Fronda, Polonia Christiana i inne prawackie przypały

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Sam Lucyfer zaatakował prawicowy portal! ;)
Potrzebni egzorcyści na gwałt.
Prawy.pl » Bestia ryknęła! Kto i dlaczego zaatakował portal Prawy.pl?
Sprawa okazała się być bardziej skomplikowana, niż przypuszczano. „Google wskazuje cały czas na złośliwe oprogramowanie przy pewnych artykułach (...)” - poinformowały osoby opiekujące się serwerem. Jakie to publikacje? Kilka z nich bezpośrednio obnażają metody działania Lucyfera, wszystkie składają się na pewną szokującą całość.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Lucyfer? To jakiś nowy wirus?
Nie. Pewnie jakiś spambot, który załatwił ich z automatu, albo hakerzy. Ale wierzący wpierw widzą w tym siły wyższe i nieczyste, zamiast poszukać racjonalnego wyjaśnienia tematu. Obawiam się, że widzenie sił wyższych przesłania im wytłumaczenie racjonalne i namierzenie ewentualnego fizycznego winowajcy. To tak jak z tym biskupem co nawołuje do walki i rozprawy z bezpostaciowym Szatanem, który jest nie wiadomo gdzie, a Broń Panie Boże nie objawia się przez jakichkolwiek ludzi.
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Nie. Pewnie jakiś spambot, który załatwił ich z automatu, albo hakerzy. Ale wierzący wpierw widzą w tym siły wyższe i nieczyste, zamiast poszukać racjonalnego wyjaśnienia tematu. Obawiam się, że widzenie sił wyższych przesłania im wytłumaczenie racjonalne i namierzenie ewentualnego fizycznego winowajcy. To tak jak z tym biskupem co nawołuje do walki i rozprawy z bezpostaciowym Szatanem, który jest nie wiadomo gdzie, a Broń Panie Boże nie objawia się przez jakichkolwiek ludzi.

Może to jakieś siły nieczyste pokierowały tymi hakerami?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
@Imperator
Może. Ale wpierw to trzeba ustalić w sposób racjonalny. Dopiero wtedy gdy nie ma racjonalnych motywacji działań, można powierzyć temat specom od zjawisk paranormalnych. To tak jak stare baby za komuny, które co najmniej dwa razy do roku odnajdywały na pofalowanej szybie Matkę Boską. Kościół nie uznał jednak tych objawień za prawdziwe bo wiedział, że w krajach komunistycznych nie produkuje się gładkich szyb, bo fabryki nie stosują nowoczesnej technologii produkcji (wylewania szkła na roztopiony metal). Szkło na szyby jak wiadomo jest cieczą w stanie amorficznym (podobnie jak lód w lodowcu), a nie ciałem stałym i tym bardziej się odkształca, im bardziej ma nierówną powierzchnię i wewnętrzną strukturę.
Więc skoro Kościół do takich zjawisk podchodzi sceptycznie i racjonalnie, to dlaczego prawacy z Prawy.pl zachowują się jak stare baby-dewotki za komuny?
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
frondelek z dumą donosi, że:

Szatan w Poznaniu zatrzymany!

Blackmetalowa grupa Behemoth nie zagra w studenckim klubie Eskulap w Poznaniu. Po protestach środowisk katolickich Rektor Uniwersytetu odwołał koncert.

Prof. Jacek Wysocki, rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w piśmie do zespołu Behemoth tak uzasadnił odwołanie koncertu: "Za odwołaniem imprezy przemawia jej "odbiór społeczny", "liczne protesty mieszkańców i grup wyznaniowych", a także... "troska o bezpieczeństwo studentów".

Katolicka Krucjata Młodych pod apelem o odwołanie koncertów Bohemotha zebrała już ponad 29 tysięcy podpisów. „Koncerty Behemotha są znane z demonicznej atmosfery i bluźnierczego przekazu. Teksty utworów zespołu oddają cześć Szatanowi i de facto są modlitwami do niego. Szydzą z Najświętszej Maryi Panny, czczonej przez miliony katolików w Polsce i na świecie. Setki młodych ludzi, które wezmą udział w koncercie Behemotha zostaną wystawione na kontakt ze złem, brzydotą, bluźnierstwem i profanacją. Zostaną poddane promocji satanizmu - skrajnie nihilistycznej ideologii, niebezpiecznej społecznie i duchowo” – pisze w apelu krucjata.
 
T

Tralalala

Guest
Wsadzają ryja skurwysyny, chuj, że nikt nie każe im tam przyłazić, niech się zamkną w domach i tam puszczą jakieś chóry z kościoła czy arkę noego. Mogą też się biczować czy wsadzać krzyż w dupę jak ich tak kręcą religijne sprawy.
I jakie kurwa obrażanie? Jak tam nie przychodzą to jak są obrażani? Na tej samej zasadzie mogą się domagać skasowania piosenek z neta, nie słucha, pewnie nie wie jeszcze co tam kurwa jest ale jaśnie pierdolonego w dupę pana/panią to obraża.
Piździelce jebane wszystko chcą ułożyć pod siebie, każdy ma żyć ich jebaną miarą. Chuj, że to nawet ich nie dotyczy, pewno nawet większość tego barachła nic by o tym nie wiedziała gdyby nie cała akcja.
 
