Cmentarz

D

Deleted member 6341

Guest
Holenderski aktor Rutger Hauer, który międzynarodową sławę zdobył w filmie "Łowca androidów" Ridleya Scotta z 1982 roku, zmarł 19 lipca 2019 po krótkiej chorobie. Miał 75 lat. Pogrzeb aktora odbył się w środę w jego rodzinnej Holandii.

rutger-hauer.png


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 563
Brunon Kwiecień jest takim naszym polskim Guyem Fawkesem - jedynym człowiekiem zamierzającym wejść do parlamentu z uczciwym zamiarem. W obu przypadkach plany ostatecznie się nie powiodły, a choć losy tych ludzi przedzielone całymi wiekami, tak naprawdę łączą się i zlewają w tym samym, niezmiennym toposie, jaki za sprawą podjętych wyborów panowie ze sobą dzielą, przechodząc do historii.

Tak właśnie uzyskuje się nieśmiertelność - osiągając nieśmiertelność pamięci przez uczestnictwo we wzorcach, które ją przenoszą.

cyt1.png
[...]
cyt2.png
[...]
cyt3.png
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 786
8 416
Notka pośmiertna od TV Republika :cool:

Zmarł opętany satanizmem guru ruchu New Age!

Baba Ram Dass, człowiek opętany przez ciemność zła, narkoman, guru ruchu New Age, zmarł w wieku 88 lat.


Dass zmarł w swoim domu w wieku 88 lat. Informacja o jego śmierci pojawiła się na jego oficjalnym profilu na Instagramie.
Baba Ram Dass już od wczesnych lat eksperymentował z marihuaną, ale dopiero po poznaniu Timothy'ego Leary'ego rozpoczął przygodę z substancjami psychodelicznymi. On i jego przyjaciel badali wpływ psychodelików na mózg. Podawali je muzykom jazzowym, fizykom i filozofom, a później prosili ich o wypełnianie ankiet, które dotyczyły ich odczuć.
Później zaczęli eksperymentować z tabletkami lewicy, czyli LSD.

W swojej książce "Be Here Now", która stała się bestsellerem, guru przedstawił mapę duchową rozwijającego się ruchu New Age. Powieść zainspirowała Steve'a Jobsa, który przyznał, że po jej przeczytaniu, on i jego przyjaciele zmienili się. "Be Here Now" wpłynęła również na George'a Harrisona, który zatytułował tak jedną z piosenek The Beatles.
New Age to jedna z najbardziej nikczemnych pułapek szatana. Pod płaszczykiem oczyszczania umysłu, radości i uniesień, aplikuje zastrzyk demona ciemności. Wszyscy ci, którzy zaangażowali się w popularyzację tej sekty, ponoszą dziś duchowe konsekwencje.
 
Do góry Bottom