1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Tak będzie w AKAPie

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Ciek, 11 Luty 2013.

1. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 172
    Koniec żartów, piszcie jak będzie w akapie, czym będziecie się zajmować i w ogóle co wam ślina na język przyniesie :) Niech lud pracujący miast i wsi Ubekistanu zobaczy jakie miał szczęście, że się Kiszczak dogadał z Szechterem i Bolkiem i wprowadzili socjaldemorkację, czyli krainę powszechnej szczęśliwości, równości i dobrobytu, bo jakby mieli pecha i zaistniała gospodarka wolnorynkow, czyli ten budzący trwogę ANARCHOKAPITALIZM to ...

Ja zamierzam zarabiać na produkcji pigułek gwałtu pakowanych w papierki od cukierków. Duże opakowania bo głodne dzieciaki w szkołach ... a nie, nie będzie szkół ... No, w każdym razie pigułki gwałtu.

Myślałem też nad otwarciem prywatnego schroniska dla psów połączonego z orientalną restauracją.

#takbedziewakapie

Ostatnia edycja: 26 Sierpień 2013
  2. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 781
    ja bede handlował komuchami... lokalnie jako opał oraz na eksport jako cokolwiek... wali mnie to... może do afryki jako karma abo niewolnicy hehe

xawas i lernakow lubią to.
  3. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 521
    Założę siec dystrybucji tabletek antykoncepcyjnych, najlepiej przy granicy z jakimś państwem gdzie trzeba mieć receptę i modny salon aborcyjny. Dodatkową atrakcja będzie strzelanie do pro-life'owców, którzy wejdą na mój teren...
    A tak szczerze to szybko zejdę z tego świata przez alkohol i narkotyki tanie jak barszcz...

wah i (deleted member) lubią to.
  4. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 781
    oj strzelnice tez bede miał, ruchomych celów bede miał pod dostatkiem w magazynie komuchów...

5. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 281
    I gwałty! Nie będzie przecież państwa, które cię obroni przed zwyrolami :(

6. Ciek

Polubienia:
    10 172
    Może dystrybucja w automatach, takich jak teraz sprzedają batoniki? "Aborcjomat 24h"? Ja mógłbym sprzedawać swoje pigułki gwałtu z "Gwałtomatów 24h", a później byśmy pomyśleli o spółce i ograniczeniu kosztów tak by sprzedawać nasze towary z jednego automatu full service, gdzie najpierw sprawca by brał piguły dla siebie, a później ofiara dla siebie.

7. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 781
    @ Hitch: zwyrole mogą u mnie kupić tanio seksniewolnice...
    i bedom one tańsze od ciekowych tabletek hahaha

wmq, Avx, Szynka oraz 1 użytkownik lubi to.
  8. Aterlupus

Aterlupus Well-Known Member

Polubienia:
    903
    W pierwszych latach wolności spokojnie można się zająć handlem/dystrybucją broni, narkotyków, takichtam. Młody rynek, więc może da się co ugrać, a dylematów moralnych w tej kwestii nie posiadam. Potem będzie to biznes jak każdy inny, więc w sumie co za różnica. Pewnie więc zająłbym się jakąś normalną (tzn. taką która aktualnie jest "biała" w sensie agorystycznym) robotą, korzystając potrójnie dzięki prawdziwie wolnemu rynkowi.

A tak poza tym? Skombinuje samolot i będę latał do Afryki i oferował tubylcom przejazd do cywilizowanego świata w zamian za odrobienie iluśtam [tu wstaw lokalną jednostkę monetarną]. Nawet bym ich nie poniżał, bo na wszystko sami by zapracowali. Lewactwo byłoby ze mnie dumne. ;)

#takrobiłbymwakapie

Swoją drogą, produkcja sporej części narkotyków jest stosunkowo prosta, LSD chyba wymagało niewiele wkładu. Myślicie że jedna dawka byłaby trochę tańsza czy trochę droższa od jednej bułki w supersamie?

