1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Czarna przestępczość

Temat na forum 'Broń palna i przestępczość' rozpoczęty przez kawador, 25 Maj 2012.

 1. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 798
  Od 2:04 - reporter nie ogarnia, jak można tak otwarcie mówić takie rasistowskie rzeczy w XXI wieku :)  Kontekst: Buffalo to miasto w Nowym Yorku. Jedną część zasiedlają czarni, drugą biali. Czarna strona miasta przypomina w wielu miejscach postapokaliptyczne wysypisko śmieci. Lokalni mieszkańcy zaczynają sprowadzać się do białych dzielnic.
   
 2. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 192
  Polubienia:
  7 730
  Znowu białi wszystkiemu winni ;).

  White people brought crime to South Africa, they brought things they know we would be tempted to steal, just to make us look bad’,General Kehla Sithole

  [​IMG]
  The South African Police Commissioner General Kehla Sithole says he blames people for coming to South Africa.
  Speaking at a police briefing on Monday, Sithole told about five hundred police officers in attendance at a conference in Pretoria that if it wasn’t for white people, there would be no crime in South Africa.

  “They brought TVs, cars, jewellery, and other things our people will be tempted to steal, if it wasn’t for that, our people were never going to learn to steal, they all of this to make us look bad”
  “we are now fixing this country, but first, we must fix the past. White people came here, they tricked us and stole our land, we must first fix that by giving land to our people” he said.

  The commissioner says he whole heatedly supports land expropriation without compensation, as it is a means to an end.
  “without it, we can never fix this country” the commissioner said.
   
 3. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 221
  Polubienia:
  3 864
  https://wiadomosci.wp.pl/indie-mezc...rzez-malpy-zmarl-w-szpitalu-6308751154792577a

  W RPA podobnie. Ofiara, narzędzie mordu i małpy-zabójcy.

  [​IMG]

  RPA. Do samochodu, w którym siedziała ze swoim kolegą młoda, zdolna studentka, Hannah Cornelius, podeszło czterech mężczyzn, uzbrojonych między innymi w noże. Porwali ich. Mężczyźnie kazali opróżnić kieszenie i zamknęli go do bagażnika. Wywieźli ich za miasto. Wyciągnęli go z bagażnika i kazali mu położyć głowę na kamieniu. Następnie rzucali w jego głowę cegłami tak długo, aż upewnili się, że nie żyje. Źle się upewnili. Przeżył. Z głową rozbitą przez cegły i złamaną ręką ocknął się po kilku godzinach, potem złożył zeznania. Następnie wzięli się za nią. Jeden po drugim. Gwałcili ją długo. Gdy skończyli robotę, jeden wbił jej nóż w gardło, drugi zmiażdżył jej głowę ogromnym, 40-kilogramowym kamieniem. W sądzie wszyscy twierdzili, że są niewinni. Przełom nastał, gdy jeden z bandytów załamał się. Zaczął płakać. Zaczął mówić. Obciążył winą siebie i kolegów. Wyznał, że on tak naprawdę wcale nie chciał jej zgwałcić, bo miał żonę i dziecko. Nie chciał, ale… zgwałcił. Tak jakoś wyszło. Najważniejsze, że nie chciał. Co ciekawe, to właśnie on zgwałcił ją jako pierwszy. Twierdzi, że przerażona dziewczyna, widząc co zrobili z jej kolegą, zgodziła się na seks pod warunkiem, że potem dadzą jej odejść. Zgodzili się. Gwałcili ją po kolei. Potem kazali jej wysiąść z auta. Wpadła w panikę. Błagała o litość. Płakała. Resztę historii już znacie.

  Na pierwszym zdjęciu piękna, jeszcze pełna życia Hannah Cornelius.

  Na drugim – narzędzie zbrodni.

  Na trzecim – uśmiechnięci sprawcy podczas rozprawy.
   
  wah, snajper i pawlis lubią to.
 4. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 606
  Polubienia:
  7 139
  Z tego co wiadomo to była liberalna miłośniczka czarnych. Miała tylko czarnych chłopaków, siedziała w aucie o 3:30 w nocy z murzynem, na pewno rozwiązywali tam zadania z matematyki ;) . Dodać do tego brak instynktu samozachowawczego, przebywanie w niebezpiecznej dzielnicy i już wiemy dlaczego zginęła.

  Cheslin Marsh’s picture was published in the press; he is Coloured. What was Hannah doing at four in the morning alone in a car “having a conversation,” as it was reported, with a man of the same race and culture as her attackers?

  I have been haunted by the murder of this beautiful young Afrikaner, and I tried to find out more by speaking to another Stellenbosch student. I learned that Bird Street, where Hannah was carjacked, is notoriously dangerous, since it is fewer than 2 kilometers from the black township in Stellenbosch known as Kayamandi. Someone else familiar with the university told me that “all the Stellenbosch girls are very scared of the Coloured gangs, and being attacked by them.” So why was Hannah not afraid, and why was she parked in a dangerous street in the early hours of Saturday morning when criminals might be on the prowl?

  There are clues. She had a former boyfriend named Fanelo Arens—also Coloured. They met when they were students at a liberal, private, English-language high school called Reddam House. This says a lot about the environment in which she grew up.

  https://www.amren.com/commentary/2017/06/hannah-cornelius-murder-white-genocide/
   
  Doman lubi to.
 5. ernestbugaj

  ernestbugaj kresiarz umysłów

  Posty:
  802
  Polubienia:
  2 375
  Łobuz kocha najbardziej. :)
   
 6. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 606
  Polubienia:
  7 139
  Chłopak wychowany w liberalnej atmosferze myślał, że czarni to ludzie i można z nimi przebywać. No to dostał nauczkę od życia.

