Dzidy, noże, ostre kije - wątek o broni białej

D

Deleted member 4683

Guest
Kupiłem sobie takie cudo i ostrzegam:
BO01BO291nw.jpg


img_08071.jpg


P1100264c.jpg


Boker kwaiken w starej wersji z dyskiem. Wybrałem ta wersję ze względu na fajny "dziadkowy" klimat który dają te okładziny z micarty. Prezentuje się naprawdę elegancko. Jednak dysk służący do otwierania to jakieś nieporozumienie. Jest po prostu za mały i kciuk nie znajduje oparcia koniecznego do "odpalenia" noża. Trzeba byc chorym pojebem żeby dopuścić takie coś do sprzedaży. Po chuj ładować IKBS do noża który i tak trzeba otwierać dwoma łapami ??? Jesli ktoś myślał o zakupie tego foldera to odradzam. Lepiej odłozyć i kupic wersję z fliperem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
ee za ile go kupiłeś ten wyżej nóż? Ja tam kupuje gówno z hurtowni z przeceny za złotówke i też się cieszę. Twojego nie użyjesz tdo otwierania puszki czy wbijania go w grubą deskę bo albo wyszczerbisz ostrze albo Ci się nóż zegnie. Jak można kupować jakikolwiek zginany inny niż w scyzoryku?
 
D

Deleted member 427

Guest
lol, nie wiedziałem, że to też jest nielegalne w wielu krajach, w tym oczywiście Nowym Jorku i Kalifornii:

 
D

Deleted member 4683

Guest
repliki katany można kupić i to niedrogo nawet Nie dziwota, że jakiś idiota chodzi z takimi po mieście.

Kurwa, dandezjusz najebałeś się ? To nie jest replika katany tylko europejski miecz . Po drugie - czemu ktoś kto chce sobie nosić katanę ( albo miecz ) po mieście jest idiotą ? Zajebiście skuteczne, legalne - co w tym idiotycznego ? Kiedyś wszyscy wolni ludzie nosili żelazo. Wiadomo, że wygodniej nosić spluwę, ale w naszych realiach to bajka. Po drugie - niektórzy po prostu lubią białą broń, Patrzysz na pistolet i piękną navaję i wiesz, że spluwa jest ok ale jak masz zdechnąć albo kogoś zajebać to niech to jednak będzie ten ten piękny nóż a nie jakaś maszynka. Sam mając spluwę sto razy wolałbym wybrać nóż bo po prostu lubię i tyle.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Bo broń nie zawsze służy do walki. Czasem służy tylko po to żeby coś trzymać w łapie i było po czym poznać status użytkownika (berła, buławy, czekany, strzelam, że ten indyjski topór i nadziak) albo znaczenie reprezentacyjne dla jakichś strażników tak jak gwardia szwajcarska używa do dziś przestarzałej broni. Taki strażnik z kobra-mieczem mógł być po prostu cool.

Albo żeby nosić przy boku jako oznaka statusu i broń do samoobrony lub pojedynków: katany, karabele, szpady pojedynkowe.
 

dandezjusz

New Member
13
6
Kurwa, dandezjusz najebałeś się ? To nie jest replika katany tylko europejski miecz . Po drugie - czemu ktoś kto chce sobie nosić katanę ( albo miecz ) po mieście jest idiotą ? Zajebiście skuteczne, legalne - co w tym idiotycznego ? Kiedyś wszyscy wolni ludzie nosili żelazo. Wiadomo, że wygodniej nosić spluwę, ale w naszych realiach to bajka. Po drugie - niektórzy po prostu lubią białą broń, Patrzysz na pistolet i piękną navaję i wiesz, że spluwa jest ok ale jak masz zdechnąć albo kogoś zajebać to niech to jednak będzie ten ten piękny nóż a nie jakaś maszynka. Sam mając spluwę sto razy wolałbym wybrać nóż bo po prostu lubię i tyle.
"wiem, że to nie katana. katana posłużyła za przykład. koleś z filmu to właśnie taki idiota. chyba się nie na*ebałem... "

mniejsza o moje czy Twoje zdanie, dla większości osób- przechodniów ktoś chodzacy z mieczem/kataną po ulicy jest dziwny i nikt się nie zastanawia czy może lubi białą broń- jest dziwny i podejrzany wg większości...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom