Zbiorczy temat o kapusiach, donosicielstwie oraz pisaniu imion i nazwisk małą literą

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
TVN akurat bardziej się niedolą zwierząt chyba interesuje, niż ludzi - więc raczej by Cię tam pochwalili za przykładny akt wymierzania sprawiedliwości wobec braci mnieszych niż obsztorcowywali.
 
M

MichalD

Guest
Ciekawi mnie, co lewaków tak ciągnie do ochrony zwierząt? Jakaś podstawa ideologiczna czy tylko fetysz?
 
D

Deleted member 427

Guest
Każdy normalny człowiek, jak widzi chuja, co znęca się nad koniem albo maltretuje psa, ma ochotę mu łeb rozjebać. Normalny odruch. Lewactwo nie ma z tym nic wspólnego. Lewacy po prostu starym zwyczajem robią z tego "sprawę wagi państwowej" (zapisy w konstytucji, ustawy o ochronie praw zwierząt i inne LOLe)
 

Gie

Libnetarianin
219
490
Ciekawi mnie, co lewaków tak ciągnie do ochrony zwierząt? Jakaś podstawa ideologiczna czy tylko fetysz?
Ludzie ogólnie nie lubią znęcania się nad istotami słabszymi i pozbawionymi możliwości obrony. Kotki, pieski, dzieci - w zasadzie ta sama kategoria.
 
D

Deleted member 427

Guest
MichalD, polecam poczytać Unabombera - wtedy nie będziesz zadawał pytań czemu to czemu tamto.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
- Jakie wady mają Polacy?
- Za dużo pijecie. drugą waszą wadą jest donosicielstwo.
- Wietnamczycy nie donoszą?
- U nas spotkałoby się to z okropną zemstą.Mamy takie przysłowie: "Gdy rzucisz we mnie kamieniem, mam prawo ci oddać dziesięciokrotnie cięższym". W naszej kulturze donosicielstwo jest zwalczane.

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmia...ie_za_duzo__ale_to_pewnie_wiecie___.html?as=2

Kurwa, nawet komunizm nie zabił w Wietnamczykach zdrowych odruchów :D
 
D

Deleted member 427

Guest
Wietnamczycy mają u siebie różowe neomarksistowskie lewactwo? Bo jak nie mają kwaśniewskich, palikotów, żakowskich i innych, którzy w tv mówią, że prawdziwy patriotyzm to płacenie podatków, to nie dziwota, że tam jest inne myślenie w temacie donosicielstwa.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
dokładnie, przed 1 wojną też tak było, kto blokował reformy gospodarcze w ck monarchii jak chcieli wedle szkoły austriackiej liberalizować? jebane stronnictwa katolickie z galicji... czyli polaki...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
jebane stronnictwa katolickie z galicji... czyli polaki...
Ale nie każdy katolik to Polak, nie każdy Polak to katolik i nie każdy katolik popiera jakieś stronnictwo katolickie, a nawet jak popiera to niekoniecznie zgadza się z nim we wszystkich kwestiach. Po prostu jakaś porypana mniejszość katolicka, zaczęła wykorzystywać innych katolików, by spopularyzować swój pogląd. Tak jak ta Fronda. Niestety, władze Kościoła Rzymskiego w 99% przypadków nie mają woli udupić takich pokurwieńców.
dokładnie, przed 1 wojną też tak było, kto blokował reformy gospodarcze w ck monarchii jak chcieli wedle szkoły austriackiej liberalizować?
Gdyby taki zamordystyczny światopogląd był wtedy bardzo popularny, to do blokowania liberalizacji rynku nie byłyby wykorzystywane galicyjskie stronnictwa katolickie.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
wtedy w galicji to katolik oznaczało że jest to polak...
ale masz racje nie powinno sie generalizować, ale widze u polaków (większosci) taką właściwość zwaną zawiść, i jak ktoś ma lepiej to przecietny polak nie bedzie starał sie coby też było u niego lepiej ino ściągnie tego innego do swojego niskiego poziomu, a to jest cecha wspólna z socjalizmem...
dla mnie większość polaków to komuchy...
więc jakiekolwiek działania typu edukowanie i czekanie aż wybiorą jakąś partie wolnosciową i nastanie wolność w kraju uważam za bezsensowne...
większosć to komuchy i trza z tym żyć, są to po prostu warunki naturalne jakie sie tutaj ma i tyle... trza to uwzględnić i robić mimo to swoje...
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
wtedy w galicji to katolik oznaczało że jest to polak...
Za wyjątkiem Śląska Cieszyńskiego, gdzie było i jest nadal dużo protestantów.

