Ukraina w Uni Europejskiej

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Rewolucję przygotowuje się na chłodno, liczy się kasiora, a gorące 20 letnie głowy są tylko statystami. Jak widzę, procedury Rządu Światowego są takie, że w kulminacyjnym momencie trzeba odstrzelić kilku statystów aby powstali rewolucyjni męczennicy.

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=17687 (użytkownik Pszek prawdopodobnie już nie żyje, a szkoda bo zapodował sporo materiałów nt. lat 90, tzn. cichego podboju Rosji przez USA).

podobne metody w Iranie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Death_of_Neda_Agha-Soltan

i podobnie jak wiemy było na Majdanie. Tow. Waszczykowski powiedział nawet, że super byłoby gdyby ideologia Ukrainy nie bazowała na UPA, ale na tzw. niebiańskiej sotni.

Odjebka na demo jest jawna, więc z punktu widzenia reżimu nie ma różnicy czy na środku ulicy będzie CKM walący w demonstrantów, kozacy z szablami czy walnie snajper. Snajper jest w sumie bez sensu, bo po ch reżimowy kat ma się ukrywać gdy wali w nieuzbrojonych cywilów a i tak wszyscy wiedzą, że to strzela reżim?
Snajper ma jednak tą zaletę, że może należeć do siły trzeciej. Wiele wskazuje, że na tzw. Majdanie w 2013 rewolucyjną atmosferę podkręcono takimi snajperami.

https://kresy.pl/publicystyka/dr-ka...ra-na-majdanie-byla-operacja-typu-false-flag/

(niestety, ale redakcja kresy.pl miała od dawna mocne ciśnienie na - używając języka nowoczesnych Polaków - "monetyzację kontentu", więc wywiadu już sobie nie poczytamy).
Niedawno do podobnych wniosków jak dr. Kaczanowski doszedł włoski dziennikarz.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
W tym wątku postawiłem tezę, że międzynarodowe żydostwo upatrzyło sobie Polskę i Ukrainę jako bazę pod rdzeń Izraela #2. Będzie to państwo żydowskie dysponujące lokalnymi biorobotami. Takich Izraelów w przyszłości może być więcej, np. w Petagonii
http://ram.neon24.pl/post/141474,andinia-plan-czyli-zydowski-apetyt-na-patagonie

no bo projekt w Palestynie Rotschildowie zaczynali gdy żyło tam ok. 5tys Żydów i ze 100 razy więcej Palestyńczyków, ale to w końcu Palestyńczycy stali się "indianami".

O konieczności scalenia Polski i Ukrainy wypowiedział się w końcu Adam Michnik

https://kresy.pl/wydarzenia/michnik-chce-polsko-ukrainskiego-panstwa/

czym uwiarygodnił moją tezę. Pamiętaj. I tym możesz zostać Palestyńczykiem. Międzymorze będzie potęgą, a ty będziesz nawozem historii. :) Szalom.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Komentarze Polakow na temat Ukrainy sa bezcenne. Pisza dokladnie to co kiedys o Polsce mowili Niemcy i Rosjanie. Jakies kompleksy cwelowanego slabeusza, ktory nie majac sily i odwagi postawic sie oprawcom, pastwi sie nad jeszcze bardziej gnojonym cwelem. Zenada.

Komu zalezy aby jeszcze bardziej sklocic Polske z Ukraina? Stawiam na Niemcy i Rosje. Po chuja gadanie w kolo o UPA skoro wiekszosc mlodych Ukraincow wie o UPA tyle co przecietny polski nastolatek wie o Zolnierzach Wykletych albo NSZ ~ NIC!

A o to komenty:

http://nczas.com/wiadomosci/europa/...-kaczynski-klekajacy-przed-wjatrowyczem-foto/

"tak to jest jak się wspiera nibypaństwa"

"Ukraina, jak sama nazwa mówi, nie jest żadnym państwem. To niemiecki wymysł.
Te ziemie są „u kraja” czyli na pograniczu Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
To są Dzikie Pola. Ukraińcy nie są też żadnym narodem. „Nigdy nie byli i nigdy nie będą” jak powiedział pewien 95 letni AK-owiec mieszkający tam całe życie i znający dobrze kresowe sprawy.
Ukraińcy to czerń."