D

Deleted member 4476

Guest
http://www.polskaniepodlegla.pl/opi...sty-korwin-mikke-chce-konfrontacji-z-tv-trwam
KNP staje w obronie satanisty.
Jesteśmy partią prawicową i konserwatywną, ale odwoływanie w XXI wieku wydarzenia kulturalnego ze względu na protesty fanatyków religijnych to przesada i wstyd – tak ocenił Karol Nowacki z KNP.
Karol Nowacki jest kandydatem KNP w Poznaniu do Rady Miasta, jedną z „jedynek” na liście wyborczej, a partia startuje tam pod hasłem „Przewietrzmy Poznań”. Jak się można teraz domyślić, będzie to wietrzenie miasta z religijnego fanatyzmu.
 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
http://www.polskaniepodlegla.pl/opi...sty-korwin-mikke-chce-konfrontacji-z-tv-trwam
KNP staje w obronie satanisty.
Jesteśmy partią prawicową i konserwatywną, ale odwoływanie w XXI wieku wydarzenia kulturalnego ze względu na protesty fanatyków religijnych to przesada i wstyd – tak ocenił Karol Nowacki z KNP.
Karol Nowacki jest kandydatem KNP w Poznaniu do Rady Miasta, jedną z „jedynek” na liście wyborczej, a partia startuje tam pod hasłem „Przewietrzmy Poznań”. Jak się można teraz domyślić, będzie to wietrzenie miasta z religijnego fanatyzmu.

Czy to o tego kuca chodzi? :)
 

Racibor

Well-Known Member
408
2 159
Ciekawostka z bloga Korwina, świętowanie swoich urodzin jako upadek cywilizacji:

02-11-2014 11:55:00

Zaduszki - i problem imion

Dziś mamy Dzień Zaduszny. Dzień wspominania osób zmarłych. Wczoraj był Dzień Wszystkich Świętych. Niestety: ludzi znacznie bardziej interesują ich zmarli krewni-i-znajomi niż Święci Pańscy. Zwłaszcza „Wszyscy”. Interesuje ich na ogół tylko własny Patron. Bo, jak mawiają w Wielkopolsce, „Urodziny – to i świnia może obchodzić; człowiek obchodzi IMIENINY”. Imieniny – to tradycja katolicka. Oczywiście – obchodzą je również ateiści i innowiercy – bo taki mamy klimat – pardon: tradycję. Katolicką.

Natomiast zarówno protestanci jak i masoni kult Świętych Pańskich zwalczają. Bo dla obydwu tych grup Kościół Katolicki (i rzymski, i ortodoksyjny) to konkurent. Ja jestem prawnukiem protestanta i przesadny kult świętych uważam za herezję – ale naprawdę: dzisiaj nie ma takiej groźby. Ludzi o świętych pamiętają za mało – a nie: zanadto! Tym niemniej dlatego właśnie tworzone w krajach anglosaskich portale forsują urodziny – a nie imieniny. Podobnie jak w przypadku popierania ruchu (tfu!) „gejów” chodzi IM o zniszczenie naszej kultury.

Wbrew intencjom nowożytnych barbarzyńców – idiotów przecież – walka z systemem świętych wzmaga nacjonalizm. Bo dla chrześcijanina nie ma „Hansa” i „Iwana” są ludzie ochrzczeni, a przynajmniej nazwani, ku czci św.Jana. Dla barbarzyńcy „Hans” to nieokrzesany żołdak, a „Iwan” to zapijaczony przygłup. Dlatego o imiona trzeba dbać – i trzeba je tłumaczyć.
(Reszta wywodu o tłumaczeniu imion, jak ktoś chce przeczytać kolejny raz ten sam tekst Korwina: http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/zaduszki__i_problem_imion/2514).

Ja tam mam w dupie wszystkich świętych i nigdy nie obchodziłem imienin. Zresztą w moim pokoleniu wśród znajomych jest to raczej powszechne. Wedle Korwina to lewacki spisek, a ja, nie obchodząc imienin, jako ta świnia, barbarzyńca i poganin niszczę naszą kulturę:)
 
T

Tralalala

Guest
No nie gadaj, że pogardzisz prezentem z okazji imienin. Mi można dać prezent nawet z okazji dnia gówna, hajs to hajs:D
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Ciekawostka z bloga Korwina, świętowanie swoich urodzin jako upadek cywilizacji:
Nie obchodzę imienin, żadnych. Urodziny są dość konkretną okolicznością. Korwin, delikatnie mówiąc, ma w tej kwestii zwarcie w synapsach. Święci masowo produkowani przez wieki istnienia Kościóła, to w większości typy spod ciemnej gwiazdy albo zwykli popierdoleńcy.
 
Do góry Bottom