EDIT:
    @Nene, to będzie jeden z przywiezionych przeze mnie murzynów afroafrykaninów ;)

lernakow, wmq i Nene lubią to.
  9. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 521
    Jak zarobie na klinice to kupię sobie jakiegoś kafara, który będzie mnie bronił i nosił na zgonie do domu

wah, Ériu, tosiabunio oraz 1 użytkownik lubi to.
  10. Ciek

Polubienia:
    10 172
    LSD to nie wiem ale z googli mi wyskoczyło coś takiego

"jeden gram amfetaminy kosztuje na czarnym rynku 40 zł, a koszt jego wyprodukowania to 4 grosze"
    http://polska.newsweek.pl/chemiczni-detektywi,24908,1,1.html

Dlatego myślę, że cena 50 groszy za gram byłaby jak najbardziej realna. Dragi oczywiście też by się w akapie kupowało z Dragomatów 24h.

wah, Filip, wmq oraz 2 uzytkowników lubi to.
  11. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 781
    ale wtedy cena by spadła do poniżej 20gr/g

12. Cngelx

Cngelx Guest

Otworzę obóz szkoleniowy oferujący usługi edukacji poprzez pracę, wraz z nauką pokory, wytrwałości i dyscypliny. Teren będzie ściśle strzeżony, każde miejsce będzie dokładnie monitorowane, uczestnicy będą mogli się zapoznać z osiągnięciami najnowszej techniki wojskowej, gdy tylko spróbują opuścić szkołę przed wyznaczonym czasem.

Będzie to również miejsce w którym będą prowadzone badania naukowe na szeroką skalę. Bezpośrednimi uczestnikami badań będą uczestnicy obozu i o ile ukończą szkolenie będą mogli być dumni z tego, że przysporzyli się dla dobra nauki.

wmq lubi to.
  13. Ciek

Polubienia:
    10 172
    To by producenci białych proszków zachęcali w reklamach by nie wydawać niepotrzebnie kasy na drogie żarcie, tylko dzieciakom śniadanie zastąpić tańszą ścieżką fety, po której dzieciaki spokojnie aż do kolacji by przejechały z pustymi brzuchami, a jak towar dobry to może nawet do następnej porannej kreseczki.

snajper, wah, wmq oraz 6 uzytkowników lubi to.
  14. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 076

snajper, wah, Filip oraz 9 uzytkowników lubi to.
  15. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 781
    jakiś kolekcjoner flag hehe, starą flage se na imitacje okna wywiesił...
    w akapie nie bedzie okien, okażą sie niepraktyczne bo trza worki z pisakiem kłaść i rozbite szkło zamiatac...

luke27 i Nene lubią to.
  16. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 847
    Ja założę bank i klinikę transplantacyjną. Będę pożyczał kasę i jak ktoś nie będzie mógł oddać w terminie, to będę pobierał jego organy :D Ewentualnie wezmę potomstwo dłużnika i sprzedam na jakimś internetowym bazarze niewolników.
    Dobry pomysł. Już wyobrażam sobie niedzielne spotkania rodzinne na strzelnicy u Gazdy ;)
    Jeszcze mógłbyś świadczyć usługi odkomuszania, jakby komuś się zalęgły komuchy w piwnicy albo pod nieobecność właściciela urządziły sobie 'squat'.

lernakow, wmq, Till oraz 1 użytkownik lubi to.
  17. Brehon

Brehon Well-Known Member

Polubienia:
    1 250
    Zainwestuję w produkcję combi z pancerzem reaktywnym. "Ochrona przed pociskami rakietowymi dla Ciebie i Twojej rodziny".

18. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 781
    a no oczywiście wszelkie źródła komuchów wykorzystane bedom... oferowana bedzie też usługa unieszkodliwienia komucha, np jak właściciel posesji chce se zatrzymać, np odcina sie łapska to wtedy nie mogą nic ukraść...

Gość niedzielny i luke27 lubią to.
  19. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 027
    Ja będę sprzedawał wołowinę jako wieprzowinę, wieprzowinę jako koninę, koninę jako drób, a drób jako wołowinę.

Ostatnia edycja: 4 Wrzesień 2015
  20. Ciek

Polubienia:
    10 172
    To brzmi jak Afera Mięsna II :) Sposób na szybkie i łatwe pieniądze w akapie: kupujesz tonę kurczaków z niehumanitarnej i sadystycznej fermy za np. 1000 zł / tona i sprzedajesz w detalu jako wołowinę, wieprzowinę albo nawet ryby. Nikt się nie zorientuje, przecież nie będzie Inspekcji Handlowej.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.