"UPAdlińcy nigdy nie byli krajem, ani nawet narodem, "

"BZDETY . Ukraińcy nie mogą tracić czegoś czego nigdy nie mieli"
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Aha. Szef* ukraińskiego IPN (ministerstwo prawdy historycznej czyli rząd) zamieszcza mema z Dudą, Morawieckim i Kaczyńskim klęczącym przed nim, a Ty bulwersujesz się, że pod informującym o tym tekstem są antyukraińskie wpisy. :D W dodatku w taaaakim kontekście budujesz teorie o skłócaniu nas z Ukrainą przez duet Rosja-Niemcy, choć masz przed nosem przykład jak w tej kwestii zachowują się sami Ukraińcy. Zaślepienie?
Jakby mało było tego Wjatrowicza, to od kilku lat mamy nachalną propagandę proukraińską, kasa naszych podatników leci do Ukrainy, ja widziałem Pałac Kultury podświetlany na żółto-niebiesko. I co w zamian? Gówno. Nawet ekshumacji na Wołyniu zakazali, Polacy leżą tam jak psy zakopane pod płotem.
Polacy mają po prostu zdrowy odruch przekory i na narzuconą odgórnie miłość do Ukrainy reagują jak na miłościnictwo do ZSRR niegdyś, do UE dziś itd. Po prostu pałka została przegięta.

Co do merytoryczności tych komentarzy... Jest w nich wiele prawdy. Ukraina jako państwo faktycznie nigdy nie zaistniała, a koncepcja narodu ukraińskiego pojawiła się dopiero w XIX wieku i była lansowana przez Niemców aby rozbić spójność Imperium Rosyjskiego. W latach 20 Ukrainę pompowali bolszewicy, bo oni wtedy mieli manię orania Ruskich - chyba w zemście za carską politykę wobec Żydów. Stalin to odkręcił i już rżnął wszystkich równo.
Miasta ukraińskie zakładali Polacy na zachodzie i Rosjanie na wschodzie. Lwowska szkoła matematyków to Polacy. Tereny tzw. Noworosji odbiwszy od tatarskich dzikusów (mistrzowie depopulacji tzn. łapanek niewolników, palenia wsi itd.) zasiedlali carowie. Tam nie było "wielkiej Ukrainy" i żadnych ukraińskich plemion.
Ukraińcy to tylko język kawałek ziemi zamieszkany przez "miejscowych" między Polską i Rosją, rozdęty zrządzeniem losu do rozmiarów Francji.
Zatem porównanie do Polski jest nietrafione. Polska ma te swoje przysłowiowe 1000 lat, husarię, rycerzy, miasta, literaturę itd.

No dobra, ale może teraz mamy właśnie fajne państwo ukraińskie i szkoda go? No to zauważ, że po rozpadzie ZSRR Ukraińcy nie wykorzystali swojej szansy i obecnie mają poziom Afryki. W 1990 to był najbogatszy region ZSRR, z najbardziej rozwiniętym przemysłem (satelity, rakiety, samoloty, diesle do statków a nawet lotniskowce). Teraz tam działają mafie bursztynowe, szabrowane są tory, linie energetyczne, panuje kleptokracja, emigracja osiąga monstrualne rozmiary a kobiety nie rodzą dzieci.
Jaką to ma wartość dodaną? Jaki jest sens istnienia takiego państwa? Na ch mamy z nimi się kumplować? Zarówno Polska i Ukraina to satelity USA, więc i tak zrobią co im się każe. Czy się kochają czy nie.

Słąba jest też Twoja ocena sytuacji. Niemcy od zawsze promowali Ukrainę w ramach mitteleuropy i walki z Rosją. Akcenty proniemieckie, a także nawiązujące do symboliki III Rzeszy widzimy we współczesnej Ukrainie, np. w batalionach ochotniczych. Czy Niemcy chcą nas skłócać z Ukrainą? Wątpię by chcieli bezpośrednio mieć taki efekt, bo III RP i tak nie jest organizmem zdolnym do niezależnej współpracy z kimkolwiek, np. kupna poradzieckich technologii wojskowych od Ukrainy. Jednak Niemcom może zależeć na utrzymaniu w ryzach/osłabieniu Polski a do tego świetnie nadają się Ukraińcy wypierający powoli Polaków z Polski.
Rosjanie? Mają motyw, ale to jeszcze wypada uzasadnić.
Za to motyw w skłócaniu Ukraińców z Rosjanami mają Amerykanie, bo w ich koncepcji leży niszczenie wszelkich zalążków imperiów w Eurazji. I ten motyw było widać m.in. na Majdanie gdzie ludzie Sorosa podpuszczali tłum do podskakiwania do okrzyków "kto nie skacze ten Moskal". W sytuacji gdy granica między Ukraińcem a Rosjaninem jest bardzo płynna, rodziny mieszane...Kolejna Syria.

