Zbiorczy temat o epickich dokonaniach Janusza Dildołapa Palikota

M

MichalD

Guest
Jest jeden plus obecnego rozkładu wyników - BC będzie miała niższe subwencje w następnych wyborach.

Teraz się okaże, czy JKM jest człowiekiem systemu, czy też nie. Marny wynik będzie pretekstem, aby nie zaskarżać wyników wyborów. Zobaczymy.
Mam nadzieję, że zaskarży. Gdyby nie decyzja PKW, głosowałbym na KNP, a tak zagłosowałem na Palikota.

. Grzesio Napieralski już narzeka na nierówne traktowanie i zmasowany atak na swoja partie w trakcie prowadzonej kampanii.
Buhaha!

Szkoda tylko, że w obecnym programie wyborczym w TVP nie ma relacji ze sztabu RPP , a za to non stop nadają SLD.
 
D

Deleted member 427

Guest
Homo Homini :
Platforma Obywatelska - 34,9%
Prawo i Sprawiedliwość - 29,6%
Sojusz Lewicy Demokratycznej - 12,8%
Polskie Stronnictwo Ludowe -9,9%
Ruch Palikota 8,6%
Polska Jest Najważniejsza - 2,3%
Polska Partia Pracy - 1,1%
Nowa Prawica - 0,5%
 
M

Matrix

Guest
KrzysiekKS napisał:
Zauwazylem , że w sondazu TVP zaraz po PJN 2,2 % mamy PPP z wynikiem 0,6, na TVN zaś po PJN z z wynikiem 1.1 % występuje KNP. Jakaś celowa manipulacja ze strony TVP:D?

Tak to celowa manipulacja, aby optycznie wyglądało, że KNP jest na końcu, zdobyła wprawdzie 1,1 %, ale zajmuje ostatnie miejsce, brak logiki ? Być może, ale złość wyborców na KNP jest. Na drugi raz bedą się zastanawiać wyborcy czy wogóle warto głosować na JKM-a, skoro jest tak traktowany.Oczywiscie nie mówię tu o libertarianach, ale o wyborcach, którzy tworzą prawdziwy wynik wyborczy.( ile tych libertarianów w końcu jest ? kilkaset w Polsce ? )
 
D

Deleted member 427

Guest
Na drugi raz bedą się zastanawiać wyborcy czy wogóle warto głosować na JKM-a

Nie będą. JKM to już relikt przeszłości. Sam zresztą zapowiedział, że po tych wyborach kończy bawić się w polityka.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Tomek90 napisał:
Nowa Prawica potrzebuje Nowego Lidera.

Tak. Mówię to od ponad 15 lat w kontekście UPR, WiP itp. Ale niema nikogo sensownego. Do wyboru jest całe stado popaprańców. Od pojebów religijnych z IQ pomiędzy małpą a człowiekiem, którzy swym jestestwem potwierdzają teorię Darwina, poprzez pseudo-prawicowych chrząkaczy, po synalków pokurwieńców "służących Polsce" ("Polsce służyłem ziomalom bruździłem") i przydupasów z podejrzanym życiorysem czy rodowodem. Ci co się nadają, wolą inne zajęcia.
 

godlark

Member
115
1
A ja się cieszę z frekwencji, poszło tylko 47,7 % głosować. Jest to mniej niż w zeszłych wyborach, co jest dla mnie budujące :D Oby tak dalej
 
M

Matrix

Guest
Tomek90 napisał:
Mam nadzieję, że dotrzyma obietnicy i odejdzie. Nowa Prawica potrzebuje Nowego Lidera.

A dlaczego ma odchodzić, reprezentuje mniej więcej taki procent społaczeństwa, prawda jest tylko jedna, na prawdzie nikt się nie wzbogacił, samo istnienie tak libertariańskiej partii w Polsce jest ewenementem na skale światową.
 

crack

Active Member
784
110
Trigger Happy napisał:
Mają prezydenta, może dadzą radę zrobić rząd z palikotem, to może wrócą do pomysłu 3x15 ?





;)

aluzci20 napisał:
OK, to może jedna z niewielu toerii spiskowych w jakie wierzę ale...

Wg mnie RPP to specjalna komórka PO.
Palikot dostał określone zadanie od Tuska (odebrać głosy SLD) i wykonał je wyśmienicie.
A po wyborach powstanie niby koalicja a w rzeczywistości rządy jednej partii.
On nigdy nie był przez PO atakowany. Podejrzewam nawet, że PO wyciągnęło Palikota trochę za uszy z niebytu przy pomocy mediów.

