Czarna przestępczość

  • Thread starter Deleted member 427
  • Rozpoczęty

kr2y510

konfederata targowicki
12 503
23 421
@Doman
Bo tak czarny próbował by strzelić, a tamci by reagowali szybciej/inaczej. Czarni byli bezsilni wobec zamkniętego auta. No i jeszcze masa auta, przy taranowaniu. Zobacz sobie.
W RPA półpancerki są na porządku dziennym, tak jak np. w miastach Brazylii.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
OP
D

Deleted member 427

Guest
Prezydent Francji w środku:

42819669_1917771748531260_1580562984428634112_n.jpg
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 981
Rotschildowska marionetka Macron powiedział swego czasu, że nie ma czegoś takiego jak kultura francuska. Jest kultura we Francji. A to właśnie ta "kultura". Promuje się jakiś gówno raperów z Algierii, murzynów, wszędzie tego pełno, wszędzie to jest nachalnie wciskane. Czasem liczę reklamówki wolne od murzynów, bo już jest taki standard, że jak jest szampon do włosów i reklamuje go 5 kobiet, to jedna musi być czarna. Inaczej byłby rasizm i wykluczenie. W dziale z pieluchami spoglądają na mnie mordy małych murzyniątek, bo przecież na połowie pieluch musi być czarne dziecko.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
3 981
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/ne...trwajacym-12-godzin-4-osoby-zatrz,nId,2650145
Włoska policja aresztowała cztery osoby podejrzane o gwałt i zabójstwo 16-latki. Zbrodnia wstrząsnęła opinią publiczną we Włoszech. Doszło do niej w budynku zajmowanym przez świat przestępczy. Zatrzymani to imigranci z Gambii, Senegalu i Nigerii. Według mediów, 16-letnia Desiree z położonej pod Rzymem miejscowości poszła do budynku po narkotyki, od których była uzależniona. Tam, jak stwierdzili lekarze na podstawie badań, nastolatce podano mieszankę ciężkich narkotyków, w tym także heroiny. Gdy straciła przytomność, została zgwałcona przez grupę mężczyzn. Według zeznań jednego świadka, mogło być ich nawet 7 lub 8. Po torturach, które trwały 12 godzin, Desiree zmarła.

Odnoszę wrażenie, że u murzynów częstsze jest pójście na totalny spontan bez oglądania na ryzyko wpadki. Zaczynają gwałcić i nie wiedzą czy gwałconą później uduszą, wypuszczą czy po prostu skończą w momencie gdy macica wypłynie razem z jelitami. Niesłychanie krótki horyzont czasowy, jak u dziecka.
 
OP
D

Deleted member 427

Guest
Od 2:04 - reporter nie ogarnia, jak można tak otwarcie mówić takie rasistowskie rzeczy w XXI wieku :)


Kontekst: Buffalo to miasto w Nowym Yorku. Jedną część zasiedlają czarni, drugą biali. Czarna strona miasta przypomina w wielu miejscach postapokaliptyczne wysypisko śmieci. Lokalni mieszkańcy zaczynają sprowadzać się do białych dzielnic.
 

pawlis

Samotny wilk
2 408
9 630
Znowu białi wszystkiemu winni ;).

White people brought crime to South Africa, they brought things they know we would be tempted to steal, just to make us look bad’,General Kehla Sithole


The South African Police Commissioner General Kehla Sithole says he blames people for coming to South Africa.
Speaking at a police briefing on Monday, Sithole told about five hundred police officers in attendance at a conference in Pretoria that if it wasn’t for white people, there would be no crime in South Africa.

“They brought TVs, cars, jewellery, and other things our people will be tempted to steal, if it wasn’t for that, our people were never going to learn to steal, they all of this to make us look bad”
“we are now fixing this country, but first, we must fix the past. White people came here, they tricked us and stole our land, we must first fix that by giving land to our people” he said.

The commissioner says he whole heatedly supports land expropriation without compensation, as it is a means to an end.
“without it, we can never fix this country” the commissioner said.
 
Do góry Bottom