Zbiorczy temat o epickich dokonaniach Janusza Dildołapa Palikota

M

MichalD

Guest
Niech państwo buduje sobie fabryki, ale niech

a) nie robi tego z pieniędzy pozyskanych z podatków

b) nie ustanawia dla swoich zakładzików monopoli

c) nie ustanawia specjalnych przywilejów podatkowych

d) nie finansuje pieniędzmi podatników ewentualnych strat , szczególnie tych wywołanych przez kolesi i ziomali, którzy co 4 lata będą obsadzali zarządy tych firm.

Jak Palikot dojdzie do władzy, to już wyobrażam sobie stado gejów, lesbijek, transwestytów i innych ekshibicjonistów jako prezesów, wiceprezesów, dyrektorów i szefów rad nadzorczych, szerzących w firmach państwowych "tolerancję" , "równość" i "postęp".
 
OP
OP
Cyberius

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
MichalD napisał:
Jak Palikot dojdzie do władzy, to już wyobrażam sobie stado gejów, lesbijek, transwestytów i innych ekshibicjonistów jako prezesów, wiceprezesów, dyrektorów i szefów rad nadzorczych, szerzących w firmach państwowych "tolerancję" , "równość" i "postęp".

nie o to chodzi, budują nową opozycję, a ruch P***kota ma jej prawdopodobnie przewodzić -już zaczynają ostro nachodzić i inwigilować różne środowiska, głównie Wolne Konopie i ruch AntyACTA zobacz tu: https://libertarianizm.net/thread-2939.html

Myślę że warto też przejrzeć przedwojenną historię NSDAP i przypomnieć sobie jak wykolegowali solidarność w polsce.:)

A to co teraz robi Pkot przypomina mi działania aktywistów NSDAP zanim narodowi socjaliści doszli do władzy.
 
M

Matrix

Guest
Ostatnio bardziej popularny od szefa RPP stał się Andrzej Rozenek ( rzecznik prasowy), co może świadczyć , że Palikot nie jest przesiąknięty tak jak inni przywódcy walką o własny wizerunek jako przywódcy. ci przywódcy innych partii na rzeczników dobierają osoby mało medialne, tak aby nie przesłoniły ich wartości.
Andrzej Rozenek nie jest także zdyscyplinowny ( chyba) do mówienia tylko wcześniej uzgodnionych tez.
Partia Palikota jest jak na razie najbardziej nowoczesną partią sejmową, a nowoczesność to znaczy docieranie do jak najszerszej rzeszy wyborców, ale nie za pomocą demagogi tylko wyczuciem potrzeb możliwych do zrealizowania.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Czyli Palichujek na poważnie odgrywa rolę twardogłowego komucha, stara się zagarnąć elektorat tych wszystkich co tęsknią za Gierkiem, a frustracje społeczeństwa rosną i są tak a nie inaczej ukierunkowywane ("winny liberalizm").
 

Lukasevic

Member
145
4
A może by tak zrobić partię, naobiecywać wszystko co się da typu, zwiększenie socjalu, dojebanie najbogatszym, większą wolność i większy zamordyzm, obniżkę podatków, 4 miliony mieszkań, walkę z alkoholem, narkotykami, bezrobociem, inflacją, ujemnym przyrostem naturalnym, dyskryminacją tylko w skali 2x większej niż obiecują inne partie. Nie ważne, że poglądy będą niespójne i sprzeczne i tak nikt nie dotrzymuje obietnic wyborczych więc ludzie są przyzwyczajeni. Później wprowadzić stopniowo jakiś minarchizm :) się rozmarzyłem. :p
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
A jak upilnujesz, żeby nie przypałętali się agenci i nie rozbili partii, nie przypałętały się autentyczne komuchy i cały plan się nie wydał?
 
A

Aeger

Guest
Czy mam takie wrażenie, czy naprawdę niektórzy przebijają paranojami skrajną prawicę, która wszędzie wietrzy agentów? No ludzie, ile tych agentów jest?
 
A

Antoni Wiech

Guest
Aeger napisał:
Czy mam takie wrażenie, czy naprawdę niektórzy przebijają paranojami skrajną prawicę, która wszędzie wietrzy agentów? No ludzie, ile tych agentów jest?
Też mam takie wrażenie. Jak jest jakiś spontaniczny zryw to agenci go wywołali. Jak jakaś organizacja upada to agenci ją rozpracowali. Jak nic się nie dzieje - to z pewnością agenci działają i niedługo coś się zacznie dziać... itp
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Zapominacie, że w tym kraju jest najwięcej podsłuchów w Europie, co drugi świadek się wiesza albo ląduje w psychiatryku, a ludziów urabia się tak, że można im dowalić największe podatki i największe ceny, a i tak wybiorą tych samych w następnych wyborach? Nie lekceważyłbym naszych służb.
 
C

Cngelx

Guest
Madlock napisał:
Zapominacie, że w tym kraju jest najwięcej podsłuchów w Europie, co drugi świadek się wiesza albo ląduje w psychiatryku, a ludziów urabia się tak, że można im dowalić największe podatki i największe ceny, a i tak wybiorą tych samych w następnych wyborach? Nie lekceważyłbym naszych służb.

