1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Wkurzające newsy z rana

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Anonymous, 8 Luty 2012.

 1. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 069
  Polubienia:
  11 409
  No, i przekupili całego wypoka, z którego dowiedziałem się o tym całym Ciemiędze. Tak trafiłem na jego facebooka i wrzuciłem swój mały komentarz
  ciem.JPG

  Swojo drogo, Zięba to człowiek omnibus   
  bombardier i kr2y510 lubią to.
 2. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 056
  Polubienia:
  3 179
  Ludzie mają prawo być wkurwieni. Wyobraź sobie, że kelner niosąc talerz upuścił na ziemię część zamówionego menu, podniósł i powiedział, że spoko - ryzyko, że spadło akurat na fragment podłogi na którym odcisnął się but człowieka idącego przez trawnik obsrany przez zarobaczone psy, jest minimalne. :) A poza tym działa zasada 5 sekund.
  Albo jakby ktoś na chama wciskał jogurty przeterminowane o 2 dni. dwa dni w skali terminu ważności to jest nic, ale ja mam prawo tego nie kupić.
  A tu masz produkt medyczny, w dodatku podawany dziecku pod przymusem. W cywilizowanych krajach takie rzeczy utylizuje się z błahszego powodu. W jebanym bantustanie kelner obwieszcza, że działa reguła 5 sekund, a poza tym jak nie zjesz, to płacisz mandat, bo to menu jest obowiązkowe.
  Reżimowy doktorek nieźle odleciał promując postawę zen w takiej sytuacji, a reżim oczywiście wziął typka w obronę.
  Przypomina mi to pewnego "misjonarza" z Afganistanu. Misjonarz szukał w Internecie wpisy krytyczne wobec "misjonarzy" i zgłaszał do prokuratury. Twierdzi, że bronił "honoru". Wicie, rozumicie...honor najemnika broniącego za pieniądze polskiego podatnika pół narkotykowych CIA w Afganistanie.... A tutaj mamy to samo. tzn. obronę "honoru" lekarza który tnie straty poprzez wciśnięcie klientom źle przechowywanych medykamentów, bo utylizować mu żal. Jedyny błąd tych ludzi to niepanowanie nad językiem i podkładanie się pod oskarżenia sądowe. Jest to jednak błąd taktyczny a nie moralny. Zapomnieli, że są pod okupacją i za obrazę lub atak na funkcjonariusza okupant wymierza kary.
   
 3. libertarianin.tom

  libertarianin.tom akapowy dogmatyk

  Posty:
  2 390
  Polubienia:
  4 695
 4. tosiabunio

  tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

  Posty:
  6 232
  Polubienia:
  11 939
  Demokracja bezpośrednia w bezpośrednim działaniu.
   
 5. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 402
  Polubienia:
  17 760
  Na Litwie Sąd Najwyższy uniewinnił dwie zawodowe położne, które przyjęły poród w domu.

  Litewski Sąd Najwyższy uniewinnił dwie kobiety, które przyjęły poród w domu
  Jeszcze nasi dziadkowie – i nie mówimy tego figuratywnie, ale całkiem dosłownie – przychodzili na świat w domowych pieleszach swoich rodziców. Dzisiaj niby też można – ale Litwa podchodzi do takich praktyk nieufnie.


  Tak oto najwyższy organ sądownictwa litewskiego orzekł wczoraj w sposób ostateczny i wiążące, iż dwie zawodowe położne, Jurgita Inga Svediene oraz Dalia Jakaite zostają oczyszczone z zarzutu przyjęcia porodu w domach, ale – uwaga! – tylko dlatego, iż nie stwierdzono, iż kobiety na tych praktykach zarabiały (sic!)

  A gdyby zarabiały to co, przepraszam? Czym z punktu widzenia państwa (np. litewskiego właśnie) różni się od akuszerstwa odbywającego się w prywatnej służbie zdrowia? Niczym. Jedno i drugie odbywa się poza nadzorem krajowej służby zdrowia, chociaż w obecności osób przez to państwo przeszkolonych.​

  Kurwa mać! Dobrze że uniewinnił. To kurwa dobry news. Ale czemu państwo się takimi rzeczami interesuje? Ta zaraza może niebawem przejść do Polski przez granicę, tak jak afrykański pomór świń.
  No tak, ale dzieci są własnością państwa, a nie rodzicieli, więc państwo robi co może, by te nawet fakt narodzin zawdzięczały państwu. Hodowla niewolników.
   
