1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Dzidy, noże, ostre kije - wątek o broni białej

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez father Tucker, 11 Marzec 2014.

1. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 620
    Kupiłem sobie takie cudo i ostrzegam:

Boker kwaiken w starej wersji z dyskiem. Wybrałem ta wersję ze względu na fajny "dziadkowy" klimat który dają te okładziny z micarty. Prezentuje się naprawdę elegancko. Jednak dysk służący do otwierania to jakieś nieporozumienie. Jest po prostu za mały i kciuk nie znajduje oparcia koniecznego do "odpalenia" noża. Trzeba byc chorym pojebem żeby dopuścić takie coś do sprzedaży. Po chuj ładować IKBS do noża który i tak trzeba otwierać dwoma łapami ??? Jesli ktoś myślał o zakupie tego foldera to odradzam. Lepiej odłozyć i kupic wersję z fliperem.

Ostatnia edycja: 25 Czerwiec 2015
    nazimno lubi to.
  2. Jaranek

Polubienia:
    7 620
    Grzechotnik lubi to.
  3. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    154
    ee za ile go kupiłeś ten wyżej nóż? Ja tam kupuje gówno z hurtowni z przeceny za złotówke i też się cieszę. Twojego nie użyjesz tdo otwierania puszki czy wbijania go w grubą deskę bo albo wyszczerbisz ostrze albo Ci się nóż zegnie. Jak można kupować jakikolwiek zginany inny niż w scyzoryku?

4. Sputnik

Sputnik Szalony naukowiec

Polubienia:
    1 879

Wolny rynek nie zawiódł, blokada w tym folderze wytrzymuje 113kg obciążenia :) To nóż roboczy i można nim spokojnie batonować, wiem bo sam batonowałem swoim. A co do otwierania puszki jakimkolwiek nożem... mam od tego vicka lub sztućco-otwieracz z demobilu ;)

5. Jaranek

Polubienia:
    7 620
    Fajne sztylety ( Les George )

Tutaj zupełnie nie rozumiem jak można było dać jasne śruby zamiast czarnych ?????

6. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 636
  7. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 760
    Jakoś te wszystkie wygibasne scyzoryki, nie w moim guście.

kompowiec, Grzechotnik i Ciek lubią to.
  8. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 580
    Ten tuareski sztylet: tuareg-dagger.jpg

Załączniki:

9. Jaranek

Polubienia:
    7 620
    Awantura kierowców w Czechach. Jeden ma miecz :)

10. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 712
    Dobry stuff:

nazimno, nuri, Jaranek oraz 1 użytkownik lubi to.
  11. kawador

Polubienia:
    19 712
    lol, nie wiedziałem, że to też jest nielegalne w wielu krajach, w tym oczywiście Nowym Jorku i Kalifornii:

12. dandezjusz

dandezjusz New Member

Polubienia:
    6
    to chyba po prostu trzeba być pasjonatem, który lubi kolekcjonować różne sprawy. Wtedy dobierasz wg. właśnie gustu.

repliki katany można kupić i to niedrogo nawet Nie dziwota, że jakiś idiota chodzi z takimi po mieście.

13. workingclass

workingclass Well-Known Member

Polubienia:
    2 760
    No właśnie, jako pasjonat to w moich sprawach według mojego gustu takich nie ma.

Jaranek i Ciek lubią to.
  14. dandezjusz

dandezjusz New Member

Polubienia:
    6
    no to masz gust :)
    ja mam trochę podobnie. Uważam, że prostota jest zawsze w modzie. Jeżeli już patrzymy pod takim względem.

15. Jaranek

Polubienia:
    7 620
    Kurwa, dandezjusz najebałeś się ? To nie jest replika katany tylko europejski miecz . Po drugie - czemu ktoś kto chce sobie nosić katanę ( albo miecz ) po mieście jest idiotą ? Zajebiście skuteczne, legalne - co w tym idiotycznego ? Kiedyś wszyscy wolni ludzie nosili żelazo. Wiadomo, że wygodniej nosić spluwę, ale w naszych realiach to bajka. Po drugie - niektórzy po prostu lubią białą broń, Patrzysz na pistolet i piękną navaję i wiesz, że spluwa jest ok ale jak masz zdechnąć albo kogoś zajebać to niech to jednak będzie ten ten piękny nóż a nie jakaś maszynka. Sam mając spluwę sto razy wolałbym wybrać nóż bo po prostu lubię i tyle.

16. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 580
    Trochę indyjskiej broni:

Sapola

Topór z Dekanu

Madu(vu)

Nie znam nazwy, ale fajnie wygląda

Kobra-miecz

Zaghnal

luke27, tomky i father Tucker lubią to.
  17. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 558
    A ja myślałem że broń z mangi i anime wygląda dziwnie i niepraktycznie. Azjaci chyba ta mają.

18. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 587
    Bo broń nie zawsze służy do walki. Czasem służy tylko po to żeby coś trzymać w łapie i było po czym poznać status użytkownika (berła, buławy, czekany, strzelam, że ten indyjski topór i nadziak) albo znaczenie reprezentacyjne dla jakichś strażników tak jak gwardia szwajcarska używa do dziś przestarzałej broni. Taki strażnik z kobra-mieczem mógł być po prostu cool.

Albo żeby nosić przy boku jako oznaka statusu i broń do samoobrony lub pojedynków: katany, karabele, szpady pojedynkowe.

19. kawador

Polubienia:
    19 712
    Amy Jane tym razem bez broni palnej:

20. dandezjusz

dandezjusz New Member

Polubienia:
    6
    "wiem, że to nie katana. katana posłużyła za przykład. koleś z filmu to właśnie taki idiota. chyba się nie na*ebałem... "

mniejsza o moje czy Twoje zdanie, dla większości osób- przechodniów ktoś chodzacy z mieczem/kataną po ulicy jest dziwny i nikt się nie zastanawia czy może lubi białą broń- jest dziwny i podejrzany wg większości...

Ostatnia edycja: 10 Grudzień 2015

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.