1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Cejrowski totalniakiem - wyszło szydło z worka

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez kawador, 14 Grudzień 2012.

1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 637
    Cóż... ja się do Korwina przekonałem po przeczytaniu artykułu z lat chyba wczesnych osiemdziesiątych (stan wojenny, sowiecka okupacja i te sprawy), w którym napisał, że do polityki ZSRR ma szacunek, a władze USA nazwał mordercami :) Czytałem to w jakimś zbiorku felietonów wydanym w roku 1990.

Chodziło nie o politykę w ogóle, a o postępowanie z terrorystami, którzy porywają samolot i wysuwają jakieś żądania. Swego czasu takie porwania były w modzie.

Konkluzja była mniej więcej taka, że nikt nie porywa samolotu Aerofłota i nie grozi zabiciem pasażerów, żeby wymusić coś na władzach sowieckich, ponieważ - i tu klucz - z góry wiadomo, że Sowieci nie ustąpią przed żadnymi żądaniami terrorystów. Dzięki czemu pasażerowie Aerofłota są w miarę bezpieczni.
    Jedyne pzypadki prób porwania samolotó Aerofłota to ucieczki na Zachód.

Ostatnia edycja: 12 Listopad 2014
  2. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 706
    Ten film mnie rozwalił i przypomniał za co lubię Cejrowskiego. Typowa akcja dla humanistów i gadki typu "wszyscy byli świetni i ciężki wybór".
    A co robi Cejrowski? Przemawia prostym językiem. Ten komuch i basta, a na sam koniec zareklamował swoją twórczość jak prawdziwy kapitalista.

tomky i Taki Owaki lubią to.
  3. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 400
    "Gringo…" Cejrowskiego jest jedną z najśmieszniejszych książek jakie czytałem. :)

4. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 637
  5. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 706
    Korwin odpowiedział Cejrowskiemu!

Filip, Hitch i kr2y510 lubią to.
  6. Morwin Kike

Morwin Kike Member

Polubienia:
    102
    Pewno wyłapał już jakiego propsa od Roberta Mussolini Winnickiego.:) Poza tym Cejrowski to całkiem inteligentny gość, ale podejście do edukacji ma jak jakiś jebnięty narodowiec. Najlepiej żeby dzieci łaziły co tydzień do kościoła ( przymus ustawowy by był ) i się uczyły patriotycznych wierszyków. A to jebana utopia obecnie. RN chce przywrócić przedwojenny patriotyzm, a to praktycznie niemożliwe. Dziś ludzie lużniej podchodzą do takich kwestii jak patriotyzm i w takiej wersji już nie wróci.
    Może to głupie, ale mnie oprócz jego poglądów na gospodarkę i kwestie obyczajowe, przekonało to, że się czymkolwiek interesuje, a to u polityka w Polsce rzadkość. Większośc polityków nie interesuje nic poza kręceniem lodów, jak to mawia redaktor Michalkiwewicz. Tymczasem Korwin jest naprawdę ogarniętym gościem ze sporą dawką wiedzy, a nie zjebusem co ukończyła przysłowiowe trzy klasy i czwarty korytarz, który zaraz po dorawniu sie do polityki chce sie tylko nachapać, bo całe życie piniędzy na oczy nie widział.

7. GoldenColt

GoldenColt Well-Known Member

Polubienia:
    3 024
    Może i Korwin to ogarnięty gość, ale z tą sympatią do Putina mocno świruje. Dobry prezydent to taki, którego ludzie się boją? :rolleyes:

8. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 030
    Wrogowie mają się bać. Swoi nie.

9. Mistrzunio

Mistrzunio Member

Polubienia:
    4
    Cejrowski jest spoko ale z tą religijnością to trochę robi pokazówę. Mogę jednak powiedzieć że Cejerowski nagrał dobre 3 filmy o Islamie , fabryce cygar i najlepszy jego film jak niszczy młotkiem kasetę z piosenkami Liroya.

Filip lubi to.
  10. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 706
    Jakby ktoś zamierzał oglądać wywiad Cejrowskiego dla NamZależy to tylko od tego fragmentu(!).

11. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 836
    Ale Cejro, chwila moment, jak to "nie ma latających ryb"?