 6. Doman

  Doman Well-Known Member

  Posty:
  1 056
  Polubienia:
  3 179
  Jürgen Thorwald (chyba w "Stuleciu chirurgów") opisywał ogromną śmiertelność na porodówkach XIX wiecznych szpitali. Nie pamiętam dokładnie, ale to było kilka rzędów wielkości ponad zwykłą śmiertelność która u homo sapiens jest nawiasem mówiąc i tak znaczna z racji wielkiego łba jakim ewolucja obdarzyła nasz gatunek.
  Normalne kobiety rodziły w domu, a miejska biedota, kobiety z przytułków, prostytutki itd. w szpitalach. Porody odbierali lekarze którzy nieco wcześniej przeprowadzali sekcję. Łap oczywiscie nie myli, bo po co? Zarazki to była teoria spiskowa, cały mainstream śmiał się z tego. Założę się, że gdyby był internet, to lemingi wstawiałyby memy wyśmiewające aseptykę, a Wyborcza, Newsweek itd. wyśmiawałyby zacofańców, antyszpitalników itp.
   
  snajper, pawlis, wah oraz 1 użytkownik lubi to.
 7. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 069
  Polubienia:
  11 409
 8. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  6 286
  Polubienia:
  15 172
  e-Udręczenie nadchodzi.

  e-Doręczenie: e-mail wyprze list polecony i zyska moc urzędową
  18.06.2018 12:22

  Oskar Ziomek
  @o.zio
  Bardzo możliwe, że już wkrótce wiążąca korespondencja wysyłana obywatelom przez urzędy nie będzie musiała być realizowana na pomocą listów poleconych, a przynajmniej nie w papierowej formie, jaką znamy dzisiaj. Toczone są bowiem prace nad e-Doręczeniem. To elektroniczne potwierdzenie nadania korespondencji za pomocą e-maila. Innymi słowy, listy wysyłane poprzez pocztę elektroniczną będą miały moc urzędową.

  O szczegółach projektu, który trwa już teraz i realizowany ma być do pierwszego kwartału 2021 roku można już przeczytać na stronie Ministerstwa Cyfryzacji. e-Doręczenie ma być docelowo domyślną formą komunikacji urzędów z obywatelami i być równorzędne prawnie z innymi metodami, jakie znane są dzisiaj, a więc odbiorem osobistym czy nadaniem w formie papierowego listu poleconego.

  Co istotne, taka forma realizacji nie będzie dostępna tylko dla urządów chcących poinformować o czymś obywatela, ale także w sytuacji odwrotnej – gdy obywatel będzie chciał zainicjować w ten sposób sprawę w urzędzie. Jak przeczytać można w projekcie, całość ma być między innymi bezpieczna, przyjazna w użytkowaniu, a wreszcie skuteczna i niezawodna dzięki obsłudze przez trzecią, zaufaną stronę. A tą, jak donosi serwis Wirtualnemedia, może być w pilotażowej fazie Poczta Polska wraz ze swoją platformą Envelo.

  [​IMG][​IMG]
  Czterostronny model realizacji e-Doręczenia, fragment Wizji projektu.

  Zgodnie z przedstawionym harmonogramem, jeszcze w tym roku z systemu ePUAP wydzielona zostanie e-Skrzynka, za pośrednictwem której realizowana będzie korespondencja obywatela z urzędami. Wcześniej ma zostać przygotowane otoczenie prawne, by ostatecznie ustawa mogła wejść w życie w pierwszym kwartale 2019 roku wraz z funkcjonującym systemem e-Doręczeń. Wartość projektu to ponad 25 milionów złotych, z czego niecałe 22 to środki z Unii Europejskiej pozyskane w ramach programu Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych.

  I komentarz:

  18-06-2018 13:21:08 velvetthunder
  ciekawostka, ogólnie tu miejsce ma hucpa. Bo przetarg już ustawiono pod poczte polską(która dostarczy certyfikaty i inne cuda) i uwaga mówi się że takie edoreczenie będzie w cenie 90% normalnego. Dramat i przekręt dziesięciolecia.