Polskie służby wykazują się niebywałą na skalę europejską skutecznością w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej. O szacunku jakim Polacy darzą działające na terenie naszego kraju służby odpowiedzialne za ochronę naszego wspólnego bezpieczeństwa i interesu publicznego można się przekonać czytając niektóre internetowe fora, takie jak na przykład forum libertarian. Użytkownicy tego forum już niejednokrotnie podkreślali ich znaczenie w życiu publicznym i prywatnym. Ten szczery, emocjonalny szacunek uchronił ich już wiele razy przed popełnianiem czynów niezgodnych z polską racją stanu.


Tak na szybko wymyśliłem :D, narzekanie i ukazywanie swojego strachu przed służbami nie jest dobrą drogą na drodze do wolności. Również mam wrażenie, że to forum niedługo prześcignie prawda2.info w pewnych względach.
 
A

Aeger

Guest
Madlock napisał:
Zapominacie, że w tym kraju jest najwięcej podsłuchów w Europie

Pojęcie Europa to rzecz względna - sądząc po UE, to niedługo i Zimbabwe będzie w Europie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Aeger napisał:
Czy mam takie wrażenie, czy naprawdę niektórzy przebijają paranojami skrajną prawicę, która wszędzie wietrzy agentów? No ludzie, ile tych agentów jest?

Agentów w ścisłym tego słowa znaczeniu - niewielu. Agent to takie powszechne/pospolite określenie. Agent może być tylko obcego wywiadu.

Ale współpracowników (TW) i pracowników służb sporo. Aż za dużo. Za komuny mówiło się, że co piąty (sensowny człowiek) jest przecwelonym kapusiem.
Przecwelenie polega na zatuszowaniu sprawy za drobne przewinienia lub przestępstwa. Czasem, jak obiekt zainteresowania "rokuje nadzieje" (IQ, spryt, wiedza, kontakty, sprawność fizyczna...), to tuszuje się nawet morderstwo! Tak, tak Vogel to nie jakiś wyjątek. Jego ujawnienie to tylko mały pstryczek jednych drugim.

Czy nie dziwiła Cię nigdy taka liczba miernot i skurwysynów na wysokich stołkach?
Nie zastanawiałeś się skąd się biorą mierni artyści lansowani w mediach?


Nie ma nic za darmo. Zawsze jest coś za coś. Inaczej tym narodem rządzić się nie da! Ten naród ma to do siebie, że by nim rządzić trzeba go notorycznie mamić, tumanić, niewolić i terroryzować.

W USA w latach 60-tych 80% mainstreamowych dziennikarzy było konfidentami FBI. Obecnie w Polsce jest pod tym względem lepiej.

Polecam, tak dla poszerzenia wiedzy:
Niepoprawni.pl ➡ Rafał Brzeski - blog
 
D

Deleted member 427

Guest
Czy nie dziwiła Cię nigdy taka liczba miernot i skurwysynów na wysokich stołkach?

No ale czy nie jest tak, że to demokracja ich generuje? Może zamiast doszukiwać się wszędzie agentów wpływu, warto zastanowić się nad prostszym wyjaśnieniem tego fenomenu miernoty, skurwysyństwa, populizmu etc?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Demokracja sama w sobie ma ograniczone możliwości.
A my tu od czasu "okrągłego stołu", mamy do czynienia z kontrolowaną demokracją. Kontrolowaną przez kogo?
 
D

Deleted member 427

Guest
Przez barona Rotszylda?

Sorry, musiałem :)

mamy do czynienia z kontrolowaną demokracją.

W takim razie co mają powiedzieć Amerykanie? Od 150 lat dwie partie tam rządzą.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
kawador napisał:
W takim razie co mają powiedzieć Amerykanie? Od 150 lat dwie partie tam rządzą.

Pierwotnie masoneria. Ona była przed FBI.
A obecnie jest tam walka różnych zorganizowanych grup. Dwie partie są wygodne dla walczących. Widocznie ten stan rzeczy jest w interesie wszystkich wpływowych.
 

sierp

to ja :-)
577
305
http://www.rp.pl/artykul/92106,880154-R ... pstwa.html

"Palikot podkreślił, że Ruch Palikota przedstawił w Sejmie wiele propozycji, których celem jest odstąpienie od karania więzieniem za drobne przewinienia. - A zatem kwestia niewielkiej ilości środków odurzających, jeżdżenie rowerem w stanie nietrzeźwym, niepłacenie alimentów, obraza prezydenta i uczuć religijnych - wyliczał.
Jego zdaniem polityka karania za niewielkie przestępstwa nie sprawdziła się. - Nie tylko dlatego, że brakuje miejsc w więzieniach, że to kosztuje itd. Ale dlatego, że nie przynosi ona oczekiwanych rezultatów - zaznaczył. Lider Ruchu podkreślił, że takie przestępstwa powinny być karane np. pracami społecznymi. - W przypadku osób, które nadużywają alkoholu, niech to będzie izba wytrzeźwień - stwierdził."
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Myślę, że adekwatną odpowiedzią będzie cytat z uczestników anty-ACTA, czyli serdeczne "wypierdalaj! wypierdalaj!
 
Do góry Bottom