1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Czarna przestępczość

Dyskusja w 'Broń palna i przestępczość' zaczęta przez kawador, 25 Maj 2012.

 1. Werner Richardson

  Werner Richardson Well-Known Member

  Posty:
  466
  Otrzymane Polubienia:
  899
 2. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 150
  Otrzymane Polubienia:
  3 744
 3. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów

  Posty:
  5 734
  Otrzymane Polubienia:
  13 230
  W tej Afryce, to ludzie jednak mają fantazję i potrafią się nią kierować w życiu. Podkręcasz irracjonalizm up to eleven i ONZ wypierdala w podskokach z twojego kraju... :)

  ONZ ucieka z kraju Afryki! “Ataki wampirów i istot zmiennokształtnych” (FOTO)
  Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 11 października 2017
  “Zamienił się w wieprza i gonił nas. Potem rozwinął skrzydła i odleciał”.

  Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła ewakuację swojej misji z afrykańskiego Malawi z powodu trwającego tam masowego polowania na wampiry – donoszą BBC i “The Guardian”, powołując się na komunikat Departamentu Bezpieczeństwa ONZ. “Zawieszamy czasowo działalność w Malawi, dopóki sytuacja nie ulegnie normalizacji” – głosi raport.

  Tymczasem niemal cały kraj, jeden z najbiedniejszych na świecie, został ogarnięty zbiorową wampirzą histerią. Mieszkańcy Malawi twierdzą, że wampiry atakują w nocy śpiących ludzi wysysając z nich krew. Aby je powstrzymać uzbrojone bandy “łowców wampirów” dokonują samosądów w całym kraju.

  Wcześniej lokalne media donosiły, że rozwścieczeni bezczynnością policji mieszkańcy zaatakowali w końcu września posterunek w regionie Mulanje, a kilka dni później także miejscowy szpital, gdzie leczono kobietę, która twierdziła, że w nocy zaatakował ją wampir. Na dowód pokazywała ranę nad lewym okiem, z której monstrum miało ssać jej krew.

  Następnie ogarnięty psychozą tłum podpalił dwie karetki pogotowia, którymi – jego zdaniem – “przewożono wampiry”. Teraz mieszkańcy powołali własne grupy samoobrony, które zablokowały wszystkie drogi i polują na każdego podejrzanego o krwiopijstwo, mordując na miejscu. Zabito już co najmniej 5 osób i wszystko wskazuje, że to dopiero początek.

  Sytuacja w kraju zaczyna wymykać się spod kontroli. Policja nie jest w stanie powstrzymać fali przemocy, zaś apele prezydenta Malawi Petera Mutariki o spokój pozostają bez echa. W Malawi wiara w czary jest powszechna, a pogłoski o wampirach krążyły już od dawna.

  Wiele osób zaklina się, że padły ofiarą ich ataku. Według nich, bestie te są zmiennokształtne i podstępne, mogą przybierać postać ludzi, psów, kotów i innych zwierząt. Poprzednie tak masowe polowanie na wampiry w Malawi miało miejsce w 2002 r.

  Przypomnijmy, że w kwietniu br. portal Journal Online donosił o atakach istot zmiennokształtnych w zupełnie innym regionie Afryki – w Ghanie. Również nigeryjski portal Naij.com podał, że koło wioski Afife schwytano humanoida, który przybierał postać różnych zwierząt i wyżerał wnętrzności świń i krów pozostawiając resztę tuszy nietkniętą.

  Mieszkańcy wytropili bestię, ale nie zdołali jej schwytać. “Ten człowiek zamienił się w wieprza i zaczął nas gonić” – opowiadają. Potem na zmiennokształtną istotę natknął się jeden z myśliwych i strzelił do niej. “Wtedy to coś rozwinęło skrzydła i odleciało” – twierdzi mężczyzna.

  W końcu jednak rolnicy z Afife złapali “potwora” po tym jak jeden z nich wyrecytował magiczne zaklęcie, zmuszając tę istotę aby z pół-człowieka – pół-kaczki przybrała postać małego człowieczka. Na miejsce przybyła policja, a zdjęcie schwytanego trafiło do mediów. Wygląda na nim jak zwykły chłopak lub karzeł. Jego dalszy los nie jest znany.

  Dodajmy, że w Malawi, Tanzanii i Kamerunie trwają też obłąkane łowy na albinosów, a ich ciała są rąbane na kawałki. Z kolei w sąsiadującym z Malawi Mozambiku odbywają się masowe polowania na łysych.
   