  18-06-2018 13:36:37 kilijanek
  @cmd.exe Tak, nasze państwo będzie płaciło 4.50/e-mail (czyli 90% ceny poleconego, w dalszych latach mniej aż do 65%).
  Tymczasem ta kwota to... 11250% kwoty rynkowej za komercyjną usługę mailingu (40 groszy / 1000 maili).

  EDIT: Oczywiście maile polecone będzie obsługiwała Poczta Polska :)
  Mnie zastanawia, jak w szczegółach wpłynie to na możliwość uchylania się od odbioru niechcianej korespondencji. Zawsze można usunąć konto mailowe, jakby co.
   
  kompowiec lubi to.
 9. Hanki

  Hanki Secessionist

  Posty:
  998
  Polubienia:
  2 530
 10. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 430
  Polubienia:
  4 145
  [*]

  bardziej smutny niż wkurzający news
   
 11. The Silence

  The Silence Well-Known Member

  Posty:
  225
  Polubienia:
  1 206
  Zamordyzm na Majorce kwitnie.

  Majorka mówi turystom "dość"

  Władze hiszpańskiego miasta Palma na Majorce od 1 lipca 2018 r. wprowadzają zakaz wynajmu prywatnych mieszkań i apartamentów. Jak twierdzą, jest to konieczne w związku z dużym napływem turystów, który musi zostać ograniczony przede wszystkim w sezonie letnim - donosi BBC News.

  Wprowadzenie kontroli w wynajmie prywatnych kwater jest przede wszystkim odpowiedzią władz na skargi mieszkańców miasta Palma. W sezonie letnim liczba turystów jest znacznie większa, niż miasto może przyjąć. Dodatkowo rosną czynsze za wynajem. Właściciele prywatnych mieszkań wolą wynająć nieruchomość turystom, który przyjechali spędzić w Palmie kilkudniowy urlop, niż podpisać długotrwałą umowę najmu z mieszkańcami.

  Władze Palmy przy podjęciu decyzji o ograniczeniu wynajmu kierowały się wynikami badania sugerującego, że liczba nieupoważnionych mieszkań oferowanych turystom wzrosła o 50 proc. w latach 2015-17. Natomiast tylko 645 z 11 000 kwater posiada wymaganą do tego licencję. Ponadto czynsze w Palmie od 2013 r. wzrosły o 40 proc., jednak z drugiej strony pogorszyły się warunki mieszkania w popularnych dzielnicach w związku z natłokiem podróżnych.

  Wprowadzone przepisy ograniczają się do zakazu wynajmu wyłącznie prywatnych mieszkań. Jak na razie wynajem domów będzie wolny od ograniczeń, chyba że znajdować się będą na obszarach chronionych, obok lotniska lub stref przemysłowych. Jest to pierwszy tego typu zakaz w Hiszpanii. Jednak można przypuszczać, że podobną ścieżkę obiorą inne miasta cierpiące na nadmiar turystów.

  Mieszkańcy oraz hotelarze cieszą się z podjętych przez władze miasta kroków, jednak obawy mają właściciele restauracji czy sklepów, którzy ostrzegają, że taki zakaz może wpłynąć na zmniejszenie liczby miejsc pracy.

  To nie jedyne miasto w Europie, które wprowadza ograniczenia związane z turystyką. Jak pisaliśmy, niektóre szczególnie popularne ośrodki turystyczne zarządziły limity regulujące liczbę napływających turystów czy ograniczenia miejsc noclegowych. Przykładowo, w Barcelonie czy Paryżu właściciele prywatnych kwater muszą dokonać ich rejestracji, natomiast władze Berlina wprowadziły zakaz wynajmowania całych mieszkań dla turystów zatrzymujących się w mieście wyłącznie na kilka dni.

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Majorka-mowi-turystom-dosc-7599835.html
   
 12. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  Posty:
  1 191
  Polubienia:
  4 335
  Strzały na Nowym Dworze. Oskarżony o próbę zabójstwa niewinny bo się bronił
  Marcin Rybak 28 czerwca 2018 Aktualizacja: 28 czerwca 2018 19:31

  Koniec procesu o strzelaninę na Nowym Dworze. Adrian C., który postrzelił mężczyznę z repliki dziewiętnastowiecznego rewolweru, został uniewinniony. Miał prawo się bronić przed napadem - ocenił wrocławski Sąd Okręgowy. Oskarżenie nie przekonało sądu, że to była próba zabójstwa.

