Zbiorczy temat o epickich dokonaniach Janusza Dildołapa Palikota

Voy

Active Member
386
242
Człowiek to nie mechanizm, to nie towar,

człowiek prawem, nie towarem? :D

zastanawiają mnie ludzie, którzy popierali Palikota w czasie wyborów (kiedy to kreował się na liberała i kapitalistę) i którzy popierają go dalej, kiedy to z siebie robi wielkiego lewaka i wrażliwca społecznego. No kurwa mać, jak można nie mieć żadnej ciągłości poglądów?
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
pLT napisał:
I teraz... żałuję, że tam nie poszedłem. Bardzo bym chciał z nim porozmawiać ;)

wyglądał na nieco zagubionego :)


Voy napisał:
zastanawiają mnie ludzie, którzy popierali Palikota w czasie wyborów (kiedy to kreował się na liberała i kapitalistę) i którzy popierają go dalej, kiedy to z siebie robi wielkiego lewaka i wrażliwca społecznego. No kurwa mać, jak można nie mieć żadnej ciągłości poglądów?

no to zaskoczę cie, rozmawiałem jesienią -przed wyborami- z siostrzeńcem i z tego co mówił to większość jego znajomych miała głosować na palikota.
Koleś jest za zalegalizacją substancji psychoaktwnych [w ich opini] a na dodatek zabawny. Cała ich wiedza o polityce ogranicza się do tego co czasami usłyszą w telewizji podczas jednego z wydań wieczornych wiadomości.


pLT napisał:
Stanie przed trybunałem rewolucyjnym? :p

jak większość z nas, podczas kolejnej korekty kapitalizmu
-który jak wiadomo nie działa:)
 
C

Cngelx

Guest
Voy napisał:
No kurwa mać, jak można nie mieć żadnej ciągłości poglądów?

To jest imo bardzo dobra taktyka na której można się wzorować chcąc dojść do władzy. Po prostu ciągle myśleć podobnie, jednak mówić coś innego po to aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej ludzi.
 

Voy

Active Member
386
242
Po prostu ciągle myśleć podobnie, jednak mówić coś innego po to aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej ludzi.
no właśnie dla mnie problem polega na tym że on nicholery nie mówi rzeczy do siebie podobnych,w jego poglądach nie widzę żadnej ciągłości. Bo w jaki sposób połączyć ze sobą "kapitalizm", jaki reprezentował w październiku z lewactwem, o którym mówi teraz?

Oczywiście zdaję sobie sprawę że jego "poglądy" są tylko i wyłącznie pod publiczkę i że on sam tak w ogóle nie myśli, po prostu dziwią mnie osoby, które są skłonne na niego głosować

@Cyberius
Jako dwudziestokilku latek sam znam wiele osób głosujących na palykota ze względu na jego obietnice legalizacji, tylko że oni wszyscy jarają takie ilości trawy że aż im mózgi powypalało i aż maja problemy z wysławianiem się
 

RiGhT_WiNg

Schizoid
233
44
Wg mnie najcenniejsze postulaty przedwyborcze P*** to ograniczenie biurokracji i wycofanie wojsk z misji zagranicznych. Prawie się na niego nabrałem... :s
Ten patałach nawet krzyża nie potrafił zdjąć, nie sądzę żeby teraz było inaczej.
 

Mixol

New Member
90
1
Palikot z Tuskiem to jedno i to samo. Nie wazne jest nazwisko i osoba - wazne jest zeby linia polityczna niszczenia Polski i oglupiania Polakow byla kontynuowana.
Jezeli wymachiwanie swinskim ryjem i meskim czlonkiem jest przepustka do najwyzszych stanowisk to jestesmy glupsi od Buszmenow.
 

Alice23

New Member
75
2
A najsmutniejsze, że mimo tego całego biadolenia Ruch Palikota i tak jest najbardziej wartościową partią działającą w Polsce :D
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
LoL, gdybym miał dziś wskazać jednego polityka do odstrzału, to byłby to na pewno palichuj. To by nieźle zamieszało i potrwałoby zanim służby stworzyłyby następną partię.
 