Jedno jest pewne. Amerykanie w latach 80 w Afganistanie postawili na islamistów by mieć wściekłe psy na Sowietów. Mają wściekłe psy na Iran, Syrię, a takimi wściekłymi psami na Rosję mają być Ukraińcy. Z Czeczenami nie wyszło, bo Rosjanie sprytnie rozegrali temat.

Nie możesz mieć ciastka i zjeść ciastka. Jeśli Amerykanom potrzebne są nacjozjeby do wojny przeciw Rosji, a ukraiński nacjozjebizm = bandreryzm, to nie ma szansy by nie odbiło się to rykoszetem na Polakach, choć ja już słyszałem, że neobanderyzm jest już OK, bo neobanderowcy są antyrosyjscy a nie antypolscy. Że tak powiem gówno prawda. Na temat rzezi wołyńskiej neobanderowcy reagują nerwowo, a Polaków uważają za takich samych okupantów jak Rosjan.

Poza tym ja nie ogarniam skąd u niektórych taki ból, że skłócimy się z Ukraińcami, ale jednocześnie totalne przyzwolenie na skłócenie z Niemcami i Rosją. To jest jakiś Jackaas geopolityczny????????

* - EDIT: miałem info, że on sam, himself to zrobił, ale teraz nie mogę znaleźć linka karamba
 
Ostatnia edycja:

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
W tym wątku postawiłem tezę, że międzynarodowe żydostwo upatrzyło sobie Polskę i Ukrainę jako bazę pod rdzeń Izraela #2. Będzie to państwo żydowskie dysponujące lokalnymi biorobotami. Takich Izraelów w przyszłości może być więcej, np. w Petagonii
http://ram.neon24.pl/post/141474,andinia-plan-czyli-zydowski-apetyt-na-patagonie

no bo projekt w Palestynie Rotschildowie zaczynali gdy żyło tam ok. 5tys Żydów i ze 100 razy więcej Palestyńczyków, ale to w końcu Palestyńczycy stali się "indianami".

O konieczności scalenia Polski i Ukrainy wypowiedział się w końcu Adam Michnik

https://kresy.pl/wydarzenia/michnik-chce-polsko-ukrainskiego-panstwa/

czym uwiarygodnił moją tezę. Pamiętaj. I tym możesz zostać Palestyńczykiem. Międzymorze będzie potęgą, a ty będziesz nawozem historii. :) Szalom.
sory ale wolałbym żyć jako palestyńczyk w izraelu niż jako polak w polsce
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
Aha. Szef* ukraińskiego IPN (ministerstwo prawdy historycznej czyli rząd) zamieszcza mema z Dudą, Morawieckim i Kaczyńskim klęczącym przed nim, a Ty bulwersujesz się, że pod informującym o tym tekstem są antyukraińskie wpisy. :D W dodatku w taaaakim kontekście budujesz teorie o skłócaniu nas z Ukrainą przez duet Rosja-Niemcy, choć masz przed nosem przykład jak w tej kwestii zachowują się sami Ukraińcy. Zaślepienie?
Jakby mało było tego Wjatrowicza, to od kilku lat mamy nachalną propagandę proukraińską, kasa naszych podatników leci do Ukrainy, ja widziałem Pałac Kultury podświetlany na żółto-niebiesko. I co w zamian? Gówno. Nawet ekshumacji na Wołyniu zakazali, Polacy leżą tam jak psy zakopane pod płotem.
Polacy mają po prostu zdrowy odruch przekory i na narzuconą odgórnie miłość do Ukrainy reagują jak na miłościnictwo do ZSRR niegdyś, do UE dziś itd. Po prostu pałka została przegięta.