  Poszło o psa, a rzecz wydarzyła się w marcu ubiegłego roku. Adrian C. wracał rowerem z miasta do domu. W pewnym momencie – opowiadał sądowi – rower zatrzymał się gwałtownie, a on upadł. Zorientował się, że pies wbiegł mu pod koła. - Odepchnąłem go nogą i wtedy zauważyłem jak biegnie w moją stronę dwóch mężczyzn. Później okazało się, że jeden z tych dwóch był przekonany, że Adrian kopie psa. A to miłośnik zwierząt. Rzucił się więc w jego kierunku. Był z kolegą Damianem G. Na widok dwóch mężczyzn Adrian wsiadł na rower i zaczął uciekać.

  Ujechał 20 metrów i wywrócił się. Dwóch mężczyzn zbliżało się do niego. Wtedy z kieszeni kurtki wyciągnął broń i strzelił w powietrze. Jeden z mężczyzn wycofał się. Drugi nie przestał atakować. Wtedy Adrian wystrzelił w jego kierunku. Tamten został ranny. Adrian C. czternaście miesięcy przesiedział w areszcie pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Dziś sąd uznał, że przestępstwa nie popełnił. Miał prawo bronić się przed atakującym go mężczyzną i w żaden sposób nie przekroczył granic obrony koniecznej. To postrzelony Damian G. cały czas był w tej sprawie stroną atakującą. Adrian najpierw uciekał, a potem po prostu się bronił. Wyrok jest nieprawomocny. Prokuratura może złożyć apelację.
  Czternaście miesięcy w areszcie, mimo że prokuratura dysponowała nagraniem na którym widać postrzelonego nacierającego ze sztachetą na oskarżonego: http://www.gazetawroclawska.pl/wiad...ym-dworze-mezczyzna-w-szpitalu-film,11909152/

  Pozostałe wiadomości w tej sprawie, w kolejności chronologicznej:
  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/kopnal-psa-potem-strzelil-w-brzuch-przechodnia,12964197/
  http://www.gazetawroclawska.pl/wiad...ces-o-strzelanine-na-budziszynskiej,13100572/
   
 13. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

  Posty:
  6 286
  Polubienia:
  15 172
  Oczywiście musieli wszystko poplątać, bo inaczej nie byłoby ruchu w interesie...

  Uwaga. Już wkrótce nowe oznaczenia dystrybutorów!
  Rynek paliw
  Wczoraj, 4 lipca (13:41)
  Z dystrybutorów na stacjach benzynowych znikną wkrótce stosowane od lat oznaczenia paliw. Nowe obowiązywać będą od października, gdy w życie wejdzie opracowana przez unijnych urzędników dyrektywa 2014/94/EU.

  W krajach Wspólnoty ruszyła właśnie akcja informacyjna mająca oswoić kierowców z nowymi oznaczeniami. Przepisy mają na celu ułatwienie konsumentom z krajów członkowskich doboru paliwa odpowiedniego dla użytkowanych przez nich pojazdów. Mówiąc prościej - dzięki nim trudniej będzie o kosztowną pomyłkę przy tankowaniu.

  Pomysł polega na wprowadzeniu ujednoliconych "etykiet paliwowych", które obowiązywać będą nie tylko dystrybutorów paliw, ale też producentów pojazdów. Ci ostatni zobligowani zostali do umieszczania etykiet w "bezpośrednio w pobliżu" wlewu paliwa. Oprócz tego stosowne informacje będą się też musiały znaleźć w instrukcji obsługi pojazdu. Dotyczyć ma to wszystkich nowych pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po 12 października bieżącego roku. Ponieważ jest to termin graniczny, można się spodziewać, że nowe symbole pojawią się na dystrybutorach i samochodach zdecydowanie szybciej.

  Co właściwie się zmieni? Nie zobaczymy już oznaczeń pokroju Pb 95 czy ON. Zamiast nich wprowadzono trzy podgrupy dzielące paliwa na: benzyny, oleje napędowe oraz gazy. Każda z nich oznaczona będzie w charakterystyczny sposób.

  Naklejki na dystrybutorach muszą mieć co najmniej 30 mm średnicy, a w przypadku pistoletów i wlewów paliwa ich wielkość określono na nie mniej niż 13 mm.