Myślę, że wiedziało o tym wąskie grono jak Tusk, Palikot, Schetyna.

Sie zobaczy, ja bym jednak nie stawiał tutaj na jakiś układ Po - Palikot.
Myślę, że zrobią koalicję z PSL jeżeli obecne wyniki wyborcze dające obu tym partiom większość sejmową nie ulegną zmianie, jeżeli okaże się ostatecznie, że PO + PSL nie zdobedą wiekszosci to wtedy naturalne wydaje sie byc zaproszenie Palikota.
Z drugiej strony oglądałem na tvp tą całą debatę wyborczą i Sikorski mówił, że Tusk na pewno nie będzie robić koalicji z człowiekiem chcącym legalizować narkotyki - pożyjemy, zobaczymy.

MichalD napisał:
Szkoda tylko, że w obecnym programie wyborczym w TVP nie ma relacji ze sztabu RPP , a za to non stop nadają SLD.

Raz był wywiad z Palikotem.

godlark napisał:
A ja się cieszę z frekwencji, poszło tylko 47,7 % głosować. Jest to mniej niż w zeszłych wyborach, co jest dla mnie budujące :D Oby tak dalej

Czyli znowu anarchia wygrała :)
 
A

Anonymous

Guest
Byłem jako jedyny z rodziny, nie licząc dziadków którzy po mszy poszli na wybory i nie zabrali ze sobą okularów i za bardzo nie widzieli na kogo głosują xD :p. A jeszcze śmieszniejsze jest to, że dziadek źle zrozumiał i pozaznaczał sobie po jednym z każdej listy xD.

Zagłosowałem na partyjkę Korwina, ściślej postawiłem krzyżyk przy Żółtku z Krakowa, bo jego jedynego kojarzyłem z listy i był represjonowany jakoś z 10 lat temu. Był jeszcze ktoś z sąsiedniego Olkusza na liście ale nie znam go, usłyszałem o nim bodajże podczas wyborów samorządowych, jak Korwin wymieniał na swoim blogu kolesi i zachęcał do spotkań z nimi. Miałem iść wtedy ale z jakiejś przyczyny nie poszedłem, pewnie lenistwo albo zapomniałem.

Z senatorów to miałem zagwozdkę bo wszyscy z Bandy Czworga, w pierwszej kolejności miałem oddać głos na kolesia z jakiejś koalicji prezydentów miast, ale kompletnie go nie kojarzyłem. Stanęło na Sosce z PSL. Ostatnio znany z tego, że nie dopuścił do otwarcia drogi i zajebał nożyczki:p. Jak się dostanie to będzie śmiesznie i dlatego postawiłem przy nim krzyżyk :).

Z drugiej strony wynik Korwina poraża, chyba najgorszy w historii. Nie oszukujmy się, gdyby nie Krowin no i może paru kolesi, to nawet nie ruszyłbym dupy na wybory. No i bez niego ta cała KNP nie ma sensu i nie trzymałaby się. Realizowali by się w PISie i Platformie, jak co poniektórzy którzy odcięli się od UPRu( zapomniałem nazwiska tej posłanki, no i Ziemkiewicz).

Cały dzień jestem zmięty i nie chciało mi się iść, poza tym zimno, ale kuło mnie w dupę to, że nie poszedłbym oddać głosu na Korwina - a trochę za nim agitowałem, głównie w necie.

Zgadzam się, że wiele podczas kampanii wyborczej było ustawione pod Palikota. Mój stary jest z Biłgoraja i mam tam jakąś rodzinę i po wioskach, ale nie utrzymuję już z nimi kontaktu. Lata temu o nim opowiadali.
 

Lukasevic

Member
145
4
Premislaus napisał:
Byłem jako jedyny z rodziny, nie licząc dziadków którzy po mszy poszli na wybory i nie zabrali ze sobą okularów i za bardzo nie widzieli na kogo głosują xD :p. A jeszcze śmieszniejsze jest to, że dziadek źle zrozumiał i pozaznaczał sobie po jednym z każdej listy xD.

Zagłosowałem na partyjkę Korwina, ściślej postawiłem krzyżyk przy Żółtku z Krakowa, bo jego jedynego kojarzyłem z listy i był represjonowany jakoś z 10 lat temu. Był jeszcze ktoś z sąsiedniego Olkusza na liście, ale nie znam go, usłyszałem o nim bodajże podczas wyborów samorządowych, jak Korwin wymieniał na swoim blogu kolesi i zachęcał do spotkań z nimi. Miałem iść wtedy ale z jakiejś przyczyny nie poszedłem, pewnie lenistwo albo zapomniałem.

