Wkurzające newsy z rana

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Policja Londonistanu zawineła 20-latka za "odblokowywanie - zablokwanych" stron www, przy użyciu, prowadzonego przez siebie, serwera proxy.

http://www.theregister.co.uk/2014/08/07/london_cops_close_down_site_arrest_suspect/

Copyright cops have been trying to prevent access to torrent sites for many years now. Proxy sites work by sidestepping any limits to access set up by ISPs or governments, allowing access to sites hosting illegal content.

Kieron Sharp, director general of the Federation Against Copyright Theft, which also took part in the raids, added:

“Internet users have sought ways to continue to access the sites by getting round the blocking put in place by the ISPs. One of the ways to do this is to use proxy servers. This operation is a major step in tackling those providing such services."
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Pojebany jest ten świat!

http://thefreethoughtproject.com/fourth-grader-suspended-bringing-nerf-gun-show/

Nawet nie chce mi się tłumaczyć, wkleję mema:

10589871_1517955998438916_207156469_n.jpg
 

Hitch

3 220
4 872
Oni dają przykład państwa w wersji hardkorowej już. Odjebki cywilów uzasadnione jakimiś z dupy wziętymi blubrami oraz pierdololo o tworzeniu się mistycznego królestwa na Ziemi. To wykracza daleko poza łupienie podatków i indoktrynację. To już któreś pokolenie zjebanych fabrycznie morderców. Także albo Dzień Sznura TERAZ, albo takie samo gówno spadnie na nasze karki tylko pod płaszczykiem innej ideologii za 20-50 lat.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 733
4 694
Skarbówka i jej radosne psoty:
Kiedy ten dzień sznura?
Za mojego żywota sie nie zapowiada, wręcz wygląda, że będzie gorzej. Niedawno w "śmiesznych newsach" wspomniałem o wkurwiającym programie pokazującym prace celników w Australii.
Właśnie odkryłem w tvn, że rodzimy show o naszych bohaterach też istnieje i ogląda się go z jeszcze większym autentycznym obrzydzeniem i poczuciem bezsilności. Przykład z dzisiejszego odcinka - facet zostawił motor w pobliżu lotniska (nie oglądałem od początku), a pies błędnie wskazał, że tam jest bomba. Wysadzili mu motor i mało, że za to nie zwrócą to jeszcze podobno facetowi grozi kara za "niefrasobliwość" i pozostawienie motoru w nieodpowiednim miejscu. Nie jestem w stanie oglądać tego dłużej niż 5 minut bo trafia mnie szlag ale jak ktoś ma ochote to prosze (wymagany cholerny Silverlight)
http://player.pl/programy-online/patrol-odcinki,1230/
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
gp24.pl ➲ 14-letnia Alisha Stewart w rękach Jugendamtu. Matka oskarża policję
14-letnia Alisha Stewart, która przez wiele miesięcy ukrywała się w Polsce została przekazana już Niemcom, a konkretnie organizacji Jugendamt.

Na wtorkowej konferecji prasowej Pomorski po raz kolejny oskarżył policję i polski wymiar sprawiedliwości o działania niezgodne z prawem. Przypomniał, też, że adwokat Markus Matuschczyk, pełnomocnik rodziny Stewart złożył zażalenie na decyzję sądu. - "Dzięki” nadgorliwości i brutalności polskiej policji wykonującej ślepo nieprawomocny wyrok postkomunistycznej sędziny, Alisha została nieludzko schwytana i bez słowa wyjaśnienia wywieziona w nieznane. Pozbawiono ją nawet kontaktu z jej adwokatem, co jest ewidentnym złamaniem prawa, a jej matka Anna, która była w 3 miesiącu ciąży w wyniku brutalnej akcji polskiej policji, która rzuciła kobietę na schody, doznała tak mocnego urazu fizycznego i psychicznego, iż została przewieziona do szpitala i poroniła - mówi Pomorski. Matka Alishy stwierdziła na konferencji prasowej, że policja użyła wobec niej siły. - Doszło do rękoczynów, popychano mnie, wyrwano mi telefon. Policjanci złapali mnie za ręce i siłę wyprowadziło na zewnątrz. Przemocy użyto też wobec mojej córki. Obarczam policję za stratę dziecka. Zamierzamy skarżyć policję - mówiła Anna Stewart. Policja zaprzecza, aby doszło do użycia siły. - Nie było żadnych przepychanek, kontaktu z matką nastolatki - twierdzi Stanisław Tempski z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie

No to kurwa mamy, psiarnię wykonującą nieprawomocny wyrok i atak na brzemienną, który doprowadził do poronienia. Kidnaping, pobicie i morderstwo. No ale czego to ryży chuj nie zrobi, by się nie przymilić kanclerzycy.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Jakie tam morderstwo? Zaledwie zniszczenie mienia przecież*.

* w kategoria propretariańskich, rzecz jasna.

Racja, a w kategoriach propertariańskich to strasznie ciężkie przestępstwo ;). Tu dochodzi druga rzecz. Jak ktoś się decyduje urodzić, to raczej traktuje płód jak człowieka i ukochane dziecko, etc? Jak ktoś się nie decyduje to traktuje jak przedmiot. Wydaje mi się, że polibertariańsku jest tak, że liczy się zawsze konkretny przypadek, umowa, wola właściciela, osobisty stosunek do przedmiotu sporu - w tym przypadku jest to płód.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 142
Tak, tak, jak komu wygodnie. Oszukiwanie faktów i tyle. Już wolę, gdy aborcja jest uzasadniania wolą matki, niż oddczłowieczaniem płodu. Z tamtym podejściem można podyskutować, a to jest zwykłe naciąganie. Czekam z utęsknieniem, aż to proprietariańska abberacja zniknie z tego forum, bo są pewne granice zażenowania.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Tak, tak, jak komu wygodnie. Oszukiwanie faktów i tyle. Już wolę, gdy aborcja jest uzasadniania wolą matki, niż oddczłowieczaniem płodu. Z tamtym podejściem można podyskutować, a to jest zwykłe naciąganie. Czekam z utęsknieniem, aż to proprietariańska abberacja zniknie z tego forum, bo są pewne granice zażenowania.

Ja właśnie stoję na stanowisku woli matki, tzn. że jej samoposiadanie jest nadrzędne. I to mi wystarcza. A jak ktoś tłumaczy swoje motywy, to mało istotone dla mnie. Nieraz wśród zwykłych ludzi można się spotkać z opinią, że to jest jak przycięcie paznokci lub wyrwanie zęba.
 
Do góry Bottom