1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Grzegorz Braun kandydatem na prezydenta

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez kalvatn, 24 Styczeń 2015.

1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 393
  2. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 304
  3. Donatel

Donatel Active Member

Polubienia:
    118
    Bardzo lubię Pana Grzegorza Brauna i z uśmiechem na ustach słucham jego wykładów, radykalny katolicyzm nie wydaje się być dużym zagrożeniem dla trzeźwo myślącego wolnościowca, weźmy na przykład HH Hoppe.

4. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 387
    "Batman kontra Superman. Wie Pan to bardzo ciekawe było..." - w tym momencie już miałem szeroki uśmiech. Dodatkowo koszerna kolejna odpowiedź o narkotyki.

5. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 809
    20%, jeżeli oglądałbys filmik trwający 10s na tej prędkości to każda sekunda w rzeczywistości pokazywałaby 1.25s filmiku, 8*1,25s=10s, (8/10)*100%=80%, 100%-80%=20%

Ostatnia edycja: 15 Lipiec 2017
  6. Wujaszek Ilicz

Wujaszek Ilicz Well-Known Member

Polubienia:
    545
    ja grzeska lubie sluchac bo abstrahujac od przekazu i sensu on sie bardzo ladnie wyslawia.

7. Non Serviam

Polubienia:
    1 809
    koło 15 minucie jedzie po kolektywiźmie, dmowskim i piłsudskim, gdzieś po 42 minucie też nieźle masakruje jakąś babę

Ostatnia edycja: 27 Czerwiec 2017
  8. kowaI

kowaI Well-Known Member

Polubienia:
    463
    Tam się zeszły trolle na promocję tej książki.
    Tutaj piekna orka etatystów aż im w pięty idzie.
    Grzegorz Braun przestaje się pierdolić z trzodą i to mnie się podoba..

snajper i (deleted member) lubią to.
  9. Non Serviam

Polubienia:
    1 809

A tutaj dość młody braun

Ostatnia edycja: 24 Lipiec 2017
  10. kowaI

kowaI Well-Known Member

Polubienia:
    463

Grzegorz Braun bardzo trafnie przewidział obecną sytuację kondominium.
    Jeżeli jest aż tak nieomylny, to w niedalekiej przyszłości należy spodziewać się kryzysu finansowego

11. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 304
  12. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 619
    Ho, ho, ho! To się prawacki wieczorek dzisiaj urządzi!
    Nie o taki libnet Gazda chodził robić swoje... :(

13. Racibor

Racibor Well-Known Member

Polubienia:
    1 856
  14. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 818
    Grzegorz Braun do rabina Schudricha: Czy goje mają służyć żydom?

15. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 259
    Garść teorii spiskowych.
    Czemu służy Centralny Port Komunikacyjny? (pl.wikipedia.org/wiki/Centralny_Port_Komunikacyjny)
    Co ta koncepcja markuje/legenduje?
    Jaką rolę pełnią w niej Żydzi?
    Czy prezydent-rezydent Duda-Juda został zwerbowany przez wywiad USA?
    Skąd nagle taki przyrost ciapalatych (Pakistańczyków i Hindusów) w Warszawie?
    ...i jeszcze trochę innych teoryj.

No to wypatrujemy dupnej dziury w ziemi w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej i nie tylko.

Ostatnia edycja: 15 Kwiecień 2018
    wah lubi to.
  16. kuba81

kuba81 Well-Known Member

Polubienia:
    500
    Swego czasu ktoś tutaj podrzucił link do strony, z której ściągnąłem najnowszy film Brauna "Rewolucja protestancka". Dopiero niedawno mogłem go obejrzeć. Na początku drugiej godziny (dokładnie od 01:00:03) znany, katolicki propagandysta, ks. profesor Guz mówi o Lutrze dokonującym "aktu satanizacji Boga". Na poparcie pada fragment komentarza Marcina do Księgi Psalmów, cytuję fragment z filmu Brauna: "Bóg nie może być Bogiem, zanim najpierw nie stanie się szatanem".

Nie mogłem uwierzyć, że reformator coś takiego napisał, zacząłem więc szukać w necie i natrafiłem na analizę autorstwa internauty, który sprawdził, jak ta wypowiedź funkcjonuje we wspomnianym komentarzu do Psalmisty. Oto pełny cytat z wydania z 1744 r.:

„Podsumowując, Bóg nie może być Bogiem, on musi najpierw (w oczach przewrotnego rozumu) stać się diabłem.”

Rzecz jasna w wypowiedzi Guza wypowiedź w nawiasie została usunięta.

Link do analizy wspomnianego internauty:

Ze strony można też ściągnąć wspomniane wydanie z XVIII w. i sprawdzić, że faktycznie ów nawias tam się pojawia.

Pytanie, jak często w"Rewolucji protestanckiej" Braun dopuszcza się podobnych manipulacji i jaką wartość ma ów film w sytuacji, gdy pojawiają się w nim takie gówna jak wspomniana wypowiedź?

17. FatBantha

Polubienia:
    17 619
    Guz już na ten zarzut odpowiadał. Cytat ponoć pochodzi z późniejszego źródła, gdzie następcy Lutra starali się złagodzić wydźwięk oryginalnego tekstu, dodając treść z nawiasu. W oryginale, u Lutra, tego wtrącenia nie ma.

18. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 282
    Za Wiki
    Podsumowując Guz nie manipulował... Chociaż ja też mam zarzuty do filmu Brauna z powodu nie skonfrontowania tej narracji z protestantami.

19. FatBantha

Polubienia:
    17 619
    kr2y510 i Claude mOnet lubią to.
  20. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 259
    Nagonki na Brauna początek.

W skrócie dla tych co nie chcą marnować czasu na słuchanie.
    1. J.Daniels przeprasza G.Brauna.
    2. Rydzyk usprawiedliwia Danielsa, bo każdemu takie coś się zdarza, bo emocje...
    3. Daniels mówi że Braun jest spoko, bo przecież Braun ma żydowskie korzenie.
    4. Rydzyk na to, że przecież wiadomo jak to wszyscy żydzi się kłócą miedzy sobą.
    5. Daniels mówi: O Taaaaaaak!
    Braun w środowisku słuchaczy Radia (co) maRyja będzie uchodził za Żyda, podżegacza, wichrzyciela, za oszołoma, za V-kolumnę.
    Tv Trwam przeszło oboma nogami na drugą stronę mocy.

Mam taką myśl. Z Rydzykiem i Danielsem należy zrobić tak samo. W ryj za, w ryj. Oko za oko, ząb za ząb.
    Przecież powszechnie wiadomym jest fakt, że wywiad państwa położonego w Palestynie posługiwał się i posługuje się homoseksualistami-agentami na ogromną skalę. Księża mają często skłonności homoseksualne. Jest wysoce prawdopodobnym, że wywiad państwa położonego w Palestynie, trafił w gust Rydzyka i podesłał mu cherubina przeszkolonego w homoseksualnej sztuce miłosnej. Znaleźli piętę achillesową ojczulka, zainwestowali i ugrywają swoje.
    A powyższa hipoteza nie jest w niczym wyjątkowa.
    Mafia w USA posyłała szefowi FBI Hooverowi, świeżych cherubinków i w zamian za to miała jego kryszę. To jest obecnie informacja jawna, którą można znaleźć w odtajnionych dokumentach.

Ostatnia edycja: 2 Maj 2018

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.