Z senatorów to miałem zagwozdkę bo wszyscy z Bandy Czworga, w pierwszej kolejności miałem oddać głos na kolesia z jakiejś koalicji prezydentów miast, ale kompletnie go nie kojarzyłem. Stanęło na Sosce z PSL. Ostatnio znany z tego, że nie dopuścił do otwarcia drogi i zajebał nożyczki:p. Jak się dostanie to będzie śmiesznie i dlatego postawiłem przy nim krzyżyk :).

Z drugiej strony wynik Korwina poraża, chyba najgorszy w historii. Nie oszukujmy się, gdyby nie Krowin no i może paru kolesi, to nawet nie ruszyłbym dupy na wybory. No i bez niego ta cała KNP nie ma sensu i nie trzymałaby się. Realizowali by się w PISie i Platformie, jak co poniektórzy którzy odcięli się od UPRu( zapomniałem nazwiska tej posłanki, no i Ziemkiewicz).

Cały dzień jestem zmięty i nie chciało mi się iść, poza tym zimno, ale kuło mnie w dupę to, że nie poszedłbym oddać głosu na Korwina - a trochę za nim agitowałem, głównie w necie.

Zgadzam się, że wiele podczas kampanii wyborczej było ustawione pod Palikota. Mój stary jest z Biłgoraja i mam tam jakąś rodzinę i po wioskach, ale nie utrzymuję już z nimi kontaktu. Lata temu o nim opowiadali.

Ta posłanka to zapewne J. Pitera

Ja do senatu zagłosowałem na Gabrysia Janowskiego, pamiętam jak po sejmie z cukrem latał, coś zawsze do niego wniósł. :)
 
A

Anonymous

Guest
A prawda to, że będzie jakaś posłanka która była mężczyzną :p? Coś mi matka mówiła, że gdzieś słyszała...
 

Tohu-Wabohu

New Member
63
2
aluzci20 napisał:
A po wyborach powstanie niby koalicja a w rzeczywistości rządy jednej partii.
On nigdy nie był przez PO atakowany. Podejrzewam nawet, że PO wyciągnęło Palikota trochę za uszy z niebytu przy pomocy mediów.

Koalicja z Palikotem? Ale po co? Wizerunkowo Tusk musi sie odcinac od Palikota i jego wybrykow, gra przeciez stabilnego, powaznego puemjeua ktoren prowadzi swoje owce przez wzburzone fale kryzysu czy jakos tak. Palikot jest potrzebny do glosowan. Ma glosowac tak jak potrzeba. I bedzie, gdyz po to zostal stworzony. Pogada sobie do naiwniakow o legalizacji roznych zakazanych przyjemnosci a w tle bedzie wspieral Platforme. Przy okazji brawa dla tworcow Palikota za bardzo dobra strategie ktora doprowadzila do odessania glosow innym, przede wszystkim SLD ale tez troche potencjalnym korwinistom.
 

crack

Active Member
784
110
Premislaus napisał:
A prawda to, że będzie jakaś posłanka która była mężczyzną :p? Coś mi matka mówiła, że gdzieś słyszała...

Prawda :)

Tohu Wabohu napisał:
Przy okazji brawa dla tworcow Palikota za bardzo dobra strategie ktora doprowadzila do odessania glosow innym, przede wszystkim SLD ale tez troche potencjalnym korwinistom.

Według sondaży to głównie oddessał platformie.
 

szeryf

New Member
16
0
Premislaus napisał:
A prawda to, że będzie jakaś posłanka która była mężczyzną :p? Coś mi matka mówiła, że gdzieś słyszała...

Czytałem wywiad w socjalistycznym "NIE" z nią. Od palikota oczywiście. Ogółem twierdzi, że państwo ją dyskryminuje, bo nie dało jej kasy na zmiane płci, a przecież w środku zawsze była kobietą. Potem narzekała, że nie dostaje kasy na szereg operacji plastycznych i wygląda jak facet. A czy wejdzie do sejmu nie mam pojęcia
 

Bart Es

Member
80
6
w wolnym liczeniu względem poprzednich wyborów niema co się spisku dopatrywać, chodzi o to, że w tym roku karty są w formie książek co zabiera przy liczeniu znacznie więcej czasu bo trzeba każdą przewertować, w poprzednich wyborach była jedna duża karta
 
Do góry Bottom