być inspektor, bo skąd byśmy wiedzieli kto tam jakie preferencje objawia. To nie jest rozwiązanie rozsądne, tym się kierowali twórcy kodeksu karnego z 1932 roku, że penalizacja homoseksualizmu została wtedy zniesiona."

Tymczasem Braun brnie dalej w swoim pomysle i opowiada o tym w mainstreamowych mediach:

https://nczas.com/2019/03/31/hit-br...i-homoseksualne-powinny-podlegac-penalizacji/

Super pomysl na przyciagniecie elektoratu NOPowcow! Czyli jakies 0.03% populacji Polski. I odstraszenie calej reszty.
 
Ostatnia edycja:

Prozac

Active Member
96
222
Czy nie dlatego, że zaklejali plakaty "20 lat koncert jubileuszowy"? Zresztą widzę, że Braunowcy zakleili nawet plakat innego kandydata Konfederacji Damiana Dąbka plakatami Brauna.
Walka jest zażarta. Be(r)kowicza trzy plakaty już zasłonięte plakatami KOalicjantów. Rozbawiło mnie to, że nawet jak był zasłonięty plakat ale wystawał dół z napisem "Berkowicz" to ktoś nie omieszkał odedrzeć tego kawałka :)
 

mikioli

Well-Known Member
2 754
5 352
Ładne bio Brauna zrobił Witkowski w krypolu.


SŁUŻBY, MAFIE I LOŻE VS „SZCZĘŚĆ BOŻE”, CZYLI MAGICZNY ŚWIAT GRZEGORZA BRAUNA

https://krytykapolityczna.pl/kraj/grzegorz-braun-witkowski/
http://archive.fo/aLQnf
Ładnie pokazał, że jest gówno redaktorem:

Naprawdę myśli że wygra w 2015 roku. Otrzymuje jednak 0,83% głosów. Nie umie zaakceptować tego wyniku, oznajmia, że wybory sfałszowano. Wraz z najwierniejszymi zwolennikami wdziera się do Państwowej Komisji Wyborczej i zaczyna okupację, domagając się ponownego przeliczenia głosów. Liczy, że pójdą za nim tysiące. Ostatecznie tylko kilkudziesięciu zwolenników jest w nim w budynku. Interweniuje policja i siłą wyprowadza okupantów. Pucz jest zupełnie nieudany. Rzeczywistość po raz kolejny Brauna zawiodła. Żyje z wykładów dla Polonii.

Czytam i oczom nie wierzę... Przecież okupacja PKW była po wyborach samorządowych. Czekuję wiki, czekuję artykuły prasowe. No tak w 2014 roku.

https://wiadomosci.dziennik.pl/wybo...2-osob-ktore-okupowaly-pomieszczenia-pkw.html

No fajny risercz. Składamy niechronologiczne wydarzenia w walce o odpowiednią narrację. Ile tam takich kłamstw bo nie błędów jest?
 

tolep

five miles out
8 480
15 273
Ile tam takich kłamstw bo nie błędów jest?

W gruncie rzeczy to jest drobiazg. Ja po prostu uznałem czytając to, że była jakaś druga okupacja Brauna i jego kumpli opróćz tej o której ty piszesz. Mogłem to przeoczyć, tak bardzo mam wyjebane.

Wiadomo że cały artykuł powstał tylko w celu przypieprzenia Braunowi. I że jest to krypol. Wartości informacyjnej jest tam jednak całkiem sporo, a wszystkie odmiany przez przypadki słów typu "prorosyjski" czy "antysemicki" to nzwykła mantra którą też się pomija z uśmiechem jako rzecz bezwartościową
 

mikioli

Well-Known Member
2 754
5 352
W gruncie rzeczy to jest drobiazg. Ja po prostu uznałem czytając to, że była jakaś druga okupacja Brauna i jego kumpli opróćz tej o której ty piszesz. Mogłem to przeoczyć, tak bardzo mam wyjebane.

Wiadomo że cały artykuł powstał tylko w celu przypieprzenia Braunowi. I że jest to krypol. Wartości informacyjnej jest tam jednak całkiem sporo, a wszystkie odmiany przez przypadki słów typu "prorosyjski" czy "antysemicki" to nzwykła mantra którą też się pomija z uśmiechem jako rzecz bezwartościową
Nie. To nie literówka czy jakiś nieistotny fakt, tylko narracja budowana na kłamstwie... zauważyłeś, że tak dość dobrze wysycony linkami tekst nagle w całym długim cytacie nie posiada żadnego odnośnika... ja go znalazłem w moment, z mojego łódzkiego biura dziennikarza śledczego ;)

Oczywiście same linki które są w tekście można wykorzystać, ale po tym fragmencie wiem, że niczemu do czego autor nie dał odnośnika, a nawet tam gdzie dał, ale bez przeczytania źródła to nie ma co wierzyć.
 
Do góry Bottom