Cytaty

D

Deleted member 427

Guest
The only difference between Obama and Bush is that Obama is killing more people. He’s about double the numbers now. Can you imagine if McCain had won and did precisely what Obama has done, with every speech and every political maneuver overseas? There’d be riots in the streets about the people we’re killing. And yet because it’s Obama, and he’s better looking and better at reading the teleprompter, we let him get away with it.

-- Penn Jillette
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Znalezione na sadisticu

778e498625b4.jpg
 
D

Deleted member 427

Guest
Drugi sezon "Boardwalk Empire":

Margaret: "Naprawdę nie wierzysz w żadną wyższą siłę?"
Nucky Thompson: "Jedyna wyższa siła, jaka przychodzi mi na myśl, to rząd federalny."
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Almost all of what most people do is dictated by a small number of people who know how to market it.

Prawie wszystko, co robi większość ludzi, jest dyktowana przez małą grupkę ludzi, która wie, jak to sprzedać.

Ponoć powiedział to Edward Bernays - twórca współczesnego politycznego marketingu.

Ideias3374a.jpg
 
D

Deleted member 427

Guest
Ja nie lubię regulacji bo albo mamy komunę albo mamy wolny rynek, każda regulacja to ograniczanie wolności a ja się z tym nie godzę.

Wiecie co mi się nie podoba w demokracji: dyktatura urzędnika bo to człowiek który nic nie robi a pobiera ogromne pieniądze.

-- Jacek Gmoch, Cafe Futbol 02.11.2014

comment_JqiK94xovnBWjQ4ds7iojN1sD4iFSmZe,w400.jpg
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami. - George Patton
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
"You can get a lot more done with politeness and a weapon than with politeness alone"
Dużo więcej można zdziałać uprzejmością i bronią niż tylko uprzejmością.
Vladimir Putin

(sorki za autora, hehehe)
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Propertariańska rozmowa kwalifikacyjna.

Krzysiek: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?

Kuc: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.

Krzysiek: Wrong! Conan! What is best in life?

Conan: Crush your enemies. See them driven before you. Hear the lamentations of their women.

Krzysiek: That is good! That is good.

ConanRomance02.jpg

706256426.jpg
 
Do góry Bottom