1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Cytaty

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Trigger Happy, 17 Wrzesień 2011.

1. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    806
    Dzisiaj trafiłem na cytaty których nie znałem a sa na tyle ciekawe że podzielę się tutaj :)

"Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami?"

"Nigdy się tyle nie kłamie jak przed wyborami, w czasie wojny lub po polowaniu."

Otto von Bismarck

2. inkTANK

inkTANK DTP

Polubienia:
    2
    No, skurwyn był politykiem z krwi i kości. :] O ile pamiętam, to był wielkim zwolennikiem państwowego szkolnictwa i państwowego systemu emerytalnego (piszę z pamięci, więc mogę pisać bzdury ;) ).

@//$

3. Piter1489

Piter1489 libnetoholik

Polubienia:
    1 828
    Oczywiście, że nie piszesz bzdur. On jest prekursorem dzisiejszego złodziejskiego systemu emerytalnego.

Xynoslav lubi to.
  4. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 790
    Lesbijki to jeszcze bym tolerował, ale homoseksualistów nie. Ich bym w rezerwatach pozamykał. Gdyby byli, bo u nas takowych nie ma. [A. Łukaszenko]

Inni ludzie mają narodowość, Irlandczycy i Żydzi mają psychozę [Brendan Behan]

Jeśli twój szef cię gnębi, popatrz na niego poprzez zęby widelca i wyobraź go sobie za kratkami [David Brent]

Niektórzy myślą, że płyną pod prąd, a to jest tylko rynna z moczem [Ernst Jünger]

Ładne czasy nastąpiły! Najpiękniejszym prezentem jest już, kiedy człowiekowi nic nie zabiorą. [Żarko Petan]

- Jest Pan za demokracją?
    - Tak, jeśli nie mam innego wyboru.

[H.L. Mencken]

snajper i tolep lubią to.
  5. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    806
    Jak dla mnie, ten cytat może zostać dewizą tego forum ...

serens lubi to.
  6. kawador

Polubienia:
    19 790
    Jestem "za".

Wracając do cytatów:

Żyjemy w prymitywnych czasach. Ani okrutne, ani mądre. Przekleństwem są półśrodki. Racjonalne społeczeństwo zabiłoby mnie lub zrobiło ze mnie użytek. [Hannibal Lecter]

osman i KarolKaszub lubią to.
  7. kawador

Polubienia:
    19 790
    Wielebny Edward Everett Hale.

- Modli się pan za senatorów?
    Hale: Nie. Patrzę na senatorów i modlę się za kraj.

8. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 810
    To powinien być cytat forum:

"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!"

Nietzsche (a któżby inny :D)

snajper i Eli-minator lubią to.
  9. kawador

Polubienia:
    19 790
    Historia pełna jest wojen, o których każdy w swoim czasie wiedział, że nie wybuchną.
    [Enoch Powell]

10. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 813
  11. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 972
    Zawsze kiedy na to patrzę, ciśnienie idzie mi w górę. Ten kawałek wywiadu jest lepszy od kawy.

mleko i Xynoslav lubią to.
  12. kawador

Polubienia:
    19 790
    Wierzę, że nadszedł czas, aby główną siłą napędową ludzkości przestał być egoizm, a zaczął być altruizm i dlatego właśnie jestem komunistką - cenię sobie szeroko pojętą demokrację, równość płci, klasy i rasy, produkcję planowaną dla konsumpcji społecznej, oraz przede wszystkim penalizację chęci zysku.

- Beatrice Webb, 1932 rok, "Komunizm radziecki", rozdział "Zamiast zysku"

tolep lubi to.
  13. kawador

Polubienia:
    19 790
    Trzeba za wszelką cenę wrócić do mniejszych jednostek politycznych, gdyż trzeba za wszelką cenę wrócić do rzeczywistości. Tylko w ten sposób znajdziemy się bliżej miłości, nienawiści, zdrowego rozsądku, własnego zdania i prawdy w twarzach ludzkich. Dzisiejsze gry polityczne są już tak splątane, że każdy gra przeciw wszystkim. W zachodzącym słońcu naszej dekadencji cienie są dużo większe od ludzi, którzy je rzucają.

- Gilberta Keitha Chestertona, "Heretycy"

14. kawador

Polubienia:
    19 790
    Głupi antysemita zwalcza państwo Izrael i syjonizm. Mądry antysemita popiera państwo Izrael i syjonizm, chcąc by wszyscy Żydzi się tam osiedlili. Radykalny antysemita popiera państwo Izrael i syjonizm, chce by wszyscy Żydzi się tam osiedlili i jednocześnie popiera irański program nuklearny.

- bloger FoxMulder

15. Cokeman

Cokeman Active Member

Polubienia:
    120

16. kawador

Polubienia:
    19 790
    Ja jestem wrogiem wielkich korporacyj – interesy powinni prowadzić WŁAŚCICIELE. W kapitalizmie właściciel się nieustannie boi – i dlatego jest przezorny, oszczędny itd. I właśnie dlatego wielcy kapitaliści boją się kapitalizmu - i głosują (i dają pieniądze!) na socjalistów, którzy (za łapówkę lub bez) dadzą zamówienie publiczne, wejdą w „partnerstwo publiczno-prywatne” lub w razie katastrofy – pomogą.

- Janusz Korwin Mikke

xawas lubi to.
  17. kawador

Polubienia:
    19 790
    Istnieją dwie historie: historia oficjalna, zakłamana - ta, której nas nauczają, historia "ad usum dephini" - oraz historia tajna, gdzie tkwią prawdziwe przyczyny wydarzeń, historia haniebna.

- Honoré de Balzac

18. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 972

19. kawador

Polubienia:
    19 790
    - Czy wy naprawdę musicie wszystkie relacje międzyludzkie zamieniać na relacje kupna-sprzedaży?
    FatBantha: Nie wszystkie. Niektóre zamieniamy jeszcze na relacje najmu bądź odstąpienia.

20. kawador

Polubienia:
    19 790
    Z uśmiechem na ustach możesz zajść daleko w życiu. Ale o wiele dalej zajdziesz z uśmiechem i bronią w ręku.

- Al Capone

Oskarżony prosił, by jego ubóstwo uznać za okoliczność łagodzącą. Sędzia się na to nie zgodził, ponieważ - mówił - jeśli kradzież policzę na konto biedy, przypiszę ją biednym ludziom, a wtedy przepadnie domniemanie ich uczciwości.

- Friedrich Georg Jünger

bombardier i osman lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.