Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta

workingclass

Well-Known Member
1 835
3 001
Nie. To nie literówka czy jakiś nieistotny fakt, tylko narracja budowana na kłamstwie... zauważyłeś, że tak dość dobrze wysycony linkami tekst nagle w całym długim cytacie nie posiada żadnego odnośnika... ja go znalazłem w moment, z mojego łódzkiego biura dziennikarza śledczego ;)

Oczywiście same linki które są w tekście można wykorzystać, ale po tym fragmencie wiem, że niczemu do czego autor nie dał odnośnika, a nawet tam gdzie dał, ale bez przeczytania źródła to nie ma co wierzyć.
Jak myślisz @mikioli ile prawdy w tym że Braun ma kompleksy?

Propaganda z większym wyczuciem niż w TVP, lepsza niż w TVN i w konkretnym momencie.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 507
20 059
Czepiacie się. Jak na tekst stworzony w ideologicznie wrogim mu środowisku i tak wcale nie było tak źle. Największą zaletą tej biografii był opis rodziny Braunów, bo to dobrze daje do zrozumienia, z jakimi oczekiwaniami Grzegorz musiał się mierzyć i w jakim otoczeniu się wychowywał. Bądź co bądź, jest to dobre przybliżenie powodów, dla których zapewne zajął się polityką.

Jakieś tam drobne detale w rodzaju pomyłek w datach (co w tym wypadku może być zwyczajną literówką) i ogólny nieprzychylny ton nie powinny być dyskwalifikujące, bo Witkowski jako lewak zrobił i tak więcej niż jakikolwiek prawak w przybliżaniu opinii publicznej postaci Brauna.

Nie widzę, aby libertarianie czy konserwatyści poza wybrzydzaniem ruszyli zad i brali na tapet biografie swoich przeciwników politycznych, więc jak zwykle inicjatywa w opisywaniu świata leży po stronie lewicy i jej narracja zwycięża.
 

pawlis

Samotny wilk
2 332
8 507
W kontekście koronawirusa i zakazu zgromadzeń pow. 50 osób (BTW ktoś złośliwie mógłby zgromadzić 49 ludzi w grupie) - manewry wojsk amerykańskich na terenie Polski odbędą się, bo cyt. "nie jest to zgromadzenia publiczne" :oops::
 
Do góry Bottom