Czarna przestępczość

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty
D

Deleted member 4683

Guest
Przypomniał mi się wywiad z powstańcem którego jednym uchem słuchałem ostatnio w samochodzie. Gość opowiadał jak to w powstaniu nie było broni. On sam na początku miał tylko malutki pistolet który dostał od mamy gdy się z nią żegnał idąc do powstania. Redaktorek aż się zachłysnął "ooo, a skąd matka miała pistolet ? Też konspirowała ?". A gość na to "a bo wie Pan, przed wojną dużo kobiet nosiło w torebkach takie małe pistoleciki. Damski pistolet to się nazywało. Taka moda na to była ". Spodobała mi się zwłaszcza ta wzmianka o modzie na pistolety. Gdyby dzisiaj były takie zdrowe mody.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Nie mam ale to było albo PR24 ( taka pisowska szczekaczka) albo I program PR. I na pewno w piątek albo w weekend. Najpewniej w sobotę.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
@Jaranek

Gdzie jest fragment o kobietach noszących pistolety w torebkach? Fragment o matce, która dała mu broń, znalazłem.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Nic takiego nie ma. Ani o kobietach noszących broń w torebkach, ani o modzie na noszenie. Jest tylko fragment, że matka wyciągnęła z pieca kafel i wyjęła ze skrytki dwa małe pistolety.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Nic takiego nie ma. Ani o kobietach noszących broń w torebkach, ani o modzie na noszenie. Jest tylko fragment, że matka wyciągnęła z pieca kafel i wyjęła ze skrytki dwa małe pistolety.

Na pewno było zaraz po piecu. Wtedy redaktor zadał pytanie skąd miała te pistolety w piecu. Możesz wrzucić link do wywiadu który słuchasz albo transkrypcji ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736

Patrzcie, i jeszcze pewnie biali rasiści uniemożliwili rozwój osobisty tego biednego człowieka...

... z drugiej strony mógł powiedzieć, że przy okazji odpracowałby im tę kradzież. ;)
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
256437.jpg
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Bo to nie jest gang violence. Gang violence sugeruje wojny o terytorium, szlaki narkotykowe czy pieniądze. Murzyni w USA nie walczą o te rzeczy.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Dlaczego fejk? Biali nastolatkowie nie lepsi - przestrzeliwują sobie policzki. :D

https://www.bestgore.com/extreme-body-mods/guy-give-blowjob-pistol-take-shot-cheek/

Może nie najlepszy przykład, generalnie niesamowita głupota (te białasy wyglądają jak bohaterowie filmu Głupi i Głupszy), ale mimo wszystko w Ameryce dalej hołdują adrenalinie, a w ciotowatej Europie jest kult bezpieczeństwa i braku ryzyka. To jest dla mnie nie do zniesienia.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Dlaczego fejk?
Puściłem sobie w zwolnionym tempie, bo zastanawiał mnie brak widocznego odrzut (rewolwer wygląda na pędzony amunicją .38 special lub .357 magnum, więc powinien być widoczny) i cięcie ujęcia po strzale. Widać wówczas wyraźnie, że stopa nie pokrywa się z linią rzutu i nie ma obrażeń po strzale (jest przez chwilę ustawiona wprost w obiektyw).
 
Do góry Bottom