  Madmar318, Racibor, luke27 and 5 others like this.
 4. Hitch

  Hitch

  Posty:
  3 145
  Otrzymane Polubienia:
  4 069
  To też wina białych, że te bezmózgi wierzą w wampiry? :)
   
 5. Jaranek

  Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

  Posty:
  1 799
  Otrzymane Polubienia:
  5 246
  czekam na akcję "osikowe kołki dla Afryki"
   
 6. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  10 856
  Otrzymane Polubienia:
  15 920
  Trzeba zacząć im je sprzedawać. Sami nie umieją wyprodukować. ;)
   
  Jaranek and luke27 like this.
 7. Antoni Wiech

  Antoni Wiech paranacjonalista Obsługa Forum

  Posty:
  3 623
  Otrzymane Polubienia:
  4 546
  Grasz sobie z ziomkami białasami w bejsbola w Chicago wieczorem i nagle...

   
  Madmar318 and mikioli like this.
 8. Werner Richardson

  Werner Richardson Well-Known Member

  Posty:
  466
  Otrzymane Polubienia:
  899
  tolep and Hitch like this.
 9. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  958
  Otrzymane Polubienia:
  3 105
 10. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  Posty:
  2 108
  Otrzymane Polubienia:
  5 273
  To jest jednak niesamowite. Artykuł wymienia wszystkich zasztyletowanych nastolatków w Londynie w tym roku. Tylko nastolatków, tylko w Londynie i tylko za pomocą noża. 22 na 24 ofiary są podane z nazwiska, a dwie figurują jako unnamed. Wszystkie 22 ofiary znane z nazwiska to murzyni. W mieście, gdzie murzyni stanowią kilkanaście % mieszkańców. Nie ma ani jednego białego, nawet ani jednego ciapatego. Niesamowite.

  https://www.thesun.co.uk/news/4967743/london-knife-crime-stabbings-deaths-killings-2017-police/
   
  inho and FatBantha like this.
 11. kawador

  kawador Merchant of Death Obsługa Forum

  Posty:
  13 128
  Otrzymane Polubienia:
  18 255
  Ja tam widzę sporo Abdullahów, Karimów i innych Abdich. Po prostu mają mocno ciemną karnację.
   
 12. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  958
  Otrzymane Polubienia:
  3 105
 13. kawador

  kawador Merchant of Death Obsługa Forum

  Posty:
  13 128
  Otrzymane Polubienia:
  18 255
  ^^^ Koleś spał z bronią pod poduszką. Nieźle. From RPA with love.

   
  Doman likes this.
 14. NoahWatson

  NoahWatson The Internet is serious business.

  Posty:
  788
  Otrzymane Polubienia:
  1 466
  W związku z powyższym filmem.
  RPA: Parlament przegłosował wywłaszczenie ziemi bez odszkodowań
   
 15. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów

  Posty:
  5 734
  Otrzymane Polubienia:
  13 230
  Według Amnesty International baza danych brytyjskiej policji na temat gangów jest rasistowska
  15 maja 2018

  Amnesty International w swoim raporcie stwierdziło, że dokument Gang Violence Matrix (Matryca Przemocy Gangów) tworzony przez brytyjską policję jest… „rasowo dyskryminujący” i narusza prawa człowieka.

  Policja od 2011 prowadzi matrycę, z każdym rokiem dane są uzupełniane. Zawiera informacje na temat około 3800 osób uwikłanych w przestępczość.

  Dane policyjne z lipca 2016 r. wykazały, że 78% osób na liście było czarnych. Wśród młodzieży 27% osób ściganych z powodu przemocy jest czarnych. Około 13% populacji Londynu to murzyni.

  Takie dane nie są po myśli Amnesty International, która krytykuje matrycę w swoim raporcie. Stwierdzili, że w matrycy wykryto „nieproporcjonalną” liczbę mniejszości. Uważają, że taki dokument jest „rasowo dyskryminujący” i narusza prawa człowieka.

  „Cały system jest rasowo dyskryminujący, piętnuje młodych czarnych mężczyzn za rodzaj muzyki, której słuchają lub ich zachowanie w mediach społecznościowych, i podtrzymuje uprzedzenia rasowe z potencjalnymi skutkami we wszystkich dziedzinach ich życia” – powiedziała brytyjska reżyserka Kate Allen, cytowana w raporcie AI.

  BBC
  :)
   
  luke27, Król Julian and pawlis like this.

Udostępnij Tą Stronę