widze u polaków (większosci) taką właściwość zwaną zawiść, i jak ktoś ma lepiej to przecietny polak nie bedzie starał sie coby też było u niego lepiej ino ściągnie tego innego do swojego niskiego poziomu, a to jest cecha wspólna z socjalizmem...
Ja też widzę.
Tylko moim zdaniem zdecydowana większość przypadków tych zachowań, to skutek a nie przyczyna pierwotna.
W normalnym systemie jak jesteś biedny, to sam sobie jesteś winien. W chorym systemie, czyli takim jaki mamy obecnie, zdecydowana większość bogatych, osiągnęła bogactwo metodami politycznymi. W żadnym społeczeństwie nie ma poparcia dla takich metod. A zwykli ludzie generalizują, nikt nie będzie roztrząsał każdego przypadku. Generalizują wyłącznie po objawach, zazwyczaj bezpodstawnie.
A teraz dodaj do tego zjawiska komuszą propagandę i mącenie ubeckich skurwieli i masz to co widzisz.

więc jakiekolwiek działania typu edukowanie i czekanie aż wybiorą jakąś partie wolnosciową i nastanie wolność w kraju uważam za bezsensowne...
Tu zgoda.
Jednak propaganda musi być, bo gdy jej nie będzie, to jebane czerwone kurwy będą mówić, że tego czegoś takiego nie ma, że jesteś głupi, bo to jest niemożliwe i nierealne.

większosć to komuchy i trza z tym żyć, są to po prostu warunki naturalne jakie sie tutaj ma i tyle... trza to uwzględnić i robić mimo to swoje...
Oczywiście. Jednak by nam się żyło lepiej w tych warunkach, należy dać niektórym szansę, by się mogli organizować w określonym celu. Drugim działaniem, który ułatwia życie w tych warunkach jest apartheid. Wyizolować jebane czerwone kurwy i ubeckich cweli z otoczenia w którym przebywasz. Niech kurwy i cwele są tam, osobno. Bez propagandy tego zrobić się nie da.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Za wyjątkiem Śląska Cieszyńskiego, gdzie było i jest nadal dużo protestantów.
księstwo cieszyńskie to nie galicja ;)

nie wiem, ja to widze inaczej, chciałbym by to tak było jak piszesz bo może by tu dało sie cos zrobić z tym...

Tu zgoda.
Jednak propaganda musi być, bo gdy jej nie będzie, to jebane czerwone kurwy będą mówić, że tego czegoś takiego nie ma, że jesteś głupi, bo to jest niemożliwe i nierealne.
mówie po prostu jak jest i jak to widze i na tym koniec... to co napisałeś tłustym tekstem znam nawet z tego wolnościowego forum...

Oczywiście. Jednak by nam się żyło lepiej w tych warunkach, należy dać niektórym szansę, by się mogli organizować w określonym celu. Drugim działaniem, który ułatwia życie w tych warunkach jest apartheid. Wyizolować jebane czerwone kurwy i ubeckich cweli z otoczenia w którym przebywasz. Niech kurwy i cwele są tam, osobno. Bez propagandy tego zrobić się nie da.
ja sie wyapartheidowałem od reszty, uznałem to za łatwiejsze do zrealizowania... ;)
 
Do góry Bottom