Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

piezol

Jebać życie
1 262
4 232
Cholera, nie wiem, jak libertarianie do tej pory nie spostrzegli tej oczywistej prawdy:
wszystkie wojny, obozy koncentracyjne, budowanie nieefektywnej gospodarki, kradzieże, morderstwa, zakazy, pseudointelektualny bełkot- to po to, żebyś mógł się grzecznie bawić z dziećmi :)

Fritzl approves
 
D

Deleted member 427

Guest
Weź poprawkę na grupę docelową tej bieda blognotki. Oni jeszcze nie wyszli z poziomu ciasteczek i przedszkola.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Oszukiwanie na podatkach jest obowiazkiem kazdego libertarianina, jak placisz podatki i chociaz lekko nie przykombinujesz to mam powazne watpliwosci co do czystosci ideowej:>

Racja ja tylko opisałem powszechne myślenie w tym temacie. A wśród amerykańskich libertarian, chyba większość i cały mainstream wolnościowy potępia łamanie prawa.
 

orcen92

Active Member
151
205
HIT - transwestyta, który pobił gościa, który nie chciał mu wypożyczyć mieszkania i nazywał go "tym czymś" żali się w wywiadzie:
http://natemat.pl/112431,rafalala-poczulam-sie-upokorzna-dzis-ten-pan-mnie-przeprasza (viewer discretion is adviced, zdjęcia w artykule)

Wyjaśnijmy - miała pani wynająć mieszkanie u tego człowieka, ale zamiast odebrać klucze, usłyszała pani “to coś”.

Tak. Chciałam wynająć apartament dla odwiedzającej mnie rodziny. Nie wiedziałam, że osoba, z którą rozmawiałam przez telefon, nie wynajmuje osobom transseksualnym. Na miejscu, gdy spotkaliśmy się przed budynkiem, właściciel mieszkania, nie wiem jakim prawem, stwierdził, że może mnie dyskryminować. Może dla niego, tak jak kiedyś czarnoskórzy mieli oddzielne wejścia, autobusy, byli inna kategorią ludzi, tak ja jestem inna kategorią? Nawet nie człowiekiem, tylko “czymś”. Zostałam zdegradowana i obdarta z człowieczeństwa.

Czaicie? Zdegradowana(y) i obdarta(y) z człowieczeństwa dlatego, że facet odmówił wynajęcia mieszkania, a nie dlatego, że przebiera się za babę i robi z tego wielkie halo!...


Jak pani myśli, jakie będą efekty tej bójki, tego wydarzenia. Co to nam da?

Część ludzi z obrotu sprawy się cieszy. A część ma ochotę mi przyłożyć. Mało tego. Ten pan może wejść na drogę sądową i jestem na to gotowa. Nie wymiguje się od tego, co zrobiłam. Z drugiej strony, ja go spoliczkowałam, a nie pobiłam. Wolałabym dostać w twarz i żeby popiekło i znikło, niż mieć sińce psychiczne, które zostają na znacznie dłużej. Zresztą on chyba zrozumiał, że zrobił źle, bo mnie przeprasza. Czyżby to był tylko chwilowy przebłysk normalności? Chciałabym, żeby ci wszyscy cholerni agresorzy, czy to dresiarze czy narodowcy, poczuli, że tez mogą stać się ofiarą. Smutna prawda jest taka, że raz komuś "da się w ryj", to następnym razem się powstrzyma. Bo już nie czuje się taki bezkarny.

Czy możemy tłumaczyć agresję tego pana?

Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, jestem zbyt wyzwolona i zbyt mądra, więc daleko mi od tak głupiego i ograniczonego myślenia.

Oczywiście agresorem jest koleś, który odmówił usługi, a nie facet który zaczął bójkę.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 626
Przemysław Pintal napisał:
Przeważnie normalny człowiek, wolny od zboczeń, nie jest znawcą tematu ;). Tu i tu oboje przebierają się za baby, przy czym trans chce sobie porobić operacje plastyczne.

Tylko że transseksualista chce się "przebrać" tak już na stałe :D. Może i przeciętny człowiek nie rozróżnia często takich pojęć, ale wydaje mi się że np. dziennikarze piszący artykuły powinni robić to na tyle profesjonalnie żeby nie było takich błędów.
 
D

Deleted member 427

Guest
Ja bym to tu zostawił. Bo konflikt ewidentnie zaczął lewak (bezpodstawne roszczenia w stosunku do właściciela, który nie chciał mu wynająć mieszkania), w dodatku męska dziwka (Rafealla kasuje 200 zł za usługe). Poza tym lewackie media teraz zaczną bronić transa, a spoliczkowanie nazwą "symbolicznym wymierzeniem ciosu w pełzający faszyzm".
 

military

FNG
1 766
4 727
10530800_325888400907429_179395340212342996_n.png


Rozjebał mnie komentarz:

Martwi bolszewicy będą użyźniać pola
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Odnośnie tego Rafalali, spodobał mi się komentarz na yt, ktoś napisał:
Zawisza uciekł oblany wodą , sam nie wiem który z gości tego programu jest większą ciotą.

Natomiast otrzymał odpowiedź:
Rozsądny cywilizowany człowiek opuszcza zoo kiedy zwierzęta latają luzem.

Rozbawiło mnie to. :D
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ja bym to tu zostawił. Bo konflikt ewidentnie zaczął lewak (bezpodstawne roszczenia w stosunku do właściciela, który nie chciał mu wynająć mieszkania), w dodatku męska dziwka (Rafealla kasuje 200 zł za usługe). Poza tym lewackie media teraz zaczną bronić transa, a spoliczkowanie nazwą "symbolicznym wymierzeniem ciosu w pełzający faszyzm".

A Zawisza to niby nie dziwka?;)
 
Do góry Bottom