Alice23

New Member
75
2
Gdyby jakaś prawicowa popierdółka rzeczywiście zamordowała Palikota, to lewica miałaby swojego męczennika podobnie jak prawica ma Kaczyńskiego. To mogło by pomóc lewicy w kolejnych wyborach, może nawet skłonić Platformę do skrętu w lewo, a pewnie też pomogło by ugruntować lewicowe poglądy u osób które poparły RP głównie ze względu na marihuanę. Na pewno by nieźle zamieszało :) "Niestety" na coś takiego się nie zanosi, bo choć nie ma dnia, żeby internetowa prawica nie zapowiadała jakichś mordów, czy to masowych, czy indywidualnych, to jakoś przedstawiciele antypolskiej żydopedałokomuny żyją sobie przez nikogo nie niepokojeni, a pan Janusz jeździ sobie po Polsce i nawet bez żadnej ochrony występuje na publicznych zgromadzeniach.
 

freelancer

Dobrowolnościowiec
163
184
Pieszczenie się z tym co powiedział pan P i co to oznacza jest równie pożyteczne jak rozliczanie Tuska z obietnic. Efekty znane, konsekwencje żadne. Na temat polskiej polityki wszystko zostało już powiedziane, resztę należy wywnioskować i (jeśli jeszcze ktoś ma siły) to obserwować niekończącą się farsę tego cyrku niekompetencji i absurdu.
 
A

Aeger

Guest
Tawarisz Palikot, oskarża Tuska o bycie neoliberałem:

Radio Zet napisał:
Monika Olejnik: : Mówi pan arcybiskup Tusk o premierze Tusku, o Pawlaku biskup polowy...

Janusz Palikot: : No rzeczywiście, jeśli chodzi o taki neoliberalizm, o takie podejście właśnie mówię o Tusku "arcybiskup kapitalizmu" i o Pawlaku "biskup polowy kapitalizmu", w tym sensie, że oni uważają, że nienaruszalny jest dogmat, że wolny rynek sam ma funkcjonować bez interwencji państwa i państwo nie ma być podmiotem, w tym sensie są takimi kapłanami kapitalizmu. A dodatkowo jeszcze kapitalizmu politycznego, w przypadku i Pawlaka i Kaczyńskiego, choć teraz i Platforma, niestety, w tym ostatnim czasie stała się bardziej partią kapitalizmu politycznego niż jakiegokolwiek innego.
 
A

Anonymous

Guest
Aeger napisał:
Tawarisz Palikot, oskarża Tuska o bycie neoliberałem:

Radio Zet napisał:
Monika Olejnik: : Mówi pan arcybiskup Tusk o premierze Tusku, o Pawlaku biskup polowy...

Janusz Palikot: : No rzeczywiście, jeśli chodzi o taki neoliberalizm, o takie podejście właśnie mówię o Tusku "arcybiskup kapitalizmu" i o Pawlaku "biskup polowy kapitalizmu", w tym sensie, że oni uważają, że nienaruszalny jest dogmat, że wolny rynek sam ma funkcjonować bez interwencji państwa i państwo nie ma być podmiotem, w tym sensie są takimi kapłanami kapitalizmu. A dodatkowo jeszcze kapitalizmu politycznego, w przypadku i Pawlaka i Kaczyńskiego, choć teraz i Platforma, niestety, w tym ostatnim czasie stała się bardziej partią kapitalizmu politycznego niż jakiegokolwiek innego.

On bije w ten sam bęben co Kaczyński lata temu, pokazując spoty z pustymi półkami w domach. W wielu biednych rejonach Polski liberalizm bardzo źle się kojarzy i można dostać w mordę, właśnie przez takich ludzi jak Tusk i jego Kongres Liberalno-Demokratyczny.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Palichuj powtarza dokładnie to samo co pisali w Krytyce Politycznej, skurwiele na serio chcą mówić ludziom, że teraz jest maksymalnie wolny rynek.
 
D

Deleted member 427

Guest
Gowin najwyraźniej wkurwił paru prominentnych lewaków i podkurwił kilka grup interesu.

A on zaledwie zaproponował liberalizację dostępu do 50 zawodów...
 
Chciałbym teraz zobaczyć miny tych zwolenników Korwina, którzy głosowali na Palikota, bo jawił im się jako względnie liberalna gospodarczo opcja. Takich podobno było sporo. Mówcie co chcecie, ale żeby Januszowi betonowy elektorat podpierdolić pozując jednocześnie na "mesjasza lewicy" to naprawdę trzeba być zdolnym.
 
C

Cngelx

Guest
A jeżeli Janusz Palikot to ofiara - pionek, którym ktoś steruje? Może trzeba się zastanowić kto?
 
D

Deleted member 427

Guest
A może wystawmy mu od razu żółte papiery i po sprawie?
 
Do góry Bottom