Zbiorczy temat o epickich dokonaniach Janusza Dildołapa Palikota

Nene

Koteu
1 094
1 689
Co jest drobnym przewinieniem? Bo dla mnie drobnym przewinieniem może być zabicie cygana
 
A

Aeger

Guest
Jego zdaniem polityka karania za niewielkie przestępstwa nie sprawdziła się. - Nie tylko dlatego, że brakuje miejsc w więzieniach, że to kosztuje itd. Ale dlatego, że nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów - zaznaczył. Lider Ruchu podkreślił, że takie przestępstwa powinny być karane np. pracami społecznymi.

W sumie ma nieco racji - w więzieniu winni i niewinni się najedzą, pochodzą, pośmieją się - za moje pieniądze. Przynajmniej by szamba oczyszczali bez masek czy Odrę ze śmieci. Albo usuwali ropę z kaczek. Praca zawsze się znajdzie, a im wszystko jedno jaka. Jak już kara, to niech przynajmniej dotkliwa, bo więzienie bynajmniej taką nie jest.
 

Lukasevic

Member
145
4
Aeger napisał:
Jego zdaniem polityka karania za niewielkie przestępstwa nie sprawdziła się. - Nie tylko dlatego, że brakuje miejsc w więzieniach, że to kosztuje itd. Ale dlatego, że nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów - zaznaczył. Lider Ruchu podkreślił, że takie przestępstwa powinny być karane np. pracami społecznymi.

W sumie ma nieco racji - w więzieniu winni i niewinni się najedzą, pochodzą, pośmieją się - za moje pieniądze. Przynajmniej by szamba oczyszczali bez masek czy Odrę ze śmieci. Albo usuwali ropę z kaczek. Praca zawsze się znajdzie, a im wszystko jedno jaka. Jak już kara, to niech przynajmniej dotkliwa, bo więzienie bynajmniej taką nie jest.

Jak jesteś jakimś leszczykiem to więzienie nie jest miłe ale porządny bandyta to ma przymusowy i nudny urlop...
 
M

Matrix

Guest
Izby wytrzeźwień są dobre- popieram. Trzeba zabezpieczać ludność trzeżwą przed niebezpiecznymi ( chwilowo) pijakami.
teraz wystarczy zadzwonić na 997 jak taki komuś zagraża, czy nawet sobie samemu.
Nie popieram poglądu JKM, ze nie musi być bezpiecznie na ulicy.

Palikot nie jest zwykłym komuchem takim jak Miller z SLD.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Matrix napisał:
Izby wytrzeźwień są dobre- popieram. Trzeba zabezpieczać ludność trzeżwą przed niebezpiecznymi ( chwilowo) pijakami.
teraz wystarczy zadzwonić na 997 jak taki komuś zagraża, czy nawet sobie samemu.
Nie popieram poglądu JKM, ze nie musi być bezpiecznie na ulicy.

Palikot nie jest zwykłym komuchem takim jak Miller z SLD.

Ekspedientka w sklepie: Przede wszystkim pan mi po chamsku wyrwał tego kurczaka!
Klient: Jako corpus delicti.
Sprzątaczka: Ścierkę, ścierkę mi wyrwał, moje narzędzie pracy.
Ekspedientka: Panie kierowniku, ukraść chciał mi tego kurczaka.
Sprzątaczka: No pewnie, bo po co by wyrywał?! To złodziej!
Ekspedientka: I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!
 

Lukasevic

Member
145
4
Matrix napisał:
Izby wytrzeźwień są dobre- popieram. Trzeba zabezpieczać ludność trzeżwą przed niebezpiecznymi ( chwilowo) pijakami.
teraz wystarczy zadzwonić na 997 jak taki komuś zagraża, czy nawet sobie samemu.
Nie popieram poglądu JKM, ze nie musi być bezpiecznie na ulicy.

Palikot nie jest zwykłym komuchem takim jak Miller z SLD.

Znam oprócz siebie 4 osoby które były na izbie wytrzeźwień ja 0,6 promila kolega 0,5 promila inny kolega wypił tyle co ja ale nie poddał się badaniu czyli miał a miał około 0,5 inny był pewnie najebany jak świnia ale największe zagrożenie stanowił dla siebie, kolejny też około 0,5 promila (nie pamiętam dokładnie). Dalej twierdzisz, że trzeba zabezpieczać ludność przed pijakami? Pierdolisz głupoty w każdym poście, może jak nie masz pojęcia o czym się chcesz wypowiedzieć to się po prostu nie odzywaj?
 
