Fronda, Polonia Christiana i inne prawackie przypały

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
Dziwni ludzie, najwyraźniej są przekonani, że Ruscy tylko czają się by tutaj wjechać i ... właściwie nie wiem co, mają sentyment do Afganistanu więc chcą zacząć ponownie taką zabawę?
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
@Till,
ale chyba małostkowe jest pisanie w ten sposób o jakichś tam regionach. Jedynym logicznym wynikiem zastosowania konsekwentnie tego rozumowania jest akap.

@Ciek,
ciekaw jestem, jakie w Afganistanie były gun laws pod koniec lat 70. :)
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Katolickie przypały walczą z pedofilią.
Robert Tekieli - Stop promocji pedofilii

"Trwają protesty przeciwko konkursowi na Małą Miss Lata. Protestujący mieszkańcy podgdyńskiej gminy Kosakowo uważają, że odbywa się on kosztem dzieci.
W konkursie mogą uczestniczyć dzieci od 3. do 10. roku życia. – Takie konkursy są szkodliwe dla psychiki dziecka, są też zagrożeniem ze względu na pedofilię – uważa Henryk Palczewski ze Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Kosakowo."

njVDG2K.jpg


Ja w takich konkursach pedofilii nie widzę, ale jak komuś w młodości, w zakrystii, wikary grzechy grzechomierzem mierzył, to wszystko mu się potem z jednym kojarzy...
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Dla mnie takie konkursy są zdrowo pojebane, ubierają małe dziewczynki jak kurewki żeby ich mamuśki mogły spełniać swoje niespełnione aspiracje z młodości :eek:. No ale nie jestem jakimś komuchem czy faszystą żeby tego komuś zabraniać. Ciekawe który psycholog dziecięcy potwierdza że takie konkursy szkodzą psychice dziecka, bo ja o takiej teorii potwierdzonej badaniami nie słyszałem.
 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Katolickie przypały walczą z pedofilią.
Robert Tekieli - Stop promocji pedofilii

"Trwają protesty przeciwko konkursowi na Małą Miss Lata. Protestujący mieszkańcy podgdyńskiej gminy Kosakowo uważają, że odbywa się on kosztem dzieci.
W konkursie mogą uczestniczyć dzieci od 3. do 10. roku życia. – Takie konkursy są szkodliwe dla psychiki dziecka, są też zagrożeniem ze względu na pedofilię – uważa Henryk Palczewski ze Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Kosakowo."

njVDG2K.jpg


Ja w takich konkursach pedofilii nie widzę, ale jak komuś w młodości, w zakrystii, wikary grzechy grzechomierzem mierzył, to wszystko mu się potem z jednym kojarzy...

Ten Tekieli to straszny przypał.


To jest mistrzostwo:


Byłem opętany, bo przewidywałem wyniki walk bokserskich. :)


Choć dla mnie takie konkursy to też trochę dziwactwo, to nie przesadzajmy. Poza tym jak pedofilię można promować ?:confused:
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Zawsze mnie zastanawiało jak w konkursach dziecięcych miss można doszukiwać się pedofilii. Powiedziałbym coś dokładnie przeciwnego. Te dzieci przez ucharakteryzowanie całkowicie pozbawione są swego naturalnego, dziewczęcego uroku. Mnie to wręcz razi. One wcale nie wyglądają jak dzieci. Takie potworki, karły, twarz w pełnym makijażu przypominająca dorosłą kobietę ale dziecięce proporcje. Upodabnianie dziecka do dorosłego ma podniecać pedofilów?

Poza tym, co mam rozumieć przez stwierdzenie, że są też zagrożeniem ze względu na pedofilię? Ktoś się nagle przemieni w pedofila jak zobaczy taki konkurs? Czy ci ludzie boją się własnej natury?
Promocja pedofilii? W jaki sposób? Bo oceniany jest wygląd dziecka, a to ludzie nie oceniają wyglądu dzieci? Czy wszystko musi mieć podtekst seksualny? Czy stwierdzenie ojca, że ma piękną córkę będzie promocją pedofilii?
W ramach walki z promocją pedofilii, proponuję obowiązek noszenia burek przez wszystkie osoby do lat 15. Jeżeli to pozwoli uratować choć jedno dziecko...

Konkurs skrytykowała m.in. Dorota Zawadzka, popularna superniania, psycholog rozwojowy.
Dodajmy osoba, która reklamowała pewną margarynę jako niezbędną do prawidłowego rozwoju dziecka. Ekspert po cholerze.
 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Posłuchaj drugiej części, jak kaczce kazał do wody wejść :D
Strasznie obniżyli katole poziom dot. okultyzmu. Już nie mówienie językami, krwawe oczy, lewitowanie, tylko przewidywanie wyników walk i kaczka pływająca po wodzie?