Co do merytoryczności tych komentarzy... Jest w nich wiele prawdy. Ukraina jako państwo faktycznie nigdy nie zaistniała, a koncepcja narodu ukraińskiego pojawiła się dopiero w XIX wieku i była lansowana przez Niemców aby rozbić spójność Imperium Rosyjskiego. W latach 20 Ukrainę pompowali bolszewicy, bo oni wtedy mieli manię orania Ruskich - chyba w zemście za carską politykę wobec Żydów. Stalin to odkręcił i już rżnął wszystkich równo.
Miasta ukraińskie zakładali Polacy na zachodzie i Rosjanie na wschodzie. Lwowska szkoła matematyków to Polacy. Tereny tzw. Noworosji odbiwszy od tatarskich dzikusów (mistrzowie depopulacji tzn. łapanek niewolników, palenia wsi itd.) zasiedlali carowie. Tam nie było "wielkiej Ukrainy" i żadnych ukraińskich plemion.
Ukraińcy to tylko język kawałek ziemi zamieszkany przez "miejscowych" między Polską i Rosją, rozdęty zrządzeniem losu do rozmiarów Francji.
Zatem porównanie do Polski jest nietrafione. Polska ma te swoje przysłowiowe 1000 lat, husarię, rycerzy, miasta, literaturę itd.

No dobra, ale może teraz mamy właśnie fajne państwo ukraińskie i szkoda go? No to zauważ, że po rozpadzie ZSRR Ukraińcy nie wykorzystali swojej szansy i obecnie mają poziom Afryki. W 1990 to był najbogatszy region ZSRR, z najbardziej rozwiniętym przemysłem (satelity, rakiety, samoloty, diesle do statków a nawet lotniskowce). Teraz tam działają mafie bursztynowe, szabrowane są tory, linie energetyczne, panuje kleptokracja, emigracja osiąga monstrualne rozmiary a kobiety nie rodzą dzieci.
Jaką to ma wartość dodaną? Jaki jest sens istnienia takiego państwa? Na ch mamy z nimi się kumplować? Zarówno Polska i Ukraina to satelity USA, więc i tak zrobią co im się każe. Czy się kochają czy nie.

Słąba jest też Twoja ocena sytuacji. Niemcy od zawsze promowali Ukrainę w ramach mitteleuropy i walki z Rosją. Akcenty proniemieckie, a także nawiązujące do symboliki III Rzeszy widzimy we współczesnej Ukrainie, np. w batalionach ochotniczych. Czy Niemcy chcą nas skłócać z Ukrainą? Wątpię by chcieli bezpośrednio mieć taki efekt, bo III RP i tak nie jest organizmem zdolnym do niezależnej współpracy z kimkolwiek, np. kupna poradzieckich technologii wojskowych od Ukrainy. Jednak Niemcom może zależeć na utrzymaniu w ryzach/osłabieniu Polski a do tego świetnie nadają się Ukraińcy wypierający powoli Polaków z Polski.
Rosjanie? Mają motyw, ale to jeszcze wypada uzasadnić.
Za to motyw w skłócaniu Ukraińców z Rosjanami mają Amerykanie, bo w ich koncepcji leży niszczenie wszelkich zalążków imperiów w Eurazji. I ten motyw było widać m.in. na Majdanie gdzie ludzie Sorosa podpuszczali tłum do podskakiwania do okrzyków "kto nie skacze ten Moskal". W sytuacji gdy granica między Ukraińcem a Rosjaninem jest bardzo płynna, rodziny mieszane...Kolejna Syria.

Jedno jest pewne. Amerykanie w latach 80 w Afganistanie postawili na islamistów by mieć wściekłe psy na Sowietów. Mają wściekłe psy na Iran, Syrię, a takimi wściekłymi psami na Rosję mają być Ukraińcy. Z Czeczenami nie wyszło, bo Rosjanie sprytnie rozegrali temat.

Nie możesz mieć ciastka i zjeść ciastka. Jeśli Amerykanom potrzebne są nacjozjeby do wojny przeciw Rosji, a ukraiński nacjozjebizm = bandreryzm, to nie ma szansy by nie odbiło się to rykoszetem na Polakach, choć ja już słyszałem, że neobanderyzm jest już OK, bo neobanderowcy są antyrosyjscy a nie antypolscy. Że tak powiem gówno prawda. Na temat rzezi wołyńskiej neobanderowcy reagują nerwowo, a Polaków uważają za takich samych okupantów jak Rosjan.