M

Matrix

Guest
Lukasevic napisał:
Znam oprócz siebie 4 osoby które były na izbie wytrzeźwień ja 0,6 promila kolega 0,5 promila inny kolega wypił tyle co ja ale nie poddał się badaniu czyli miał a miał około 0,5 inny był pewnie najebany jak świnia ale największe zagrożenie stanowił dla siebie, kolejny też około 0,5 promila (nie pamiętam dokładnie). Dalej twierdzisz, że trzeba zabezpieczać ludność przed pijakami? Pierdolisz głupoty w każdym poście, może jak nie masz pojęcia o czym się chcesz wypowiedzieć to się po prostu nie odzywaj?

Nie pisałam o takich "przypadkach". które stanowią wyjątki. Na IW trafiają najczęściej tacy jak pisałam powyżej. Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, po prostu. a może ja muszę pisać, bo mi każą głosy ?:)
 

Lukasevic

Member
145
4
Matrix napisał:
Lukasevic napisał:
Znam oprócz siebie 4 osoby które były na izbie wytrzeźwień ja 0,6 promila kolega 0,5 promila inny kolega wypił tyle co ja ale nie poddał się badaniu czyli miał a miał około 0,5 inny był pewnie najebany jak świnia ale największe zagrożenie stanowił dla siebie, kolejny też około 0,5 promila (nie pamiętam dokładnie). Dalej twierdzisz, że trzeba zabezpieczać ludność przed pijakami? Pierdolisz głupoty w każdym poście, może jak nie masz pojęcia o czym się chcesz wypowiedzieć to się po prostu nie odzywaj?

Nie pisałam o takich "przypadkach". które stanowią wyjątki. Na IW trafiają najczęściej tacy jak pisałam powyżej. Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, po prostu. a może ja muszę pisać, bo mi każą głosy ?:)

Ja twierdzę, że to stanowi regułę, pogadałem trochę z "elementami" z którymi dzieliłem celę(?). Scenariusz podobny.
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
Prace społeczne za picie w miejscach publicznych i inne pierdoły.
Jak by nie było większych przestępstw które trzeba ścigać...
 
D

Deleted member 427

Guest
Ja bym wszystkich pijaków wysłał do pracy przy budowie autostrad.
 
M

Matrix

Guest
Lancaster napisał:
Prace społeczne za picie w miejscach publicznych i inne pierdoły.
Jak by nie było większych przestępstw które trzeba ścigać...

Za przebywanie w IW nic nie grozi, żadne sankcje prawne, tylko opłata około 250 pln.
Nikt nie wymyślił lepszej metody pomocy tym ludziom. Są to najczęściej uczestnicy awantur domowych, no oczywiście jak ktoś popełni przestępstwo jednocześnie, jest potem do dyspozycji policji.

Chcesz pomoc swojemu koledze, koleżance, która od kilku dni pije i nie może wytrzeźwieć, zadzwoń na policję, lub straż miejską w celu umieszczenia tej osoby na IW.
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Matrix napisał:
Chcesz pomoc swojemu koledze, koleżance, która od kilku dni pije i nie może wytrzeźwieć, zadzwoń na policję, lub straż miejską w celu umieszczenia tej osoby na IW.

Tak i niektórzy dzwonią:
40-50 chorych branych za pijaków umiera rocznie w izbach wytrzeźwień
Ciężko pobite ofiary bandyckich napadów często trafiają nie do szpitali, lecz do izb wytrzeźwień. Osoby z pękniętą czaszką, udarem mózgu, zawałem lub przetrąconym kręgosłupem umierają tam na pryczach. W izbach wytrzeźwień w Polsce bardzo często nie sprawdza się, czy pacjent jest pijany, czy bliski śmierci z powodu wypadku, pobicia, zawału bądź udaru mózgu. W ten sposób umiera 40-50 osób rocznie.
Izby to najgorszy typ aresztu, w którym pensjonariusz uznany za pijanego nie ma żadnych praw. To zresztą areszt nielegalny. Kiedy Polskę przyjęto do Rady Europy, ograniczono możliwości pozbawiania obywateli wolności poza kontrolą sądową. Zlikwidowano wtedy areszt prokuratorski, uniemożliwiono zamknięcie w szpitalu psychiatrycznym na mocy decyzji lekarza. Nadal jednak pozostał nie objęty sądową kontrolą quasi-areszt w izbie wytrzeźwień, co narusza Europejską Konwencję Praw Człowieka.
www.wprost.pl/ar/46224/Izby-smierci/


