Gry komputerowe

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
"Eve Online" jest płatne.

Za EVE można płacić walutą z gry. Po 3-4 miesiącach nie powinno być problemu z kupowaniem już kolejnych miesięcy za to, co się w grze zarobi.

Ciekawy w EVE jest cała ekonomia i przekręty jakie ludzie robią:

I asked Magnus about what precautions, if any, is CCP taking to ensure that this ISK does not make it’s way onto the secondary market? The value of 790B ISK, depending on where you check, could be worth upwards of $170,000 USD if one was able to liquidate it all at once.

http://www.tentonhammer.com/node/34217


Tutaj sobie facet rate za dom spłacił tym co "zarobił" na innych:
http://boingboing.net/2009/07/03/massive-bank-fraud-i.html


Nie bardzo rozumiem polityki wydawców zabraniającej handlowania otwarcie walutą z gry za prawdziwe pieniądze. O wiele ciekawsze jest, gdy strata czy zysk w grze jest czymś bardzo realnym, co można sobie spieniężyć.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Za EVE można płacić walutą z gry. Po 3-4 miesiącach nie powinno być problemu z kupowaniem już kolejnych miesięcy za to, co się w grze zarobi.

Grałem parę lat temu wiele miesięcy w EVE, choć samotniczo i moje maksymalne stany posiadania do kilkanaście mln ISK. Zakup PLEXa, który uprawnia do kolejnego miesiąca to 550 mln ISK. Trzeba nieźle zapierdalać, głównie walcząc w korporacjach PvP, aby zarabiać tyle miesięcznie.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Dzisiaj może są po 550. Jak ja grałem ceny zaczynały się od 250 i zarabiałem tyle na handlu i produkcji i jeszcze mi zostawało na inwestycje czy wtapianie małych statków na PVP.
Utrzymywałem 2 konta.
Granie w korporacji to jednak mus by przynajmniej mieć dostęp do POSa produkcyjnego i za to nie płacić.
 

deith

Active Member
230
169
Niestety grając godzinę, dwie dziennie to raczej nie utrzymasz konta za pieniądze z gry, szczególnie przez pierwsze miesiące.
Ale sama w sobie gra całkiem ciekawa, można się dobrze wczuć w ten klimat. Oczywiście jak to zwykle z MMO - trzeba sobie zarezerwować sporą część życia, zresztą z tego samego powodu nie grałem w to zbyt długo.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Właśnie sobie instaluję na 21-dniowym trialu, zobaczymy :)
 

military

FNG
1 766
4 727
State of Decay to gra o mega-wolnościowym wydźwięku: nie dość, że praktycznie symuluje akap, to na dodatek jednym z największych zagrożeń jest dowodząca uzbrojonymi strażami sędzina wspierająca gun-control.:) Poza tym gra jest fucking awesome, jedna z najlepszych gier w jakie grałem w życiu, więc polecam.
 

Hitch

3 220
4 872
Napaliłem się na nią, a tu zonk - tylko na X360. No, ale ponoć szykują wersję PC. Oby mój staruszek ją udźwignął.
 

military

FNG
1 766
4 727
Wersja na PC już za tydzień.:) Naprawdę nie mogę wystarczająco polecić tej gry - jak dla mnie ona znienacka wygrała generację. Dziś spędziłem przy niej kolejne, bo ja wiem, 5-6 godzin - łącznie już z 20, ciągle nowe rzeczy do roboty - i mam nadzieję, że nawet nie zbliżyłem się do końca.
 

Hitch

3 220
4 872
Ale to nie jest żadne MMO? W singlu się gra, tak? Bo jak po sieci to nawet wersja na PC mnie nie urządzi :)
 

Hitch

3 220
4 872
No to tylko mieć nadzieję pozostaje, że mi pójdzie. Silnik gry (CryEngine 3) nie nastraja mnie jednak zbyt pozytywnie...
 
D

Deleted member 4151

Guest
Ale gra podobno raczej jakaś piękna nie jest ale niestety mój komp ma kartę która ledwie ciągnie gothica 3 więc nie ma szans. Szkoda ,że nie ma tego na PS3 :(
 

Hitch

3 220
4 872
Grafika to sprawa trzeciorzędna. Aby w tym wypadku przekładało się to na dobrą optymalizację i działanie gry na starszych sprzętach.
 
D

Deleted member 4151

Guest
W Eve musi straszna inflacja panować jak walutę z gry można kupić za prawdziwe pieniądze.
 
D

Deleted member 4151

Guest
To tłumaczy dlaczego we wszystkich MMO w jakie grałem była potworna inflacja :)
 
Do góry Bottom