Zbiorczy temat o epickich dokonaniach Janusza Dildołapa Palikota

D

Deleted member 427

Guest
A Polish libertarian opposition leader tried to smoke a joint at parliament premises Friday as part of his campaign to legalize soft drugs

Wystarczy, że jakiś lewus zapali zioło i już jest libertarianinem.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Wiesz, ale to się wpisuje w trend, że libertarianinem może być ten, kto zabija dzieci i niewinnych dorosłych w wojnie totalnej. Tak jak amerykańcy neoconi, oni przecież mordują te afgańskie dzieci w imię "wolności".
 
M

MichalD

Guest
Tusk zlikwidował przymusowy pobór do wojska, o czym narodowo-socjalni "prawicowcy" z PiS nawet w snach by nie zrobili.

Być może on też zasługuje na miano "libertarianina"?
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Tekstu nie czytałem ale popieram ten pomysł! Na pierwszy rzut oka wydał mi się idiotyczny ale później mnie olśniło. (P)oseł wyciąga około 10 kawałków miesięcznie uposażenia. Do tego dochodzi dieta (2500), kolejne 10 kawałków na utrzymanie biura, zwrot kosztów paliwa (najlepsi ponoć w ciągu miesiąca potrafią pokonać trasę na księżyc i z powrotem) itp. itd. Jakby nie patrzeć to nawet szeregowy pasożyt wyciągnie ponad 20 kawałków miesięcznie. Gdy to pomnożyć x 48 za pełną kadencję wychodzi okrągły milionik. Wyłapać hołotę i zatkać nimi dziury; majątkiem finansową, a ciałami pierwszą z brzegu dziurę w lesie jak to robili czerwoni bohaterowie Ikonowicza i może w końcu będzie lepiej :)
 
D

Deleted member 427

Guest
(P)oseł wyciąga około 10 kawałków miesięcznie uposażenia.

Akurat poseł Palikot to prawdziwy lewicowiec z powołania. Oświadczył, że uposażenie, które jako posłowi będzie mu przysługiwało w najbliższych czterech latach, przekaże na cele społeczne:

http://www.rp.pl/artykul/10,739399-Pali ... eczna.html

Przy czym 90% pensji pójdzie na prowadzoną przez jego kumpla (i doradce ekonomicznego) Kancelarię Sprawiedliwości Społecznej :)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
tosiabunio napisał:
Wiesz, ale to się wpisuje w trend, że libertarianinem może być ten, kto zabija dzieci i niewinnych dorosłych w wojnie totalnej. Tak jak amerykańcy neoconi, oni przecież mordują te afgańskie dzieci w imię "wolności".

Jeśli Palikot ma prawo składać kretyńskie pomysły, to każdy inny też ma takie prawo. Tym bardziej, że mój komentarz jest otoczony smilami, więc nie może być traktowany poważnie, a jedynie w kategoriach dowcipu (parodii).

I nie wmawiaj nikomu, że lawackie barachło przy korycie, które każdym podniesieniem łapska przyczynia się do gnojenia narodu, jest jakimś "niewinnym dorosłym". Bo to już urąga inteligencji najgłupszego matoła z jakiejś wsi na Kresach, gdzie psy dupami szczekają.




kawador napisał:
A Polish libertarian opposition leader tried to smoke a joint at parliament premises Friday as part of his campaign to legalize soft drugs

Wystarczy, że jakiś lewus zapali zioło i już jest libertarianinem.

Trzeba napisać sprostowanie. Serio.
I rozesłać do redakcji oraz opublikować w necie, że ten człowiek jest zwykłym komunistycznym fiutem i jego poglądy nie pokrywają się z libertarianizmem ani jako ideologią ani jako doktryną polityczną.




Co najciekawsze, w tym wszystkim wychodzi na jaw myślenie lewicowego barachła.
"Należy ukraść, by zrobić korporacje." Czyli tak jakby korporacje powstawały nie dla zysku, a dla idei korporacji. Nie jest ważne dla lewackich pokurwieńców co te korporacje będą sprzedawać. Ważne by powstały korporacje.
To tak samo jakby zakładanie biznesu rozpocząć od zakupu garnituru i płaszcza, oraz zrobienia wizytówek, bez żadnej idei na czym ma polegać.
 

sierp

to ja :-)
577
305
tosiabunio napisał:
No czekajcie, Palikto to libertarianin, przeczytałem właśnie w zagranicznym serwisie:

http://blogs.wsj.com/emergingeurope/201 ... arliament/

On nasz znaczy jest...

Warto byłoby napisać w komentarzach pod tym artykułem sprostowanie wyjaśniające, że to nie żaden libertarianin tylko zwykły bezideowy karierowicz, aktualnie promujący poglądy lewackie :D. A także wysłać go do redakcji. Tak jak z "polskimi obozami śmierci".
Kto jest tu najbieglejszy w angielskim?
 
D

Deleted member 427

Guest
Skomentowałem. Nikt nie będzie mieszał z błotem dobrego imienia libertarian :)
 
M

Matrix

Guest
Coś w tym jest, nie chcę wsiadać do taksówki w której siedzi za kierownicą byle kto, jakiś murzyn, cygan, tak w przyszłości może być.
 

sierp

to ja :-)
577
305
Matrix napisał:
Coś w tym jest, nie chcę wsiadać do taksówki w której siedzi za kierownicą byle kto, jakiś murzyn, cygan, tak w przyszłości może być.

Ale do taksówki prowadzonej przez murzyna albo cygana z licencją jak rozumiem wsiądziesz, bo to już nie byle kto?
 
D

Deleted member 427

Guest
Poseł Palikot ma rację. Ceny powinny być ustanowione na OPTYMALNYM POZIOMIE. Zrobiłem nawet wykres:

pqg.jpg
 
S

stormtrooper

Guest
@Kawador
Zajebiste

@Matrix
Nikt Ci nie każe tam wsiadać, pomyśl zanim coś napiszesz. Masz możliwość wyboru, a jak Cygan chce prowadzić taksówkę, niech prowadzi, chuj Ci do tego.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
John, chyba udało ci się osiągnąć w końcu to nad czym tak długo pracował kolega Naprzód z bloga Gwiazdowskiego :D
 
M

Matrix

Guest
stormtrooper napisał:
@Matrix
Nikt Ci nie każe tam wsiadać, pomyśl zanim coś napiszesz. Masz możliwość wyboru, a jak Cygan chce prowadzić taksówkę, niech prowadzi, chuj Ci do tego.

Taksówka będzie niedługo kojarzona z kolorowym kierowcą, bo oni będą najtańsi, ( praca nie wymaga dobrej znajomości języka ) do tego doprowadzi deregulacja dostępu do tego zawodu, myślę po prostu perspektywicznie, zabronisz mi ?
 
Do góry Bottom