Wkurzające newsy z rana

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377

Hitch

3 220
4 872
Od jakiegoś czasu ktoś strasznie mocno próbuje sprowokować Putina do pierdolnięcia gdzieś atomówką lub wjazdu na czołgach z rosyjską demokracją. Czyżby clintonowa pewna swej wygranej obiecała komuś wojenkę z Rusami i Chinami, a teraz ten ktoś domaga się spełnienia obietnicy?
 

Max J.

Well-Known Member
416
448
Kurcze, tymi TU-154 to bym nie latał :(

Szkoda.
Kiedyś przypadkiem znalazłem temat na jednym forum miłośników militariów. Nazwa (mniej więcej): Kiedy ten złom wycofają ze służby. Patrzę na datę założenia: 2004 r. Ja się dziwię, że ludzie dobrowolnie wsiadają do tych maszyn. W Rosji co chwila coś spada, a to jakiś trupolew, a to ił, a to rakieta nie wejdzie na orbitę. Jak to państwo przetrwa nadchodzącą smutę to będzie cud.
 
U

ultimate

Guest
Nawet 16-krotne podwyżki za użytkowanie wieczyste.

Aby podnieść od stycznia opłatę za użytkowanie wieczyste, gminy muszą dostarczyć do końca grudnia decyzję o zmianie dotychczasowych warunków. Jej częścią jest wysokość nowej opłaty.

Użytkowanie wieczyste – opłata ostro w górę
Białośliwie to niewielka, wiejska gmina w województwie wielkopolskim. Zamieszkuje ją ok. 5 tys. mieszkańców. Wójt zdecydował o podwyżce opłat związanych z użytkowaniem wieczystym gruntów dla części mieszkańców. Pan Marcin (nazwisko do wiadomości redakcji), który jest użytkownikiem gruntu od prawie 15 lat, otrzymał właśnie pismo z gminy.

Oto jego treść:

nytktkqTURBXy84NTQ4NjkwODg2MzMyOTgxMGM4MzY4Zjk4OTUyNmYwZi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQIAzQL4wsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA



Dotychczas za użytkowanie działki o powierzchni ponad 4 ha płacił miesięcznie ok. 250 zł. W otrzymanym z urzędu liście został poinformowany, że jego opłaty wzrosną do prawie 4 tys. złotych, czyli aż 16-krotnie.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/finanse/podwyzka-oplat-za-uzytkowanie-wieczyste/9rwjw1
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
^ Komentarz z cyklu: za Hitlera było lepiej:

"Mój dziadek opowiadał mi, że w czasie wojny pod okupacją niemieckiego najeźdźcy nie mogł dojechać do swojego gospodarstwa bo były dziury i błoto. Wziął konika i wóz i pare razy przywiózł troche kamieni i ziemi. Pozasypywał dziury i wyrównał droge. Po paru dniach Niemcy wzywają dziadka do Urzędu. Dziadek pełen obaw żegna się z rodziną i poszedł do Urzędu....
W Urzędzie powiedzieli jemu, że oni popierają takie działania, że dobrze zrobił droge, zapytali ile go to kosztowało.
I za to dostaje ulge w podatkach na pare miesięcy.
Pytanie: kto lepiej postępował, czy niemiecki najeźdźca czy obecna władza? "
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 732
4 694
Słusznie Finis podwyżka nie jest szesnastokrotna, tylko o jedną trzecią - z 3 tys rocznie na 4

Edit: Jednak inaczej - dotychczasowa opłata roczna wynosiła 256zł...
 
Ostatnia edycja:

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 104
http://wiadomosci.dziennik.pl/media...wa-rada-krrit-petycje-odebranie-koncesji.html

Bedzie u was jak u mnie w Chinach? Czyli tylko telewizja rezimowa?

Z jednej strony to zle, bo lepiej miec dwie klamliwe kanaly: jeden pantwowy, i drugi Sorosowo/NWO-wy, niz tylko jeden, ale z drugiej strony moze dzieki temu ludziska przestana to gowno ogladac i zaczna myslec (w Chinach wszyscy wiedza, ze wszystkie kanaly TV sa kontrolowane przez rzad, wiec mlodzi ludzie juz tego syfu nie ogladaja i uzywaja Ineternetu do czytania wiadomosci).
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Oni na serio są takimi debilami, że sami wrzucili ten filmik na neta? To prawie tak jakby poszli na komisariat i dobrowolnie przyznali się do winy.
 

kompowiec

freetard
2 568
2 622
@The Silence
Tego nie ogarniesz. Zrobienie takiego samego samobója tj. w konteście wrzucenie filmiku czy innej wyklepanej szmiry do sieci torrent przez autorów to już męczeństwo ;)
 
Do góry Bottom