Poza tym ja nie ogarniam skąd u niektórych taki ból, że skłócimy się z Ukraińcami, ale jednocześnie totalne przyzwolenie na skłócenie z Niemcami i Rosją. To jest jakiś Jackaas geopolityczny????????

* - EDIT: miałem info, że on sam, himself to zrobił, ale teraz nie mogę znaleźć linka karamba

Alez ja sie zgadzam z toba co do dzialan Ameryki i do tego co mowia o Polsce na Ukrainie.
Natomiast masz zero geopolitycznej racji co do istnienia Ukrainy. Im dalej o duzych ryb i im bardziej podzielone te ryby tym lepiej dla Polski, wIec niepodlegla Ukraina, Bialorus (jak i np. Bawaria) sa Polakom na reke. To czy Ukraincy sa narodem czy nie malo mnie obchodzi (Szwajcarzy tez nie sa dla mnie narodem i co z tego?).

Dlatego sens maja grupy w stylu tej Wyszechradzkiej, ale powinny zostac one uniezaleznione od imperialistycznej polityki USA, jak i Niemiec (bo od Rosji juz sa).

P.S. Skoro Ukraincy nie cierpia Ruskich jak i Polakow to znaczy ze sa osobnym narodem. Ale jak juz pisalem: gowno mnie to obchodzi bo nie w tym rzecz.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Ale Ukrainę geopolitycznie już kontrolują duże ryby, w dodatku te same które kontrolują Polskę. Polska NIE JEST już niepodległym krajem, a de facto już nie istnieje: sejm jest wszak maszynką do przyklepania ustaw z UE bez czytania, a kontyngent wojsk USA stacjonujących w Polsce cały czas rozbudowuje się. Premier Szydło powiedziała kiedyś, że armia amerykańska jest najwspanialszą armią świata, a słyszeli to akurat polscy żołnierze. To jakbyś przy żonie mówił o pięknie innych kobiet. To niby drobiazg, ale pokazuje poziom zaorania mentalnego.

Polska jest republiką związkową Zachodu. Bufor oddzielający nas od Ruskich miałby sens gdyby Polska była niezależnym krajem a Rosja zainteresowana zajęciem terytorium Polski. Na razie Rosjanie nie zajęli nawet Kazachstanu, a utrzymanie status quo w Osetii i aneksja Krymu stały się paliwem do kreślenia wizji zajmowania przez Rosję Finlandii, Szwecji, Polski, Rumunii, w wersjach bardziej hardcorowych nawet Niemiec. Cały czas mówimy o kraju mającym wydatki wojskowe na poziomie Wielkiej Brytanii, importującym obrabiarki (bo ich nie produkuje), importującym turbiny do elektrowni (bo ich nie produkuje) i mającym stężenie maszyn w przemyśle mniej więcej takie jak III RP (czyli 4 razy mniejsze niż Niemcy).

W obecnej postaci "bufor" ukraiński jest to po prostu amerykański klin powoli wbijany w Rosję, a cała idea przyjaźni polsko-ukraińskiej została podporządkowana tej koncepcji, tzn. poza obietnicą wojny, flanek wschodnich, "powstrzymywania" itd. nie widzę elementów konstruktywnych, np. możliwości ekspansji gospodarczej na Ukrainie.


Nie bez powodu wspominałem o mudżahedinach, islamistach itd. bo to żywioł którym Amerykanie potrafią się obchodzić w ramach zarządzania przez chaos, ale Ameryka jest w razie czego daleko, a różne isisy, al-kaidy itd. wypalają styki płyt tektonicznych zajmując potencjalnych konkurentów Ameryki gaszeniem pożarów.
Niedawno jeden z emerytowanych generałów ukraińskich powiedział, że jak Polacy zaczną fikać, to dostaną pałkami po łbach bo Ukraińców jest już w Polsce wystarczająco dużo. W Polsce lewacy dostają pierdolca, bo kilku kolesi w krzakach układało z wafelków swastyki. O tym co dzieje się na Ukrainie czołowi "antyfaszyści" nie informują. A dzieje się tak, że potężne siły odgórnie promują na Ukrainie banderyzm i roztaczają nad nim parasol ochronny. We Lwowie flagi czerwono-czarne wiszą już oficjalnie na budynkach (nowe prawo zezwala).

fef64b5bc26b9f9b87241ee66559d3ac-720x300.jpg


tak mają nasrane w głowach dzieci:



Przy tej okazji przypominam, że sponsorowany przez Sorosa banderowiec Kramek z fundacji Otwarty Dialog publicznie nawoływał do siłowego obalenia rządu PiS. Normalnie ludzie za takie teksty są aresztowani, ale Kramek okazał się nie do ruszenia. Tylko chujki z TV Republika wyparły się znajomości z nim, ale tych chujków oglądają głównie idioci, więc praktycznie nikt nie zauważył :).
Faktem jest, że rząd PiS jest spolegliwy wobec Sorosa, ale nie można wykluczyć, że Kramek to bat na polskie frakcje w PiS albo przyszłe rządy - jeśli odeszłyby od okrągłostołowego konsensusu.
Warto przy okazji pamiętać, że czasem celnicy na granicy polsko-ukraińskiej znajdują broń typu RPG albo działko przeciwlotnicze. Nie wiem czy to szmugiel do innych krajów, ale nie mogę wykluczyć, że w Polsce już są dziuple dla ukraińskiej opozycji demokratycznej.

Jakiś czas temu znalazłem na YT filmik przedstawiający rzekomo turystę z Polski zmuszanego do wieszania banderowskiej flagi. O sprawie napisał xportal
http://xportal.pl/?p=33009
a mnie spodobał się komentarz

Ten Ukrainiec nie musiał tego robić z przekonania. Ludzie tam po prostu są zastraszeni. Mam kilku antybanderowskich ukraińskich znajomych, pracujących w Polsce. Jeden ze Stryja, jeden z Krzywego rogu, inny z Tarnopola, jeszcze inny z Zakarpacia. I wprost mówią, że lepiej się nie wychylać. Nawet w barze jak skrytykuje się banderyzm, to zanim się wróci z knajpy do domu, to łomot bardzo prawdopodobny. A milicja nie pomoże.
Ci znajomi szacują ideologicznych banderowców na 20-30% w spłeczeństwie Ukraińskim (przed tzw. pomarańczową rewolucją” to tylko Łuck i Małopolska Wschodnia była przez nich zdominowana. A teraz? Ta zaraza się rozszerza. Obecnie mocne grupy banderowskie są też w Odessie i Charkowie. To jest mniejszość, ale ktoś te bojówki finansuje. Są dobrze zorganizowania a dobrze zorganizowana mniejszość może zastraszyć większość.

bo dobrze oddaje co tam się dzieje.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Los Angeles, rok 2019, siedziba korporacji Tyrella


menra-dniepropawlowsk-photo-gorod-dp-ua.jpg



a nie... To tylko skromna siedziba Menora Center w Dnieprotriewsku - stolicy Chazarii. Mówi się, że Ukraina to syf, nędza i w ogóle Ukrainka opierdola gałę taniej niż Bułgarka. A tu zonk.

kolomojski_ihor.jpg

Oligarcha Igor Kołomojski. Obywatel Izraela, Cypru i Ukrainy. Mieszka w Szwajcarii. Na koszulce napis "żydobandera".
Jak mówił Konfuncjusz:
Wstyd jest być biednym w kraju rządzonym dobrze i wstyd jest być bogatym w kraju rządzonym źle. Czy budowniczowie Ukropolu vel Judeopolonii mają jakiś wstyd? Chyba nie. Nie znają Konfucjusza. :)
Ciekawe ile RPG i działek przeciwlotniczych zgromadziła na terenie III RP ukraińska opozycja demokratyczna. Neobanderowski Otwarty Dialog nawołujący do majdanu w Polsce ma tylko koncesje na kamizelki kuloodporne, co mocno podkreślali jego obrońcy. A przecietny obywatel III RP może sobie kupić kamizelkę? Chyba nie. Wiem, że może sobie kupić czarnoprochowca. Ha ha. :D
Ale spoko. To jest opcja tylko na moment gdy Polacy się zbuntują. Na razie to są takie łosie, że rucha ich każdy. Nawet taki Kramek.

