Gry komputerowe

Brehon

Well-Known Member
555
1 483
Assassins Creed III, gra z wieloma elementami libertariańskimi. Akcja toczy się przed i w trakcie wojny o niepodległość z USA, są ciekawe zadania poboczne, np: "pozbądź się poborców podatkowych" ;) a na murach widać porozwieszane flagi Gadsdena.
 
D

Deleted member 4151

Guest
Ja tam gram w LoL-a może wątków libertariańskich nie mam tam za wiele ale gra fajna. Tylko niestety gorzej ze społecznością:mad: Ostatnio trafiłem na jakiś gości co mnie zwyzywali o ,,brak miłości do swojej ojczyzny'' :)
 
D

Deleted member 4151

Guest
Chodziło mi akurat o league of legends :) Odlskulowe gry też są spoko ale w Lands of Lore nie grałem.
 

Hitch

3 220
4 872
Rockstar odznacza się doskonałym poczuciem humoru nawet w kampaniach reklamowych swoich gier. Tu wprowadzenie do scjentologii ze świata GTA5. Zaś w tle można dostrzec rewelacyjne efekty wodne (animacja tworzenia się fal!). Nie mogę się doczekać września. KIFFLOM!

 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Od jakiegoś czasu gra UnReal World RPG, czyli survivalowy, pogański, barbarzyński cRPG akap-w-epoce-żelaza jest freewarem z opcją dotacji twórcy. Czyli typowy model dostarczania softu w akapie XD.

Dostępne na Windows, Mac i Linux

http://www.unrealworld.fi/

mapa taktyczna
urw-screenshot-7.png


mapa strategiczna
urw-screenshot-5.png


ekran obrażeń
urw-screenshot-12.png
 

Caleb

The Chosen
511
271
Srogo, jestem sympatykiem odlschool-u, ale na screenach powyżej gra wygląda rzeczywiście pogańsko. Niczym na NES-ie. Przyjrzę się tematowi.
freewarem z opcją dotacji twórcy. Czyli typowy model dostarczania softu w akapie XD.
Otwarto źródłowy projekt z opcją dotacji byłby ideałem, chyba.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Ta gierka fajnie wygląda w teorii ale jak próbowałem w nią grać to w ogóle nie byłem w stanie rozkminić sterowania.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Trzeba nauczyć się komend na klawiaturze. Mnie największą trudność w tej grze sprawia sama trudność gry. Max do czego się dorabiam to szałas, tratwa i wystrugane badziewia na handel.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
Zainstalowałem tego Unreal World wczoraj dla ciekawości. Wciągnęło mnie tak, że napierdalałem do 3 w nocy.
Niestety żyje się jakoś łatwiej łamiąc NAP i mordując myśliwych w głuszy dla kawałka sznurka.
 

MarekAK

Member
63
24
Rulers of Nations: Geopolitical Simulator 2 to jest dopiero gierka. Grałem w różne grand strategie od Total Warów przez Europy Universalis, (banalne gierki w których można tylko malować mapę na wybrany kolor), po Supreme Rulery, (trochę trudniejsze), ale w tej gierce przetrwać dłużej niż rok na najłatwiejszym poziomie trudności to jest wyczyn. Perfekcyjny symulator socjaldemokracji. Polecam.

EDIT: Przetrwać w stanie pokoju z innymi państwami oczywiście. Do wojen jeszcze nie doszedłem.

 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Odpaliłem sobie ostatnio gierkę Fragile Allegiance
http://www.gog.com/gamecard/fragile_allegiance
Jest to strategia w czasie rzeczywistym polegająca na wydobywaniu surowców z asteroidów w celu uzbierania kapitału wystarczająco wysokiego by zrobić fizyczną odjebkę konkurencji. Plusem produkcji jest to, że zdecydowanie więcej tu wydobycia i handlu niż odjebki.

Znacie może coś podobnego? Chętnie bym pograł w jakąś strategię ekonomiczną w akapowych klimatach - eksploracja dna oceanu itp. Robiłem przymiarki do gry Anno 2070 ale jak na mój gust trochę zbyt dużo napierdalanki, a za mało ekonomii.
 
Do góry Bottom