Zbiorczy temat o epickich dokonaniach Janusza Dildołapa Palikota

D

Deleted member 427

Guest
Ciekawostka przyrodnicza - wyniki wyborów w Chicago:

Do Sejmu:

PiS – 79.93%
PO – 13.59%
PSL – 2.57%
RPP – 2.23%
SLD – 0.88%
PJN – 0.67%
PPP – 0.33%

Do Senatu:

ŁANIEWSKA -BŁASZCZAK Katarzyna Janina - 80.27%
BORYS-DAMIĘCKA Barbara - 17.07%
IZBAN Włodzimierz - 1.59%
KRZEKOTOWSKI Jerzy Wojciech - 0.70%
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Przecież w Chicago to najwięksi "peczłioczi" (na odległość) mieszkają, więc nic dziwnego.
 
D

Deleted member 427

Guest
Pan Janusz nie daje jednak za wygraną - właśnie czytam w "Metrze" (komórka GW dla miastowej młodzieży), że o ważności wczorajszych wyborów zdecyduje Sąd Najwyższy.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
niech sąd ogłosi że wybory nieważne, władza oczywiście nie odpuści a wtedy mozna spoko krzyczeć ze władza jest nielegalna i nawet w mediach nie wyjdzie sie na oszołoma hehe
 
M

Matrix

Guest
kawador napisał:
Pan Janusz nie daje jednak za wygraną - właśnie czytam w "Metrze" (komórka GW dla miastowej młodzieży), że o ważności wczorajszych wyborów zdecyduje Sąd Najwyższy.
Dobrze, niech nie odpuszcza, im więcej w mediach tym lepiej, za granicą wszystkim odpada szczęka, że w Polsce jest taka libertariańska partia. Może ktoś nawet będzie coś takiego chciał utworzyć.
 
D

Deleted member 427

Guest
Matrix, ty masz ale jazdy, bez kitu. Amerykanie patrzą na bandę chuja z KNP i przecierają oczy ze zdumienia, że u nas taka zajebista eka "libertariańska", a u nich to same wsioki - jakiś Ron Paul, Trey Parker, Matt Stone i inni...
 
M

Matrix

Guest
Ma się te tradycje libertariańskie począwszy od wolności szlacheckiej a skończywszy na II Rzezpospolitej przed 1926 włączając czasy zaborów.

Teraz to fajnie wygląda- Libertariańska, 1% poparcia, jaka musi być ważna skoro cały czas w mediach, a przywódca nie zdziwiony niskim poparciem jak przystało na libertarianina.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 693
Ja tylko dodam że jeśli chodzi o Wolne Konopie to z Lublina dostal się Michal Kabaciński. Mają więc jedynka w sejmie. Mnie drażni ta ordynacja - stosowanie ordynacji proporcjonalnej i metody D'Hondta powoduje ze nawet listy z wysokim wynikiem wyborczym mogą nie uzyskac ani jednego mandatu Ciekawą rzeczą wydaje się byc wejście transseksualisty Anny Grodzkiej oraz odpadnięcie Robverta Leszczyńskiego którego z racji popularnosci bylem pewien w sejmie zobaczyc (w Olsztynie przegral z innym kandydatem RP). To zresztą nawet lepiej bo mnie draznil ale zaskakuje fakt ze popularność mu wcale nie pomogla. Palikot prawdopodobnie wejdzie do opozycji niestety. Jednak mysle ze jesli popraloby go SLD to byliby w stanie wywalczyc od PO legalizacje trawy. Zobaczymy. Na pewno ten sejm dzieki Palikotowi bedzie ciekawszy od poprzednich. Jesli nie dadzą ciala to w kolejnej kadencji ugrają więcej wedlug mnie.

Byloby cool jakby JKM dal rade zaskarżyć. Ale raczej cala akcja nie ma szans powodzenia.
 
M

Matrix

Guest
Dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi. Najlepiej określiła typ jakim jest zwycięski Palikot Prasa włoska- mianowicie,że jest to polski Berluskoni, a więc bogaty przedsiębiorca, który chce wpływać na losy swojego kraju, całkiem autorskimi pomysłami. No i co ?
 
A

Antoni Wiech

Guest
MaxStirner napisał:
.Palikot prawdopodobnie wejdzie do opozycji niestety. Jednak mysle ze jesli popraloby go SLD to byliby w stanie wywalczyc od PO legalizacje trawy. Zobaczymy. Na pewno ten sejm dzieki Palikotowi bedzie ciekawszy od poprzednich. Jesli nie dadzą ciala to w kolejnej kadencji ugrają więcej wedlug mnie.
W opozycji czy nie, to czy Palikot będzie dociskał temat marihuany będzie testem jak dla mnie na jego wiarygodność. Zobaczymy. Dla mnie to ta sama sitwa co PO, ale może się mylę.

