Fronda, Polonia Christiana i inne prawackie przypały

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Jacek Żalek to klubowy kolega prawie - libertarianina, pobożnego posła Gowina. Prawie-libertarianin, pobożny poseł Gowin jest przewodniczącym klubu "Polska Razem", a pobożny poseł Żalek wiceprzewodniczącym, a więc może też jest prawie - libertarianinem.

sami_wiecie_co
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
katolickie przypały walczą z rodzicami, którzy chcą aby dzieci się zabezpieczały
Rodzic, który da swojemu dziecku (do lat 15.) prezerwatywę lub tabletkę antykoncepcyjną, w najlepszym wypadku dostanie grzywnę, w najgorszym – pójdzie do więzienia. Tak zakłada przygotowany przez Fundację PRO - Prawo do Życia projekt ustawy, pod którym podpisało się 250 tys. osób, a który wkrótce trafi pod obrady Sejmu.
Katolickie przypały chcą zamykać rodziców za to, że dziecku dadzą prezerwatywę. Przecież to oznacza uznanie plemników za istoty ludzkie! Kolejnym logicznym krokiem tych pokurwieńców, powinno być domaganie się odbierania dzieci za onanizm i umieszczania ich w zakładach karnych.
 
D

Deleted member 427

Guest
Zamykamy ten wątek:

tumblr_n9c0emlYoC1s1vn29o1_1280.jpg
 
P

Przemysław Pintal

Guest
katolickie przypały walczą z rodzicami, którzy chcą aby dzieci się zabezpieczały

http://natemat.pl/112439,2-lata-wie...na-kodeks-karny-obroncow-zycia-trafi-do-sejmu

Prawdziwie prorodzinną ideą polityczną jest libertarianizm. Najlepiej ze wszystkich innych doktryn gwarantuje prawa rodziców. Zapewnia im wolność od propagandy genderowej i od ingerencji w metody wychowawcze i w życie wewnątrzrodzinne. Oczywiście znajdą się rzadkie przypadki rodziców którzy nie poślą dzieci do jakiejś szkoły, ale nie jest to powodem by narzucać ogółowi jaka to ma być szkoła.

Myślę, że to libertarianizm najprawdziwiej odwołuje się do tradycjonalizmu społecznego, w porównaniu do znanych działaczy katolickich. Dlatego człowiek autentycznie konserwatywny i religijny, powinien przystać do libertarian. Oczywiście większość z nas jest chyba libertynami, ale libertynizm nie jest obowiązkowy dla libertarianina, to po prostu styl życia.

Anarchokapitalistyczne porządki nie przewidują ustawowego, aksjomatycznego wieku umożliwiającego seks. Liczy się tu samoposiadanie, którego coraz większy zakres rodzice cedują na dzieci, wraz z ich dojrzewaniem.

Ich celem jest wmówienie ludziom grzechu i utrzymanie ubóstwa, dzięki temu są w stanie łatwiej manipulować społeczeństwem. Wzrost standardu życia wiąże się z laicyzacją i sekularyzacją. Mam wrażenie, że więcej jest jakichś amiszów, mormonów i odłamów protestanckich po stronie libertarian niż katolików, ponieważ nie chcemy sankcjonować instytucjonalnej religii, która ramię w ramię działa z państwem.

Ustawa nie przejdzie. Jeśli przejdzie, to tylko zwiększy liczbę przestępstw bez ofiar, przepełni więzienia, co doprowadzi do większych kosztów społecznych wiążących się z utrzymaniem państwa i pogłębi nienawiść do kościoła.
 
D

Deleted member 4476

Guest
Najstarszy patron wolnościowców
Archetypiczna postać buntownika, co w imię własnej wolności jako pierwszy wystąpił przeciw zasadzie narzuconego odgórnie posłuszeństwa. Postacią tą jest szatan – pierwszy, który zakrzyknął„Non serviam!”, co znaczy „Nie będę służył!” Oto duchowy ojciec „wolnościowców”, liberałów, libertarian, anarchistów, wreszcie demokratów.
Adam Danek to wyjątkowy podludź i na tej stronie jest dużo gorszych tekstów (Cnota płacenia podatków), ale ten to osobna kategoria zjebania.

Nawet Korwin mu odpowiedział, ale niestety nie zmasakrował go należycie, właściwie to wcale
http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/kto_jest_najstarszym_patronem_wolnosciowcow/2053
 
D

Deleted member 4476

Guest
Trochę taki fikuśny obiektywizm.