Filip, kr2y510, tomky oraz 1 użytkownik lubi to.
  12. Cngelx

Cngelx Guest

Ten pomysł ze sprawdzaniem swojego strachu, opanowania mi się całkiem podoba.
    W ogóle jego gadanie mi się podoba :) Czy aby na pewno totalniak?

13. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 836
    Cejro totalniak? Chyba w dziedzinie obyczajowej, choć i tak w akapie, to swoje katotrolo mógłby uprawiać raczej z dala od przytomnych na umyśle ludzi, bo inaczej skończyłby w przydrożnym (w akapie nie ma dróg) rowie za sianie niezdrowego zamętu. Musiałby se znaleźć jakąś grupę wiernych.

Cejro jest super, lubię go. To jedyny katol, którego lubię i szanuję za wszystko, tylko nie za przekonania religijne, choć podoba mi się jak ich zaciekle strzeże i broni. Spoko gość, spoko japa, wybitna inteligencja.

luke27 lubi to.
  14. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 706
    O tym bazarku wspominał Cejrowski.
    http://m.warszawa.gazeta.pl/warszaw..._20_lat_historii_upadku_centrum_Warszawy.html

kr2y510 lubi to.
  15. tomahawk

tomahawk Well-Known Member

Polubienia:
    1 260
    Claude mOnet i kr2y510 lubią to.
  16. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 587
    No bo Cejrowski to jest wręcz książkowy przykład neokona. Ciężko tego nie zauważyć w jego poglądach. Dla mnie to on ma mentalność takiego typowego "rednecka", czyli jest jakieś przywiązanie do praw własności i bronienia jej za pomocą broni palnej, ale przy tym religijne pierdoły i Ameryka "najwspanialszy kraj świata" stojąca na straży porządku na świecie.

Ostatnia edycja: 9 Marzec 2015
    Filip i tomahawk lubią to.
  17. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 834

Mój komentarz jest następujący Panie Cejrowski, jak nie masz o czymś zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj bo się kompromitujesz.

Filip, Racibor i Jaranek lubią to.
  18. kalvatn

Polubienia:
    1 834
    http://tierralatina.blox.pl/2008/04/Cejrowski-klamie.html

Po co to wklejam, osobiście lubię Cejrowskiego ale zawsze ktokolwiek cokolwiek stara się do mnie powiedzieć zachowuje dystans i używam mózgu. W jednym ma rację w drugim w drugim klasyfikuje innych nieobiektywnie i niesłusznie jako tych gorszych bo on czegoś tam nie lubi. Dobrze to widać na powyższym filmiku. Ja mam zupełnie inne podejście. Ilu ludzi tyle zainteresowań i form spędzania życia. Nic mi do tego aby oceniać co kto lubi i robi w swoim prywatnym życiu.

tolep i kr2y510 lubią to.
  19. Cngelx

Cngelx Guest

A powiedział coś nie tak? Bo widzisz mnie rozpierdalają ludzie, którzy jeżdzą wszędzie komunikacją miejską, a potem biegają na bieżni w takich miejscach jak "fitnes kluby". Wystarczyłoby wracając z tego biura/marketu się przejść czy nawet przebiegnąć, a wtedy bez niepotrzebnej straty czasu i hajsu osiągnęłoby się ten sam efekt.

Finis i GAZDA lubią to.
  20. kalvatn

Polubienia:
    1 834
    1. Biegałeś kiedyś do 45 min do godziny - aby to robić trzeba mieć odpowiednie obuwie i górę. Jak nie masz to uszkodzisz sobie kolana i będzie koniec biegu. Taka konstrukcja człowieka. Autopsja.
    2. Lepiej kopać działkę niż ćwiczyć na siłce. Od kopania jeśli nic nigdy nie robiłeś fizycznie i jesteś typem niesportowym uszkodzisz sobie kręgosłup. Pozycja do kopania jest jedna z najgorszych dla kręgosłupa. A ćwicząc na siłce można ten kręgosłup wzmocnić a nawet rehabilitować po kontuzji. Autopsja.
    3. Rozpierdala mnie - przetłumacz po polsku co ma to znaczyć.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.