  Etykieta dotycząca benzyn składa się z umieszczonej w kółku litery E oraz liczby. Są to: E5, E10 oraz E85. Sama liczba oznacza procentowy udział biokomponentów występujących w danym paliwie.

  Oleje napędowe oznaczane będą etykietą w kształcie kwadratu. W jego centralnym punkcie znajdziemy literkę B (skrót od biokomponentów) i cyfrę (np. B7, B10) oznaczającą ich procentowy udział w paliwie. W kwadracie mogą się też pojawić litery XLT. Oznacza to, że mamy do czynienia z syntetycznym olejem napędowym, który nie został wyprodukowany na bazie ropy naftowej.

  [​IMG]
  Tak będą wygładały nowe oznaczenia /

  Paliwa gazowe oznaczane będą - wpisanymi w romb - skrótami: LPG, CNG, LNG (ciekły gaz ziemny) i H (wodór).

  Etykiety ułatwić mają dobór paliwa odpowiedniego dla naszego pojazdu. Maksymalny, bezpieczny dla danego silnika, udział procentowy biokomponentów określać mają sami producenci. W przypadku nowych, rejestrowanych po 12. października, samochodów wystarczy jedynie porównać etykietę przy wlewie paliwa z tą na dystrybutorze.

  Właściciele starszych pojazdów bez obaw tankować mogą wszystkie paliwa, o ile oczywiście pilnować będą podziału na "kółka" i "kwadraty". W przypadku samochodów w podeszłym wieku, legitymujących się dużymi przebiegami, zalecamy kierować się zasadą im niższa liczba, tym lepiej. Duży udział biokomponentów potrafi niekorzystnie wpływać na - nadszarpnięte zębem czasu - uszczelki!

  Paweł Rygas
  I po cholerę to w ogóle? Dobrze, że podobnie nie zmienili nazw artykułów spożywczych, bo nikt nie wiedziałby, co ma kupić i wszyscy umarliby z głodu.
   
  luke27, xawas i inho lubią to.
 14. wah

  wah Well-Known Member

  Posty:
  423
  Polubienia:
  1 434
  Po protestach Kościoła i PiS odwołano koncert Kat & Roman Kostrzewski. Protestujący zarzucali organizatorom propagowanie satanizmu.

  Przypomnimy, że próbę odwołania koncertu podjęli na początku czerwca proboszczowie z Piekar Śląskich, którzy rozpoczęli zbiórkę podpisów w tej sprawie i opublikowali list otwarty do prezydent miasta Sławy Umińskiej-Duraj Wskazywali w nim, że podczas imprezy promowany będzie satanizm i antychrześcijańskie wartości.

  "Z niepokojem przyjęliśmy wiadomość o planowanym koncercie, podczas którego wystąpią zespoły prezentujące postawę antychrześcijańską czy wręcz związaną wprost z kultem demonicznym. Nie może być społecznej akceptacji dla promocji jawnego zła czy wręcz kultu szatana w mieście, któremu patronuje Matka Boża Piekarska oraz w miejscu uświęconym tradycją historyczną pokoleń" – czytamy w liście przekazanym również do wiadomości m.in. Kancelarii Prezydenta RP, abp. Wiktora Skworca, metropolity katowickiego, czy pochodzącego z Piekar Śląskich posła PiS Jerzego Polaczka.

  Do składania podpisów pod protestem w sprawie odwołania koncertu zachęcał poseł PiS Jerzy Polaczek, który nazwał list piekarskich parafii "bezprecedensowym w historii miasta". Polaczek wystąpił też przed tamtejszą Radą Miejską, potępiając "finansowanie zła" z pieniędzy publicznych.

  – Widzę bezkrytyczną próbę budowania wspólnoty zła, w tym śląskim miejscu, dla nas ważnym, który jest duchową stolicą Górnego Śląska. To jest poważne zagrożenie w wymiarze niszczenia kultury miłości do bliźniego, niszczenia miłości i sprawiedliwości społecznej, niszczenia patronki miasta. Na takie działania nie ma zgody – mówił do radnych.