Oni mają w ogóle cokolwiek wspólnego z szatanem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Trochę taki fikuśny obiektywizm

Taki bardziej hardkorowy ;) Ja o satanizmie dowiedziałem się stąd http://www.satan.pl/
Nawet sobie pomyślałem, że jakby to była dominująca religia to z akapem byłoby dużo łatwiej. Problemem z promowaniem satanizmu jest jednak to, że ta religia nastawia się przede wszystkim na szokowanie i trudno byłoby przekonać ludzi do czczenia postaci, która zawsze była uznawana za złą. Ale jakby sprzedawać etykę satanistyczną w otoczce rodzimowierskiej? Z obrzędami nie byłoby problemu, bo w końcu katolicyzm dużo zerżnął od pogan.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Parę lat temu popularny był na tym forum anarchosatanizm. Może trzeba wrócić do tego terminu, skoro to im pasuje.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Satanizm w wydaniu LaVeya jest bardzo wolnościowy. Czytałem trochę jego zasady i bardziej sensownej religii pod względem doktrynalnym nie widziałem.
To prawda. Jest to jedna z mocno wolnościowych religii.
Ja o satanizmie dowiedziałem się stąd http://www.satan.pl/
Ale sami sataniści wolnościowi już nie są, czego można się doszukać na tej stronie.
Nawet sobie pomyślałem, że jakby to była dominująca religia to z akapem byłoby dużo łatwiej. Problemem z promowaniem satanizmu jest jednak to, że ta religia nastawia się przede wszystkim na szokowanie i trudno byłoby przekonać ludzi do czczenia postaci, która zawsze była uznawana za złą.
Satanizm jest ściśle związany z chrześcijaństwem, bez niego nie istnieje. Promując satanizm, promujesz chrześcijaństwo.
Ale jakby sprzedawać etykę satanistyczną w otoczce rodzimowierskiej? Z obrzędami nie byłoby problemu, bo w końcu katolicyzm dużo zerżnął od pogan.
Nie jest to konieczne. Wszystkie znane źródła wskazują, że pierwotne rodzimowierstwo było skrajnie wolnościowe. U Słowian Zachodnich panował niemal wzorcowy propertarianizm.
 
OP
OP
pikol

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
@kr2y510
Mógłbyś podać jakieś źródło opisujące w ten sposób nasze rodzimowierstwo? Interesuje mnie dosyć ten temat.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
@pikol Były wątki na forum (działy historia i nierząd). Całościowego źródła jednak nie ma (może wreszcie ktoś to zbierze do kupy i opracuje). :( Wszystko co jest to fragmenty w innych źródłach oraz fragmenty tekstów na Wikipedii, która wskazuje źródła. Np. dokumenty w niemieckich klasztorach dotyczące chrystianizacji Słowian. Pisze się w nich niejako przy okazji o zwyczajach Słowian. O tym, że nie płacili podatków, że nienawidzili wszelkiej władzy, że chrześcijaństwo traktowali jedynie rytualnie itd. Albo opisy Lubieczy (obecnie Lubeka w Niemczech) - największego portu Słowian. Za czasów pogańskich nie było tam żadnych podatków, co dziwiło wszystkich przyjezdnych. Są też ślady w opowiadaniach ludowych i legendach, które potwierdzają ten stan rzeczy.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Matki oburzone osłami kopulującymi w zoo. Radna PiS interweniuje: Dzieci oglądają, tak nie może być
klep
23.09.2014 , aktualizacja: 23.09.2014 18:56
Matki odwiedzające zoo na poznańskich Jeżycach są oburzone osłami kopulującymi na wybiegu. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być - relacjonuje w rozmowie z portalem epoznan.pl Lidia Dudziak, miejska radna z PiS.

Do poznańskiej radnej PiS Lidii Dudziak miały zgłosić się matki zbulwersowane osłami kopulującymi tuż przy placu zabaw w Starym ZOO w dzielnicy Jeżyce. - Dzieci to oglądają, przecież tak nie może być - mówi Dudziak portalowi epoznan.pl.

Radna zaznacza, że rozmawiała już z dyrektorem ogrodu zoologicznego i długo musiała go przekonywać do wprowadzenia stosownych zmian. - Ostatecznie obiecał, że takie sytuacje się nie powtórzą - mówi.

"To jest natura"

Ewa Zbonikowska z warszawskiego zoo zaznacza, że w stolicy nie słyszała podobnych skarg, a osłów nie zamierza trzymać osobno, bo źle wpływa to na ich kondycję.

Zdaniem Zbonikowskiej problem jest wydumany. - Przecież takie rzeczy się zdarzają nie tylko w zoo. Dziecko może zobaczyć kopulujące ptaki, nie wspominając o psach na ulicy. To normalne np. w gospodarstwach na wsi. To jest natura - przekonuje. Jej zdaniem jest to też pretekst do naturalnego uświadamiania seksualnego dzieci.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Ten wstrętny seks przedmałżeński... albo po prostu pani dudziak się zapatrzyła i zazdrości?

Jak ja byłem w zoo to widziałem kopulujące żółwie słoniowe. Ciekawe przeżycie hehe, kiedyś może wrzucę filmik ;)
I masturbującą się, o ironio, kapucynkę, patrzyła się w tym czasie na ludzi.
Chociaż jak teraz myślę, to może po prostu zabłądziłem i trafiłem do podstawówki kr2y510wej
 
Do góry Bottom