Zbiorczy temat o kapusiach, donosicielstwie oraz pisaniu imion i nazwisk małą literą

D

Deleted member 6341

Guest
Nieźle namieszali w tym radio. Cyrk na kółkach
Zafundowali Kazikowi darmową promocję.


" We wtorek wieczorem dyrektor muzyczny Trójki Piotr Metz poinformował, że złożył wypowiedzenie.
- Najnormalniej w świecie uznałem, że nie mogę akceptować i takiego sposobu zarządzania ludźmi i sposobu traktowanie ludzi, tak jak Marka Niedźwieckiego ostatnio - uzasadnił. Pokazał też SMS-a, którego dostał w nocy z piątku na sobotę od dyrektora Trójki Tomasz Kowalczewskiego z poleceniem zdjęcia piosenki, o której wcześniej rozmawiali (chodzi o utwór Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”).
Metz SMS-a o treści "Piotrze, dopilnuj aby piosenka o której rozmawialiśmy nie była na Antenie" dostał przed godz. 3 w nocy. - Nie wiem, czy ten SMS był ważny dla dyrektora, skoro o nim nie pamięta. Dla mnie był bardzo ważny, a nawet fundamentalny - skomentował Metz.
(...)
Poseł PiS, przewodniczący Rady Mediów Narodowych, Krzysztof Czabański :
- nie widzę żadnych powodów do odwołania prezes Polskiego Radia Agnieszki Kamińskiej "

Na zdjęciu
Prezes Polskiego Radia:Agnieszka Kamińska i Kazik Staszewski
1590059977415.png
 
D

Deleted member 6341

Guest
Kuba Strzyczkowski nowym dyrektorem Trójki.

Wybór Strzyczkowskiego na nowego dyrektora Trójki skomentował dla Onet Kultura Jan Chojnacki, który pracował w rozgłośni 45 lat. Odszedł w marcu 2020 r.

- Pan Strzyczkowski podjął się zadania bardzo trudnego, ale to jest bardzo odważny mężczyzna, bo jak pewnie słuchacze Trójki wiedzą, prawie opłynął samodzielnie świat w jachcie - powiedział Onetowi Chojnacki. - Świadczy to o tym, że niestraszne mu różne wyzwania. Natomiast nie sądzę, żeby to było wyzwanie do zrealizowania. Pan Strzyczkowski podjął się misji nie do spełnienia - dodał były prowadzący audycję "Bielszy odcień bluesa".


Dziwię się jego decyzji.
 

cyklista

Well-Known Member
518
621
Lech Wałęsa na facebookowym profilu opublikował wiersz - nawiązuje w nim do swojej historii.



W próżności, mojej czy może się nie podobać?.

Lechu. Tyś walczył dla idei
Długie lata bez nadziei
Ciągle byłeś człowiek mały
Aż nadszedł czas chwały

Na szczyt wyniosły Cię boje
Stałeś się człowiekiem sławnym
W kraju, związkowcem wytrawnym

Tak samo myślała zagranica
Upartość z zawziętością czyli przyłbica
Nie została przez komunę zdarta
Twa dusza była. rogata i uparta

Stałeś się znany przed światem
W zamian blask ducha pokryło szkarłatem
I Nobel trafił w Twe ręce
Gdy Ty pokojowo, walczyłeś w męce

Skąd czerpałeś na to siły
Jakie duchy podpowiadając ci mówiły
Że zwyciężysz komunę sobą
A lud pójdzie za Tobą.
 
Ostatnia edycja:
  • Like
Reactions: Alu
Do góry Bottom