Cejrowski totalniakiem - wyszło szydło z worka

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
czyli bez sensu, jak pisałem... wszystko ino na pokaz... wszystko ino pozerstwo...
Słuchaj a co o ludziach, którzy mieszkają w centrum wielkich miast w blokach, jakie są Twoje sugestie? Siłka czy prywatnym helikopterem wyskok w góry aby sobie machnąć 30 km z kawałkiem sosny na plecach w tenisówkach?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 903
Nie mam zamiaru czepiać się siłaczy siłkowych, ale znałem dziołszkę, drobnej budowy, niska, drobnokoścista, wspinaczka skałkowa. Potrafiła podciągnąć się na ułamek sekundy, używając trzech palców. Myślę, że w sytuacji zagrożenia odpadnięciem, potrafiłaby utrzymać się na suchym chwycie tymi trzema palcami, przez krytyczną dla znalezienia stanowiska chwilę.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 481
Lepiej na pokaz rzeźbić w mięsie i wyrywać dupy, niż jebać 10 ton worków z mąką.
Nie wszystkie ładne kobiety lecą na mięśniaków, więc nie przyrównuj gustu wszystkich kobiet do swoich prywatnych upodobań.
Wręcz odwrotnie - szukają tych praktycznych przerzucających przysłowiową mąkę i potrafiących zbić dzieciaka lub obronić przed napaścią.
A Arnoldy to wewnętrzne słabeusze udające tych praktycznych. Pod powłoką męskości widać małego dzieciaczka, którego otumania byle krzyk wściekłej samicy. Swoje braki we wrodzonej fizyczności próbują zatuszować w chodzeniu na siłkę. Oczywiście od prawdy nie można uciec, a taki mięśniak albo kończy jako kawaler albo jako samiec całkowicie podporządkowany samicy.
 
D

Deleted member 4683

Guest
Lepiej na pokaz rzeźbić w mięsie i wyrywać dupy, niż jebać 10 ton worków z mąką.

Gaździe chyba chodziło o to, że "taki przypakowany a taki cieniak" bo 10 ton mąki nie przerzucił.

Możliwe, że u gościa wzrost siły efektywnej faktycznie nie był współmierny do rozrostu tkanki mięśniowej. To się zdarza przy nieprawidłowym treningu. Jednak sądzę, że chodziło raczej o słabą wytrzymałość. Inaczej mówiąc - gość nie jest w stanie przerzucić tylu worków co Gazda, ale za to podniósłby kilka razy ciężar przy którym Gazda by się zesrał. Po prostu różne rodzaje "siły".
 

vapaus

Active Member
209
250
Gaździe chyba chodziło o to, że "taki przypakowany a taki cieniak" bo 10 ton mąki nie przerzucił.
Myśle, że chodziło mu o to, że "jestem taki zajebisty, ale reszta to cieniaki". Popatrz na następne zdanie
ja z tym nie mam problemu, bo mam wyrobione potrzebne do takich prac mięśnie i wytrzymałość i odporność na ból...
Napisał dla szpanu, wszystko ino pozerstwo.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
A wszystko wina Cejrowskiego, który twierdzi, że nigdy w życiu nie ćwiczył na siłowni ale wie czym siłka jest - jednym wielkim bezsensem.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 481
Beka z ostatnich dwóch stron tego tematu. Amel na razie przebił wszystkich. Czekam aż wyciągnięcie kutasy i zacznicie mierzyć.
Dzięki.
Lubię dokonywać generalizacji jako formy odpowiedzi na generalizowanie innych o pewnych grupach społecznych i zachowaniach im przypisanych. Tak jak wcześniej przypisano wszystkim mięśniakom wyrywanie dup i wyśmiano ludzi noszących mąkę.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 294
@GAZDA, po ile kg miały te worki z mąką? (chodzi mi o pojedynczy worek)
PS. No i najważniejsze: na jaką odległość, piętro, były wnoszone te worki?
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 4683

Guest
Nie chce się przypierdalać, ale fajniej by to brzmiało gdyby kilogramy zastąpić centnarami. "Przerzuciliśmy 200 centnarów mąki" Albo pudami.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 069
worki były po 25 lub 50 czy 40 kilo nie pamiętam juz, różne były, chodziło mi o to że kondycji nie miał mimo że regularnie ćwiczył, ja tam nie jestem żadnym mięśniakiem, nawet dość chudy jestem choc trudno mi to ocenić, ale daje rade cały dzień te worki nosić, moge też chodzić dalekie dystanse, jak w tym drogownictwie robiłem to te klocki pod tymczsowe znaki wrzucałem na 2 metry wysokości na palecie która na ciężarówce była... a taki klocek też 40 kilo waży...
generalnie to chodzi mi o praktyczne zastosowanie, jak trza to moge zrobić to i owo a nei na pokaz...

a ci z bloku w mieście to se po klatce schodowej moga biegać do góry i na dół hehe jest mnóstwo możliwości, wszędzie, po chuj płacić, no chyba że sie jest chuherkiem i nie może sie robić bo wiaterek zawieje abo deszczyk pada...

duże ciężary jednorazowo to zależy od położenia, musze mieć odpowiedni chwyt, kiedyś jak rozbierałem na części auto to wyciągnąłem z merdedesa 300d cały silnik razem ze skrzynia, użyłem do teko zderzaka jako lewarka i pasów, a silnik ze skrzynią jakieś 300 kilo waży... i dałem rade sam...

ale sie offtop robi więc sie już nie czepiam...
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 294
Jak rzucałeś 40 kilogramowe klocki na 2 metry wysokości, to niezły he-man jesteś.

Najważniejsze przy takiej robocie(siłowej), to dobrze rozłożyć siły i nie szaleć, nie rwać gwałtownie. Kiedyś jeden koleś chciał pokazać, jaki kozak z niego jest, i że wykopie spory dół w krótkim czasie, zaczął szarpać tą łopatą, jak dzikus jakiś, i po kilku minutach spuchł i prawie zemdlał - tak się skończyła tamtego dnia jego robota.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 069
no zgadza sie trza nie tylko mięśniami ale też głową robić...

no w sumie to nawet ponad 2 metry są, bo jak stane obok ciężarówki i podniose całkiem do góry nad głowe to jeszcze musi lecieć do góry by wylądować na samej górze... ja mam 186 wzrostu jakieś 30 cm powyżej na wyciągniętych jest ten klocek no i musi jeszcze jakieś 40 do pół metra wyżej no i w zależności od ułożenia palety na pace do półtora metra przed siebie... z odpowiednią techniką spoko czasem nawet przerzucam nad całą ciężarówką że ląduje poza nią po drugiej stronie hehe

jak rozwoziłem napoje to 4 skrzynki piwa na raz nosiłem, trza wiedzieć jak chycić i jak z tym iść...
 

tolep

five miles out
8 478
15 272
Przy robocie czy wysiłku fizycznym ogólnie, kluczowe jest doświadczenie. Wbicie łopaty w kupę koksu albo w ziemię o dwa centymetry za głęboko może spowodować wzrost potrzebnej siły o 50%. A decyzję "jaką siłe przyłożyć we wbicie łopaty" podejmuje się nieświadomie w ułamku sekundy.
 
Do góry Bottom