   
 7. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 322
  Polubienia:
  18 984
  Fake. To przecież Australia:
   
 8. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 606
  Polubienia:
  7 139
  Ja wiem. Fejk w tłiterowym opisie, ale reszta się zgadza, są murzyni i jest białas dostający wpierdol.
   
 9. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 322
  Polubienia:
  18 984
   
 10. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 192
  Polubienia:
  7 730
  W takich przypadkach jakoś nie potrafię być zły na sprawców :):
   
 11. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 192
  Polubienia:
  7 730
  Czarny mówi oczywistości:
   
  Kelsi i Pestek lubią to.
 12. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 798
  Prezydent nowojorskiego oddziału Black Lives Matter, Hawk Newsome, po raz pierwszy dowiaduje się o strzelaninie w kościele w Tennessee. Kiedy kręcono ten wywiad, od wydarzenia minął przeszło rok (scena z dokumentu "Hoaxed"):  Dla tych, co nie kojarzą: masakra w małym, wiejskim kościele w Nashville została poskromiona w zarodku przez uzbrojonego cywila. Niestety, w trakcie nabożeństwa mężczyzna nie miał przy sobie broni palnej, musiał dopiero wybiec po nią na parking, w dodatku krwawiąc obficie z rozciętej rany na głowie (efekt wcześniejszej szamotaniny z mordercą). W międzyczasie zamaskowany napastnik – potężnie zbudowany senegalski imigrant, Emanuel Kidega Samson – zdążył zranić siedem białych osób. Była tylko jedna ofiara śmiertelna: 39-letnia kobieta, która zginęła na zewnątrz przed budynkiem. Samson zabił ją zaraz po wyjściu z samochodu. Miała to być zemsta za atak na kościół w Charleston (neonazista Dylana Roof zamordował wtedy 9 czarnych).
   
  Gekon, luke27 i sabat lubią to.
 13. kawador

  kawador Merchant of Death Członek Załogi

  Posty:
  13 275
  Polubienia:
  19 798
 14. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  7 322
  Polubienia:
  18 984
  Dowód anegdotyczny. Trzeba wielokrotnie powtórzyć ten eksperyment - zdecydowanie potrzebujemy więcej lewicowych aktywistów-ochotników chcących się zasłużyć nauce i udowodnić, że czarni nie są agresywni, którzy poszliby mieszkać w murzyńskich dzielnicach.

  Można im powiedzieć, że przyczynią się dodatkowo w walce z kryzysem replikowalności.
   
 15. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 606
  Polubienia:
  7 139
  Nagradzana nauczycielka zeznaje jaka sytuacja panuje w szkołach z murzynami:

   
  nazimno, inho, Doman oraz 4 uzytkowników lubi to.
 16. Kuba

  Kuba Well-Known Member

  Posty:
  131
  Polubienia:
  521
  Trudno znaleźć coś na temat dokonań tego filozofa, jakąś stronę z publikacjami, grantami itp. Jedynym jego osiągnięciem wydaje się być to, że zginął.
   
  sabat i kr2y510 lubią to.
 17. Kuba

  Kuba Well-Known Member

  Posty:
  131
  Polubienia:
  521
  Liam Neeson podczas promocji najnowszego filmu wyznał, że jego przyjaciółka została zgwałcona, on zaś chodził po okolicy z łomem w ręku "w nadziei, że jakiś czarny drań mnie sprowokuje i będę mógł go zabić".

  Jak pisze Onet.pl, słowa te wywołały ogromne poruszenie, w związku z czym aktor złożył oświadczenie o następującej treści:

  "Przez kilka ostatnich tygodni dużo myślałem i rozmawiałem z wieloma osobami, które zraniłem swoim impulsywnym wspomnieniem brutalnego gwałtu, jakiego 40 lat temu dokonano na mojej drogiej przyjaciółce, a także niedopuszczalnymi myślami, które wówczas wywołała u mnie ta zbrodnia" - napisał aktor. Stwierdził również, że próbując wyjaśnić emocje, jakie nim targały, niechcący zranił wiele osób.

  "Zgroza sytuacji, która miała miejsce, wywołała u mnie nieracjonalne myśli, które nie odzwierciedlają tego, jaką jestem osobą" - podkreślił Neeson, przyznając, że jego słowa były "krzywdzące i dzielące". "Najmocniej za nie przepraszam" - zaznaczył".

  Aktor znany jest ze szczerych i niekiedy kontrowersyjnych wypowiedzi. (...) promując film "Non-Stop" w 2014 roku, stwierdził, że choć to straszne, wszyscy oceniamy ludzi ze względu na kolor skóry
  https://kultura.onet.pl/film/wiadom...woje-slowa-byly-krzywdzace-i-dzielace/4xgqvz0

  "Choć to straszne, wszyscy oceniamy ludzi ze względu na kolor skóry". Tak, to straszne i bardzo kontrowersyjne, że wielu ludzi ma nieuświadomione uprzedzenia rasowe, podprogowo wyświetlone twarze Murzynów torują myśli o wojnie i przemocya w teście utajonych skojarzeń większość uczestników szybciej łączy białe twarze ze słowami pozytywnymi, takimi jak "szczęście", a czarne z negatywnymi, takimi jak "obrzydliwy", niż białe z negatywnymi, a czarne z pozytywnymi.

  Dzięki ci, panie Neeson, żeś złożył tę samokrytykę, myślozbrodnia zostaje ci wybaczona, będzie kolejny głupawy film o tatusiu szukającym zaginionej córeczki
   
  Ostatnia edycja: 31 Marzec 2019
  nazimno, Doman i sabat lubią to.
 18. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 606
  Polubienia:
  7 139
 19. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  2 192
  Polubienia:
  7 730
 20. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 606
  Polubienia:
  7 139

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.