  Protest poparł także wojewoda śląski Jarosław Wieczorek, który opublikował w tej sprawie oświadczenie. – Nie można bezcześcić tak ważnego w świadomości Ślązaków pomnika imprezami niemającymi nic wspólnego z dziedzictwem historycznym, wartościami łączącymi kolejne pokolenia oraz z celebrowaniem kultu Matki Boskiej Piekarskiej – napisał.
  https://slask.onet.pl/po-protestach-kosciola-i-pis-odwolano-koncert/m6rwkrt
   
 15. libertarianin.tom

  libertarianin.tom akapowy dogmatyk

  Posty:
  2 390
  Polubienia:
  4 695
 16. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 402
  Polubienia:
  17 760
  Pisałem w innym wątku o nasionach konopi rekreacyjnych sprzedawanych na Aliexpress (post1, post2). Dziś dotarła do mnie wieść, że Aliexpress tego zabronił. Sprawdziłem i zły news okazał się być prawdziwym. Podobny los wcześniej spotkał lasery (zakaz obejmuje wyłącznie UE), a potem herbaty (przecież Chiny słyną z herbat do wielgaśnego kutasa!).
  Dowody że nasiona gandzi były w sprzedaży jeszcze są:
  50-Nasiona-torba-Medyczna-Konopi-Nasiona-Balkon-Doniczkowe.jpg 100-sztuk-Zielona-Organiczne-nasiona-Konopi-Indyjskich-Kobiet.jpg
  linki do zdjęć tu:
  Kod:
  https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1_U_AMVXXXXbZXFXXq6xXFXXX1/50-Nasiona-torba-Medyczna-Konopi-Nasiona-Balkon-Doniczkowe-Kwiaty-Ro%C5%9Bliny-Bonsai-Nasiona-Nasiona-Warzywa-Organiczne-Zio%C5%82a.jpg_640x640.jpg
  
  https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1hYPuQpXXXXX9aXXXq6xXFXXXO/100-sztuk-Zielona-Organiczne-nasiona-Konopi-Indyjskich-Kobiet-Medycyny-bawe%C5%82ny-konopie-Warzywa-Ro%C5%9Bliny-bonsai-dla-byliny.jpg
  __________________________
  korekta (16 lipca 2018)

  Dowiedziałem się od jednego sprzedawcy, że zaraz po zakazie sprzedaży nasion marihuany, zabronili sprzedaży wszelkich nasion! Wiele sklepów ogrodniczych z nasionami musiało zniknąć. Podobno na Ali były jakieś zewnętrzne rządowe naciski. :(
   
  Ostatnia edycja: 16 Lipiec 2018
 17. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  7 069
  Polubienia:
  11 409
  Jet to news wkurzający, ale umiarkowanie. W końcu w całym tym jebaniu się z pokątną uprawą jednego czy kilku krzaków koszt nasion to jest pomijalna sprawa. Czy pestka będzie kosztowała tyle co 0.1 grama marychy czy tyle co 1,5 grama (najdroższe jakie widziałem) - to nie ma znaczenia. Nie kupiłbym z Ali tak czy inaczej. Chyba że do mojej trollingowej kampanii, którą planuję co roku i ciągle odkładam.
   
 18. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  2 430
  Polubienia:
  4 145
  JEWISH PROFESSOR IS VICTIM OF ANTI-SEMITIC ATTACK, THEN GERMAN POLICE OFFICER PUNCHED HIM

  [​IMG]


  An Israeli professor was attacked by a 20-year-old in Germany, and then beaten up by police officers who claim they thought the professor was the attacker.

  The unnamed professor, who works in Baltimore, had traveled to the University of Bonn in West Germany where he was holding a guest lecture on July 7.

  The professor, 50, was wearing a Jewish kippah when he was attacked that afternoon by a German with alleged Palestinian origins, who shouted, “No Jew in Germany” both in English and in German.

  http://dailycaller.com/2018/07/13/jewish-professor-germany-attack/
   
 19. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  11 402
  Polubienia:
  17 760
  I co wkurzającego w tym wszystkim?
  Wygląda na zwykłą pomyłkę. Takich wpadek wszystkie policje, przy całkowitej dobrej woli, mają pełno.
  Czy policja Niemczech powinna zatrudnić w każdym patrolu jasnowidza?

  Gdyby to nie był żydowski profesor i atak nie miał znamion antysemityzmu, to pewnie nikt by o tym nie napisał.
   
  luke27, wah i MaxStirner lubią to.

Poleć forum

 1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.