sierp napisał:
Jego zdaniem polityka karania za niewielkie przestępstwa nie sprawdziła się. - Nie tylko dlatego, że brakuje miejsc w więzieniach, że to kosztuje itd. Ale dlatego, że nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów - zaznaczył.

Czyli gdyby się sprawdzała można by karać i zamykać.
Wyszedł z Palikota prawdziwy zamordysta.
Zamordysta w tęczowej sukience :)
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Kurcze, Matrix, musiałabyś chociaż co jakiś czas napisać coś w miarę rozsądnego bo jak cały czas tak trollujesz to ludzie zaczynając cierpieć na przesyt i nawet negatywów nie chcą dawać.
 

Lukasevic

Member
145
4
Matrix napisał:
Lancaster napisał:
Prace społeczne za picie w miejscach publicznych i inne pierdoły.
Jak by nie było większych przestępstw które trzeba ścigać...

Za przebywanie w IW nic nie grozi, żadne sankcje prawne, tylko opłata około 250 pln.
Nikt nie wymyślił lepszej metody pomocy tym ludziom. Są to najczęściej uczestnicy awantur domowych, no oczywiście jak ktoś popełni przestępstwo jednocześnie, jest potem do dyspozycji policji.

Chcesz pomoc swojemu koledze, koleżance, która od kilku dni pije i nie może wytrzeźwieć, zadzwoń na policję, lub straż miejską w celu umieszczenia tej osoby na IW.

Jesteś niemożliwa. :D
Chcesz pomóc koledze lub koleżance, która jeździ rowerem bez kasku/pali bakę/kupuje paliwo z Białorusi? Zadzwoń na policję! Nie może być tak, żeby ktoś sam decydował co dla niego jest dobre, od tego jest policja aby nietrzeźwych wsadzać do izby wytrzeźwień bo przecież nie mogą odwieźć do domu, albo po prostu z tego domu nie zabierać.
 
M

MichalD

Guest
Popierający rzekomo wolność słowa i sprzeciwiający się "polityce delegalizacji" Janusz Palikot i jego partia po raz kolejny kpi ze swoich wyborczych postulatów.

RPP chce wprowadzić do KK penalizację "homofobicznej mowy nienawiści", czyli obrazy uczuć religijnych wyznawców kultu poprawności politycznej.

Przeciwko protestują bigoci z PiS, twierdzącże jest to "gejowski faszyzm", jak zwykle w typowy dla konserwatystów schizofreniczny sposób zapominając że jeszcze kilka tygodni temu zaciekle bronili mentalnego bolszewizmu religijnego, jaką jest "obraza uczuć religijnych", w ramach której, zdaniem PiSiaków , należy karać ludzi wieszających pluszowe misie na krzyżach...

http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105405, ... szyzm.html

Sądzę że ten projekt pokazuje bardzo jasno i dobitnie , czym jest "wolność" niesiona przez czerwonych i ich filozofię - jest to wolność tylko taka, jaka podoba się ich politycznym panom i która jest korzystna w urabianiu społeczeństwa.

P.S.

Gdyby przeszedł projekt Palikota , do więzienia trafiłby raper Bas Tajpan za tą piosenkę:

http://www.youtube.com/watch?v=N78KXmcxDIw
 

margines

wujek dobra rada
626
84
Z tego co wiem, to Palikot wszedł do polityki, żeby sobie jaja robić z systemu i z motłochu, który go akceptuje. To ma być kolejny tymochowiczowski "eksperyment społeczny".. :cool:
 

Antałek

Member
179
5
Zgadzałoby się to ze słowami jego byłej żony. Przeganiają go z ACTA, taksówkarze, jeszcze trochę i wywalą go z marszu zielska.
 
Do góry Bottom