Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta

Imperator

Generalissimus
1 567
3 443
Ech... Piątek już na serio robił za etatowego kodziarskiego Sumlińskiego pisząc lansowaną przez takie "autorytety" życia politycznego jak Wojewódzki książkę o Macierewiczu, teraz tropi ruskich agentów z przenikliwością i "researchem" godnym Reya onegdaj promowanego przez Frondę.pl. W sumie polowanie na ruskie czarownice w najbardziej pro-jankeskim rządzie od czasów Millera to nadal lepsza droga życiowa niż ćpuństwo prowadzące do rzygania wstrętną, zieloną masą...

Ale dość ad personam, to o czym pisze to nie są żadne dowody na agenturalność, jedno zdjęcie i wspólna znajoma to ledwie poszlaki do kontaktów z Rosją. W czasach kiedy członkowie rządu jedzą kolację z Danielsem, słuchają się każdego listu Mosbacher, a Niesiołowski dostaje medal od Bundeswehry, obsobaczanie kogoś za wywiad dla Sputnika wygląda na zwykłą kpinę i perfidię oraz bezczelność najgorszego stopnia. Oczywiście powoływanie się na raport jakiegoś szemranego think thanku Sorosa całkowicie nie dziwi.

I jeszcze ten protestantyzm jako podstawa nowoczesnej cywilizacji zachodniej... czekam na występ u Chojeckiego, podobne oszołomstwo i kaliber poglądów.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 640
6 307
https://nczas.com/2019/01/26/grzego...tory-zostawil-w-spadku-nieboszczyk-adamowicz/

"Będę działał na rzecz utrzymania jednoznaczności przynależności państwowej Gdańska do Rzeczpospolitej Polskiej. Żadnych szkodliwych urojeń o reaktywacji Wolnego Miasta Gdańska, żadnej Rzeczpospolitej Przyjaciół Polin prezydenta Dudy. Tych rzeczy za moich kadencji w Gdańsku państwo nie zobaczycie.

Gdańsk to jest miasto symbol, do którego wszyscy normalni Polacy się przyznają. I do gdańskiego Sierpnia i do gdańskiego Września. Każdy normalny, tradycyjnie myślący Polak przyznaje się do Gdańska. Problem w tym, że nie wszyscy obecni gdańszczanie przyznają się do Polski. Temu również zamierzam postawić tamę – podkreśla dobitnie."


Czyli beda przesladowania akapow/secesjonistow w braunizmie?
 

Redrum

Active Member
698
170
Oczywiście nie mógł się powstrzymać od wrzucenia Żydów i LGBT do puli zagrożeń, przecież to jest doskonała metoda na podbicie poparcia.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Redrum

Active Member
698
170
 

Król Julian

Well-Known Member
920
1 944
Chętnie bym obejrzał dyskusję z ich udziałem - będą walczyć o ten jeden procent?
PiS nie wystawił własnego kandydata, obawiając się słabego wyniku, więc ci trzej mogą rywalizować o elektorat pisowski w Gdańsku. Tylko nie wiem czy ten wnuk Walentynowicz nie będzie dla pisowców bardziej strawny niż Braun.
 
Ostatnia edycja:

pawlis

Samotny wilk
2 407
9 533
Grzegorz Braun złożył skargę do Sądu Najwyższego. Chodzi o uchwałę PKW ws. komitetu Aleksandry Dulkiewicz

- Teraz okaże się, po której stronie stoi wymiar sprawiedliwości. Okaże się, czy Sąd Najwyższy stoi po stronie prawa, czy też stoi na straży interesów układu gdańskiego - mówi Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska. Sprawa dotyczy wczorajszej uchwały PKW ws. komitetu Aleksandry Dulkiewicz.Informację o skardze do Sądu Najwyższego podał dzisiaj Grzegorz Braun. Na kanale na YouTube opublikował film, na którym mówi: "Samo złożenie skargi w Sądzie Najwyższym w trybie ustalonym przez kodeks wyborczy wstrzymuje wykonanie uchwały Państwowej Komisji Wyborczej. Będziemy mieli wyrazisty komunikat. Okaże się, po której stronie stoi wymiar sprawiedliwości. Okaże się, czy Sąd Najwyższy stoi po stronie prawa, czy też stoi na straży interesów układu gdańskiego".


Wczoraj Braun zwracał uwagę, że Dulkiewicz złamała kodeks wyborczy, bo nazwa jej komitetu "Wszystko dla Gdańska" powinna różnić się od nazwy działającego w mieście stowarzyszenia "Wszystko dla Gdańska". W rozmowie z Onetem polityk podkreślał, że jego zdaniem kandydatura Dulkiewicz "jest nielegalna".

Wczoraj wieczorem Państwowa Komisja Wyborcza zaprezentowała swoje stanowisko w tej sprawie. PKW nakazała komitetowi Aleksandry Dulkiewicz zmienić nazwę. Uznała również, że zebrane wcześniej podpisy (około 10 tysięcy) pod kandydaturą Dulkiewicz są ważne.

Dziś gdański wiceprezydent Piotr Grzelak wraz z mecenasem ugrupowania "Wszystko dla Gdańska" ogłosili nową nazwę komitetu. Brzmi ona: Komitet Wyborczy Wyborców Wszystko dla Gdańska Aleksandry Dulkiewicz.

Braun uważa, że uchwała PKW to "radosna twórczość komisarzy" i "przykład naciągania prawa do doraźnych celów politycznych".
 

bombardier

Well-Known Member
1 411
6 559
Komisja wyborcza w Gdańsku odroczyła do poniedziałku rejestrację Grzegorza Brauna jako kandydata na Prezydenta Miasta Gdańska. Jako powód podała fakt, że w obowiązującym formularzu zgłoszeniowym w miejscu informacji o adresie zamieszkania Kandydata zgodnie ze stanem faktycznym wpisany został adres zamieszkania. Komisja uznała jednak, że w tej rubryce zamiast adresu zamieszkania powinien był zostać wpisany adres, pod którym Kandydat widnieje w rejestrze wyborców. Ten rzekomy błąd został usunięty, jednak mimo to kandydat nie został zarejestrowany.

 
D

Deleted member 6431

Guest
Tylko nie wiem czy ten wnuk Walentynowicz nie będzie dla pisowców bardziej strawny niż Braun.
Walentynowicz to nieoficjalny kandydat pisowców ale czy ktoś na trzeźwo bedzie na niego głosował??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom