Tak będzie w AKAPie

pseudoneoponerarufipes@gm

BEST INVERTEBRATE BREEDER (in łódzkie)
3
2
Koniec żartów, piszcie jak będzie w akapie, czym będziecie się zajmować i w ogóle co wam ślina na język przyniesie :) Niech lud pracujący miast i wsi Ubekistanu zobaczy jakie miał szczęście, że się Kiszczak dogadał z Szechterem i Bolkiem i wprowadzili socjaldemorkację, czyli krainę powszechnej szczęśliwości, równości i dobrobytu, bo jakby mieli pecha i zaistniała gospodarka wolnorynkow, czyli ten budzący trwogę ANARCHOKAPITALIZM to ...

Ja zamierzam zarabiać na produkcji pigułek gwałtu pakowanych w papierki od cukierków. Duże opakowania bo głodne dzieciaki w szkołach ... a nie, nie będzie szkół ... No, w każdym razie pigułki gwałtu.

Myślałem też nad otwarciem prywatnego schroniska dla psów połączonego z orientalną restauracją.

#takbedziewakapie
Masowa hodowla wszystkich egzotycznych zwierząt. Dla przyjemności jak i pozyskanie cennych futer jak i rogów itp.

ernestbugaj

kresiarz umysłów
850
2 910
Porzucony pociąg

E1gSCiIVEAQBL_C
Mega mnie ciekawi jak do tego doszło.

kran

Active Member
230
236
W akapie takie roboty to będzie działka kobiet silnych i odważnych.Bo tylko takie będą.Nie jakaś tam słaba płeć.

1622567187753.png

Kelsi

https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs
1 023
16 699
Jak będzie w akapie to może nie wszyscy Użytkownicy wiedzą? ja wiem. Każdy Libertarianin będzie zagryzał 3 dobermany na raz, tak, na raz. Niektórzy będą mieli wykupiony bilet tylko w jedną stronę, ja pierwsza otrzymam taki bilecik.
No ja nie nie będę zagryzała dobermanów, ja w akapie będę przycinała promienie Słońca, tak żeby dla Wszystkich starczyło, dla każdego Libertarianina promyk.

1623173349209.png

Slavic

Wolnorynkowiec
554
1 520

Kolejka górska, która zabija. Projektant zrobił to celowo​

Legalna w niektórych krajach eutanazja kojarzy się powszechnie z zabiegiem, wykonywanym w warunkach szpitalnych lub w towarzystwie lekarza. Litewski projektant, Julijonas Urbonas, ma na nią inny pomysł: wymyślił sposób na efektowne i pełne emocji odejście z tego świata.

Euthanasia Coaster to nazwa projektu kolejki górskiej, która została zaprojektowana w taki sposób, aby przejażdżka kończyła się śmiercią.

Nie chodzi tu jednak o celowe powodowanie katastrofy czy wykolejenie wagoników, ale o uzyskanie podczas jazdy warunków, które w kontrolowany sposób doprowadzą do śmierci użytkowników.

W tym celu trasa wiedzie najpierw pod górę, na wysokość 510 metrów. 2-minutowy podjazd to czas na podjęcie ostatecznej decyzji – na szczycie każdy z użytkowników może wysiąść i bezpiecznie wrócić na dół. Gdy w kolejce zostaną sami zdecydowani na kontynuację podróży, wagoniki ruszą, rozpędzając się do 360 km/h.

Tak rozpędzona kolejka wjedzie w spiralę złożoną z siedmiu coraz ciaśniejszych pętli. Zaprojektowano je tak, aby podczas przejazdu wygenerować przeciążenie sięgające 10 g.

Ma to spowodować odpływ krwi z mózgu, a w konsekwencji omdlenie i śmierć. Powstały filmy, będące symulacją takiej trasy.

10 g to graniczne przeciążenie, jakiemu przez krótki czas bywają poddawani piloci współczesnych myśliwców.

W ich przypadku utrzymanie przytomności wspierają specjalne kombinezony, które dzięki komorom ze sprężonym powietrzem utrudniają odpływ krwi z głowy.

Pasażerowie kolejki nie będą mieli takich kombinezonów, więc na końcowym, prostym odcinku Julijonas Urbonas zaplanował wyładunek ciał, a w razie potrzeby – gdyby któryś z pasażerów przeżył – powtórne pokonanie tej samej trasy.

Euthanasia Coaster nie jest działającą instalacją. To koncept, zaprezentowany w 2011 roku podczas wystawy HUMAN+ w Dublinie, próbującej ukazać przyszłość ludzi i technologii.

Nie no chłop ma łeb. W akapie on zdecydowanie zostanie jednym z najbogatszych ludzi jak mu wpadają do głowy takie pomysły.
W sumie w takiej kolejce można byłoby komuchów usadowić zamiast bawić się w sznury ;)

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 311
4 107
Dobry wieczór. Chwilę nie było mnie słychać, ale nic się nie popsuło tylko miałem przeprowadzkę z city na wiochę przedmieścia i tak mnie trochę nie było w Internecie przez kilka miesięcy. Za to teraz okolica od razu bardziej akapowa, niż w zgniłej metropolii:

Legionowo. Spór między SMLW a mieszkańcem o instalację fotowoltaiczną zamontowaną pod blokiem. Wymuszą rozebranie, czy ruszy prosumencka rewolucja?

Z góry przepraszam, jeśli temat się już gdzieś przewinął, nie nadrobiłem jeszcze całości forum, ale w tym wątku mi ten news idealnie pasuje.

kran

Active Member
230
236
Dla niektórych dwoje dzieci to już sporo. Ta para ma ich aż 21. Mowa o Kristinie Ozturk i jej mężu milionerze. Kobieta stała się mamą prawie dwóch składów drużyny piłkarskiej w ciągu 12 miesięcy. To jednak nie koniec, bo para marzy o setce pociech.

1623759107348.png

Marzą o setce dzieci
W czasach, kiedy coraz mnie osób decyduje się na dzieci, oni wyrabiają normę za przynajmniej dziesięć par. Mowa o 23-letniej Kristnie Ozturk i jej mężu Galipie.

Kobieta urodziła swoje pierwsze dziecko młodo - w wieku 17 lat. Przez kilka lat samotnie wychowywała córkę, jednak podczas wakacji w Gruzji poznała milionera Galipa Ozturka, który w tej chwili ma 57 lat. Znajomość zmieniła życie dziewczyny o 18 stopni.

Miłość od pierwszego wejrzenia
Między parą zaiskrzyło, dlatego Kristina i Galip nie czekali długo, by zamieszkać razem w Gruzji i wziąć ślub. Mimo że milioner ma dorosłe dzieci z poprzedniego związku, a Kristina małą córkę, małżeństwo zapragnęło mieć również wspólne potomstwo, dlatego podjęli decyzję o tym, by skorzystać z usług surogatek.

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 311
4 107

kompowiec

freetard
2 170
2 013
@T.M. krzysio naszym prorokiem

Prywatne loty w kosmos np. Virgin Galactic. Gdyby nie podatki i NASA, to przypuszczalne dziś mielibyśmy burdele i kasyna na księżycu.

Do góry Bottom