Co do Korwinerów itd...To było pisane setki razy, ale nie odmówię sobie napisania po raz 101.

Po pierwsze nie jest tak, że w Polsce liberałów jest tylko koło 2%, czyli tyle ile zwykle ma poparcie Korwin i spółka. Wg mnie jest ich więcej, być może nawet z 10%. Oczywiscie piszę tu o hardcorowcach takich fajnych jak my aż do miekkich liberałów, lub quasi liberałów którzy zasadniczo są za wolny rynkiem, ale są za jakimś małym socjałem.

Co ich głównie odstrasza, a o tym się prawie nie mówi to feflunienie się Korwina. Tak, właśnie tak. Z intelektualistami jego pokroju jest tak, że oni myślą, że większość ludzi postrzega na to CO się mówi, a nie jak. A jest odwrotnie. Nawet w przypadku ich samych. Jak ktoś nawija tak, że ma się wrażenie, że cie zaraz opluje to atawistycznie się czuje obrzydzenie. Jeśli ktoś jest nawet liberałem, ale powiedźmy nie jest racjonalistą to to może być dla niego silny argument przeciw. Dodatkowo nie wiadomo jeszcze często CO Korwin chciał przekazać przez ten jego zacinający się styl wypowiedzi. Pamiętam byłem kiedyś na spotkaniu z nim i przez godzine jego nawijki zrozumiałem z 60%. Reszty nie dało sie skumać przez jego wadę wymowy.

Kolejna kwestia to oczywiście kobiety, które w większości myśle na korwinerów nie głosują. Może zabrzmię szowinistycznie, ale tu chodzi o wygląd Korwina. Jego fizjonomia to freak-pajac, on po prostu zabawnie wygląda. Kiedyś jeszcze podkreślał to muszką co już w ogóle było wisienką na torcie. Dodajmy do tego o czym pisałem wcześniej i nawet Jarek co jest kurduplem, dobrze przy nim wypada.

Dodatkowo, żeby było zabawniej korwin lubi dojebać kobietom, tak, że czują sie one gorsze i to jest gwóźdź do trumny.

Inna sprawa, to jego jebanie o Hitlerze itp. Ja znam ludzi, którzy są liberałami, ale na temat róznych "faszyzmów" są cięci. I to im styknie, żeby olać korwinerów. A jeśli nie "faszyzmy" to oczywiście Korwin dojebie, że tańczenie na wózkach inwalidzkich jest żenujące i to z kolei odtrasza różnych wrażliwców, którzy mogą tez być liberałami!

Ostatnia kwestia to sądze, że część liberałów zagłosowała tzw. pragmatycznie na inne partie wiedząc, że korwinerzy nie mają szans, a część głównie myśle z naszego środowiska po prostu olała sprawę. No i wychodzi zawsze od 1-2% poparcia...

Na marginesie dziwie się, że nie wystawiono jako główną twarz NP "Słodkiego Krzysia" Bosaka. Ona ma dość chujową przeszłość patrząc z pozycji wyborcy, ale tak sobie wyrobił gadkę i wizerunek nawróconego na kulturalne zachowanie chłopca, że to byłoby wg mnie dobre posunięcie. No i patrząc na MILFy w stylu Richardson, która go łajała w TVN to sądzę, że przy tym by go chętnie zrobiła :D

Kobiety lubią przecież (podobno) badboyów :D Jak wspomniałem koleś nieźle nawija, widziałem jak zmiażdzył tego zezowatego grubasa z Krytyki Politycznej, wiec może przyciągnąłby też nie kobiecy elektorat. Wygrać to pewnie NW by nie wygrała, ale można by przetestować ile Bosak jest w stanie ugrać. Myśle, że jakby NW zdobyła z 4 procent to moża by uznać, że to dobre posunięcie i iść w tę stronę..

Ale cóż...
 

Prozak

Member
44
0
padły tu dobre słowa, libertariański Palikot i inne trochę mnie to bawi, przecież wcześniej w ogóle nie było tu takich nastrojów, czy w ogóle przesłanek (przypomnę w ankiecie zadeklarował się tylko ja i MaxStirner). Trochę szkoda, że się nie zgraliście (zgraliśmy) i nie poszliście...

Od początku wiedziałem, że będę na niego głosował na Palikota, począwszy od siódemek WK. Ojca byłem pewien, wspólnymi siłami i przy pomocy Jarosława na to samo wkręciła się nasza 70 letnia babka. Zadziałał tu mechanizm elegancko wypowiedziany przez takiego łysego, śmiesznego, dobrego publicystę (wieczór wyborczy jakoś ze dwadzieścia po dwunastej). Największą przegraną PISu był Jarosław Kaczyński. Babka nie zagłosowała, bo się po prostu "boi wojny".
 

sierp

to ja :-)
577
305
Tomek90 napisał:
Nowa Prawica potrzebuje Nowego Lidera.

Moim zdaniem Martin Lechowicz by pasował. Ale nie na lidera jakiejś "Nowej Prawicy", tylko nowego wolnościowego ruchu, który odrzuci to idiotyczne identyfikowanie się ze skrajną prawicą. Kluby Kontestacji mogłyby być tu dobrym zalążkiem, a sam Martin wspominał na swojej stronie, że może wystartuje kiedyś na senatora :)
http://www.nawalony.com/?p=blog&entry=51
 

sierp

to ja :-)
577
305
Moim zdaniem mówić o Palikocie jako wolnościowcu czy nawet liberale to duże nieporozumienie. Forsował w komisji "Przyjazne Państwo" zakaz drobnego handlu ulicznego z konfiskatą towaru oraz wysoki podatek od importowanych używanych samochodów, zapowiadał zwiększyć budżetowe wydatki na "kulturę" do 1% (czyli o ponad 2 miliardy), wprawdzie chce obciąć wydatki na religię w szkołach, ale za to chce wprowadzić tam edukację seksualną... no i chce opodatkować Kościół.
Poza tym on zmienia poglądy (a właściwie hasła) jak rękawiczki, pamiętam, gdy deklarował się jako konserwatysta...
Co o legalizowania marihuany, to być może będzie za tym krzyczał, jak pozostanie w opozycji i jeśli będzie uważał, że przysporzy mu to głosów. Jak wejdzie do koalicji rządowej (a jest to możliwe, bo PO może sobie teraz w koalicjantach przebierać, a koalicja z Palikotem miałaby stabilniejszą większość niż z PSL), to na pewno da sobie z tym spokój, bo Donald nie zrezygnuje z image dzielnego szeryfa walczącego z narkotykami.

kawador napisał:
sierp napisał:
Moim zdaniem Martin Lechowicz by pasował.

Moim zdaniem Jacek Sierpiński by pasował ;)

Zdecydowanie nie. Nie mam cech przywódcy ani nie jestem medialny.
 
A

Anonymous

Guest
szeryf napisał:
Premislaus napisał:
A prawda to, że będzie jakaś posłanka która była mężczyzną :p? Coś mi matka mówiła, że gdzieś słyszała...

Czytałem wywiad w socjalistycznym "NIE" z nią. Od palikota oczywiście. Ogółem twierdzi, że państwo ją dyskryminuje, bo nie dało jej kasy na zmiane płci, a przecież w środku zawsze była kobietą. Potem narzekała, że nie dostaje kasy na szereg operacji plastycznych i wygląda jak facet. A czy wejdzie do sejmu nie mam pojęcia

Kurwa jak zobaczyłem "jej" zdjęcie, to mi się skurczył do rozmiarów ziarnka grochu... Jak nie miał kasy to po co robił te operacje?! Doprowadził się do takiego stanu, że wygląda jak Frankenstein. Sam nie spełniam żadnego kanonu piękna, ale "ona" to mega fail.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krakow ... 09205.html

Zobaczcie zdjęcie Palikota tańczącego z transseksualistą :D. Wiem ciemnogród z mnie wyłazi, ale nie mogę się powstrzymać :D.
 
A

Anonymous

Guest
kr2y510 napisał:
sierp napisał:
Tomek90 napisał:
Nowa Prawica potrzebuje Nowego Lidera.

Moim zdaniem Martin Lechowicz by pasował.

KelThuz a nie Lechowicz.
Fajnie by było, jakby z trybuny sejmowej do jakiejś lewicowej kurwy, padło : "Zamknij kurwo ryj!".

I to "zabijcie się" po każdym zejściu z przemowy sejmowej( zapomniałem jak się to nazywa gdzie wchodzą i gadają do mikrofonu). Powtarzane jak słowa Katona po każdej jego przemowie, "Ceterum censeo Karthaginem delendam esse" - Poza tym uważam, że Kartaginę należy zniszczyć.
 
Do góry Bottom