Lekko zbaczajac z tematu. Czy nigdy nie żenowało was to podjaranie koncepcją życia wiecznego jako leżenie na chmurce, na łące czy w innej dżungli? [emoji6]
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Dla mnie tacy ludzie jak Tekeli to łagodne formy schizofrenii. Jak robią jakieś transy i medytacje, albo jak ćpają jak ten drugi koleś z wykładu, to po prostu robią sobie większe kuku. I nie dziwię się, że jak przestają, to zaczynają odczuwać ulgę.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
"Trwają protesty przeciwko konkursowi na Małą Miss Lata. Protestujący mieszkańcy podgdyńskiej gminy Kosakowo uważają, że odbywa się on kosztem dzieci.
W konkursie mogą uczestniczyć dzieci od 3. do 10. roku życia. – Takie konkursy są szkodliwe dla psychiki dziecka, są też zagrożeniem ze względu na pedofilię – uważa Henryk Palczewski ze Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Kosakowo."

Dyskusja z tego typu ludźmi jest bardzo uciążliwa. Włącznie z cytowaniem różnych badań i odwoływaniem się do jakichś praw, wyszukiwaniem podobnych zdarzeń i praktyk w innych regionach kraju lub gdzieś w świecie. Bo ten ktoś staje w obronie dzieci, stoi na straży moralności. Przez co postawił sobie idealną tezę i ktoś kto się nie zgadza z autorytarystą jest w defensywie. To nie autor cytowanego stwierdzenia musi udowodnić to co powiedział, ale antagonista. Powinno być na odwrót. Gdy ktoś chce rozmawiać kulturalnie, to musi się szykować na długą debatę. Jest jeszcze druga taktyka, która może przynieść pewien poklask ale jest uznawana za oszołomską. Sprowadza się do mocnego zaatakowania na samym początku: "Katolik? Znaczy się oszołom!", "Musi mieć pan brzydkie dzieci", "Nie ma pan pieniędzy na sukienkę dla córki?".

Najlepiej połączyć obie taktyki. Ktoś kulturalnie i umiarkowanie wypowiada się i ktoś drugi przeprowadza atak (nie może to wyglądać na zmowę). Wtedy zamordyście skacze ciśnienie i w pewnym momencie powie, zrobi coś głupiego i się skompromituje. Będzie się męczył, bo będzie musiał się bronić.

Podejrzewam, że tu nie chodzi wcale o dzieci, ale jest to zwyczajna zawiść, że ktoś coś robi, stara się o coś, ma szczęśliwe życie. Człowiek mający jakąś idee fixe i przy okazji nawet najmniejszą władzę, będzie starał się pod przymusem narzucić swój punkt widzenia. Coś w stylu różnych fanatyków w USA, którzy chcieliby zdelegalizować seks przedmałżeński, pozamałżeński.

EDIT

Poprawiłem brzydką literówkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
  • Like
Reactions: RaV
D

Deleted member 427

Guest
Mark O’Mara, autor tego stwierdzenia, to prawnik, który uważa, że zabójstwa popełniane przez młodzież w grach komputerowych wpływają na zachowanie w prawdziwym życiu.

I jak to zachowanie się niby manifestuje? Nieoglądaniem CNN?

To nie pierwszy lewacki podjazd na gry komputerowe. Przypominam, że w Kalifornii ultra lewackie skrzydło PD na czele z Lelandem Yee tez wyruszyło niedawno na krucjatę przeciwko "brutalnym grom". Zostali jednak w porę zatrzymani.

 
K

Kurier

Guest
Akurat Thunderf00t wrzucił filmik o tym;


Kto grał w Watch Dogs? I ile już prawdziwych helikopterów padło twoją ofiarą podły hakerze?
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Ja do tych tez podchodzę z rezerwą. Moją ulubioną serią gier jest Thief, a jakoś nigdy nie chciało mi się skakać po dachach, włamywać się do mieszkań i ogłuszać pałką ochroniarzy.
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
katolickie przypały walczą z rodzicami, którzy chcą aby dzieci się zabezpieczały
Rodzic, który da swojemu dziecku (do lat 15.) prezerwatywę lub tabletkę antykoncepcyjną, w najlepszym wypadku dostanie grzywnę, w najgorszym – pójdzie do więzienia. Tak zakłada przygotowany przez Fundację PRO - Prawo do Życia projekt ustawy, pod którym podpisało się 250 tys. osób, a który wkrótce trafi pod obrady Sejmu. – Jeśli rodzic narkoman poda dziecku narkotyki, to przecież też jest przestępstwo. Deprawacja seksualna to nawet większa zbrodnia – twierdzi poseł Jacek Żalek.
http://natemat.pl/112439,2-lata-wie...na-kodeks-karny-obroncow-zycia-trafi-do-sejmu
 
Do góry Bottom