maxresdefault.jpg


hqdefault.jpg
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
No to się Polaczki wzięły za sponsorowanie gazu Ukraińcom.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PG...3-gazu-na-Ukraine-do-konca-marca-4081718.html

Artykuł pochodzi z portalu należącego do żydowskiej rodziny Bonnier. Bonnier to szwedzcy Żydzi, a wnioskując z tego jak oni srają Szwedom do głów i co zrobili ze Szwecją to muszą być niezłe s-syny... Oczywiście z artykułu nie dowiemy się o cenie jaką uzyskał PGNIG i jakichkolwiek negocjacjach. No bo jeżeli dajemy gaz za darmo (albo srogo dopłacamy), to przynajmniej niech Ukraińcy zgodzą się na ekshumacje Polaków z Wołynia. Niestety sedno interesującej nas kwestii zostało przysypane nieskładną paplaniną na temat sporu ukraińsko-rosyjskiego.

Jak widzimy rysuje się świetny sojusz, bo w duecie PL-UKR to tylko PL jest maszynką zdolną wycisnąć ze swoich podatników realne wpływy, natomiast ukraiński "partner" stał się czymś w rodzaju worka bez dna.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
zaraz po gazowym prezencie Ukraińcy urządzili we Lwowie antypolskie marsze :). Reakcja polskich kastratów bezcenna. Szczególnie ujął mnie ten jąkający się chujek w pierwszych 3 minutach.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Pewien czas temu przechadzałem się po warszawskiej księgarni i trafiłem na sojuszniczy standard jakim karmieni są polscy inteligenci, tzn. książeczka "geniusz Żydów na polskim rozum"* obok "wojny Putina", a nieco dalej: "Nadia - więzień Putina". "Niestety, Nadia przestała być więźniem Putina zanim nakład książki się rozszedł.
Dziś Nadia znowu jest więźniem, tym razem Poroszenki. W związku z tym zamieszczam trochę już zapomniany baner:

Sawczenko.jpg


_______
* czy podczłowiek może pojąć umysł rasy panów? Wątpię! :)
 

myname

Active Member
307
218
Teorie teoriami, ale najgorsze co może się wydarzyć to wejście tego państwa do Unii i dostosowanie się do jej przykazań.
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Ukraina może być w Unii Europejskiej o ile my z niej przed nią wyjdziemy. Pomyśleć co by było gdyby Upaińcy mieli swobodny dostęp do naszego kraju...
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Instrukcje jeszcze nie przyszły?
sawczenko-sejm.jpg

http://www.prawica.net/9988
O ile mnie pamięć nie myli Nadia była oskarżona przez Rosję, że jako spotterka dała artylerii namiar na rosyjskiego dziennikarza. Dziennikarz upadł w jedno miejsce, a jego wątroba w inne. Taki zawód korespondenta wojennego, ale na oskarżeniach można lachę położyć, bo przecież to Rosja.
Teraz Nadia jest oskarżana na Ukrainie o terroryzm i próbę obalenia władzy. Były jakieś wytyczne od towarzyszy z Alei Ujazdowskich 29-31? Chyba nie...Małpiarnia z sejmu nie wie więc czy pokazać solidarność z Nadią czy nie. Na wszelki wypadek nie pokażą, bo to nie są takie głupie małpy i o swój tyłek dbają.

Rzecz ma się podobnie jak z Sakaszwilim oskarżonym w Gruzji o współudział w morderstwie. Z Gruzji Sakaszwili dostał kopa i jako typowy międzynarodowiec zajął się odcinkiem ukraińskim. Tam z kolei Sakaszwili skonfliktował się z Poroszenką. Gruzja jest OK, Sakaszwili jest OK, i Poroszenko też jest OK.
Nie ma więc potrzeby robić tak

Voroshilov%2C_Molotov%2C_Stalin%2C_with_Nikolai_Yezhov.jpg


The_Commissar_Vanishes_2.jpg

Po prostu trzeba kwestię przemilczeć.

Pomijając sprawę Sawczenko, to widzimy jak sprawna jest polska demokracja, a ścieślej jej cenrtum sejmowe będące pochodną stanu umysłowego społeczeństwa. Oni na rozkaz mogą się solidaryzować z kimkolwiek, mogą też o nim raz dwa zapomnieć. Tak samo klepią ustawy i wszystko inne.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
https://translate.google.com/transl...ye-novosti/arkadiy-babchenko-zhiv-447682.html

zajebano gościa. Nazywał sie Arkadij-Babczenko. Dobry Rosjanin, bo antykremlowski. Uciekł na Ukrianę i tak go macki Kremla złapały.

http://wyborcza.pl/7,75399,23472198...osyjski-korespondent-wojenny-zamordowany.html

potem okazało się, że to prowokacja SBU. Facet żyje. Ale co nasze wolne media napisały, to już zostało przeczytane i poszło do mózgu. Głupio robić dementi. I tak temat jedzie.

pamięta jeszcze ktoś o "madonnie z Gorłówki"? Ona nie stała się gwiazdą zachodnich mediów. "sława Ukrainie" krzycy operator możdzierza a za a za chwilę ginie kobieta z dzieckiem na spacerze. Gardzę wami skuyrwysyny które nie uroniły łzy po tym. Tak, najebałem sie na dobranoc. :) Przez te obrazki idą spać wstawiony. Jebać was. Będziecie następni. Technologiczna osobliwość was zrzuci na kompost.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
serio. Mam kilka promili. :) Zdroworozsądkowa moralność ponad wszystko. Reszta z tego wynika. Taki system aksjomatów. :) [jutro będzie wstyd, a może nie]
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Dziś Nadia znowu jest więźniem, tym razem Poroszenki. W związku z tym zamieszczam trochę już zapomniany baner:
Moje zdanie w tej sprawie jest takie, że załatwiły ją służby i Ukrainy i Rosji we współpracy. Nadia miała czelność zwrócić uwagę na to, że Ukraina jest opanowana przez Żydów (głównie Chabad-Lubawicz pod wodzą Kołomojskiego) i trzeba z tym coś zrobić. To drugie wystarczyło, bo Rosja z Izraelem prowadzą wspólną politykę historyczno-syjonistyczną (śmiesznie brzmi). Nie darmo Bibi jeździ regularnie na konsultacje do Rosji.
I tak Ruscy podrzucili jej świnię i powiadomili o tym Ukrów.
W ten sposób umocnili żydowskich oligarchów.
 
C

Cngelx

Guest
Jebią mnie kwestie ideologiczne, UPA i inne tego rodzaju propagandowe bzdety. Jednak Ukraina poza Unią Europejską to gwarancja możliwości omijania unijnych zjebań prawnych typu VAT EU, retencja danych, prawa "antyterrorystyczne" i inne gówna wprowadzono po to, żeby władza mogła trzymać lud za mordę.
Ukraina poza EU, a do tego skonfliktowana z Rosją to masa możliwości zarówno dla samych mieszkańców Ukrainy jak i mieszkańców krajów ościennych. Nie można tego zepsuć. ;)
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Jebią mnie kwestie ideologiczne, UPA i inne tego rodzaju propagandowe bzdety. Jednak Ukraina poza Unią Europejską to gwarancja możliwości omijania unijnych zjebań prawnych typu VAT EU, retencja danych, prawa "antyterrorystyczne" i inne gówna wprowadzono po to, żeby władza mogła trzymać lud za mordę.
Ukraina poza EU, a do tego skonfliktowana z Rosją to masa możliwości zarówno dla samych mieszkańców Ukrainy jak i mieszkańców krajów ościennych. Nie można tego zepsuć. ;)
Zawsze mnie zastanawia, jak to jest: kuce wychwalają zjebane kraje jak Rosja, Chiny czy Ukraina, a mieszkają w UE?! Jedź do Rosyji czy Ukrainy to zobaczysz, że każdy kraj UE (także i Polska!) to raj przy tych gównach.

Mieszkam w UE (Irlandia) od ponad 10 lat, i niestety ciągle to jeden z najlepszych krajów do zamieszkania nie tylko w Europie, ale i na świecie - tylko czemu te kuce ze "zlasowanym" mózgiem zawsze oglądają się na kraje upadłe, które nie mają VATu, jakby to było najważniejsze? Jedźcie do Angoli czy Somali, nie tylko nie mają VATu, a nawet podatku dochodowego! Kuce do Somali!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom