Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Kocham te stwierdzenia "Bynajmniej nie jest tak, że XXX", "Gospodarka jest bardzo złożona.", "Kwestia nierówności społecznych, która prowadzi do dramatycznych konsekwencji."

Jak zwykle nie dowiedziałem się, o jakie konsekwencje chodzi, jak zwykle przeczytałem slogany i zero argumentów, które można by potem podważyć... Pewnie dlatego ich nie było.

Nie tak dawno temu dyskutowałem o wolnym rynku z koleżanką i ona chociaż coś tam próbowała argumentować. Niestety doświadczeni lewicowcy wiedzą, że ich argumenty zostaną zniszczone, więc zostaje jebnąć formułkę, że świat jest złożony i wy, małe móżdżki, tego nie rozumiecie, zostawcie politykę elicie, a sami wracajcie do pługa.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 626
Często leci też argument że z korwinizmu/libertarianizmu/liberalizmu się "wyrasta". W sensie jak pójdziesz do pracy to zobaczysz jakie jest życie (czytaj znienawidzisz szefa tak że ogarnie się nienawiść do wszystkich przedsiębiorców i kapitalizmu). Takie argumenty oczywiście spotyka się w necie, gdzie nikt ci nie uwierzy że możesz mieć ponad 15 lat i popierać libertarianizm/korwinizm/liberalizm/nieetatyzm.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Często leci też argument że z korwinizmu/libertarianizmu/liberalizmu się "wyrasta". W sensie jak pójdziesz do pracy to zobaczysz jakie jest życie (czytaj znienawidzisz szefa tak że ogarnie się nienawiść do wszystkich przedsiębiorców i kapitalizmu). Takie argumenty oczywiście spotyka się w necie, gdzie nikt ci nie uwierzy że możesz mieć ponad 15 lat i popierać libertarianizm/korwinizm/liberalizm/nieetatyzm.

Według mnie odwrotnie. Wiedząc dlaczego musisz tak chujowo zapierdalać, radykalizujesz się bardziej.

Kto normalny chciałby ich jeść?

Chodziło mi o pracę ;).
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 626
No tak powinno być, ale niestety wielu ludzi dziwnie ocenia rzeczywistość i nie zastanawia się dlaczego zarabiają tyle a tyle, w ogóle nie dostrzegają jak politycy nimi pogrywają. W dodatku stawiają znak równość między przedsiębiorcą z małym biznesem a szefem wielkiej korporacji. Dla nich zawsze przedsiębiorca = wielki kutafon, który żeruje na pracy innych żeby byczyć się na Bahamach i daje pracownikom jak najniższą pensję ze swojej czystej złośliwości ;)
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Rafalala: Korwin rozpadłby się jak stara mumia
Powiedziałam, że nie chcę żadnych oszołomów, Pospieszalskiego, Cejrowskiego, Korwin-Mikkego - mówi Rafalala,
Dzień wcześniej ludzie z produkcji tego programu pytali, jakiego chcę mieć gościa - opowiada Rafalala. - Powiedziałam, że nie chcę żadnych oszołomów, Pospieszalskiego, Cejrowskiego, Korwin-Mikkego - tłumaczy i podkreśla: "(...)To jest stary, schorowany człowiek. Nie chciałabym się z nim bić, boby się rozpadł jak stara mumia".
Czyli "pań dla panów i pań" znany jako Rafalala przyszło do telewizji z zamysłem by się bić (!), do czego samo się przyznało bez bicia.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 515
Rafał jest strasznie nerwowy.
Klienci mało płacą?

Typowy przykład prowokatora i dziwki szukającej sensacji oraz rozgłosu.
Chociaż oblanie wodą Zawiszy było przyjemne dla oka.
 
K

Kurier

Guest
Jeszcze kurwa moje Kielce
Facepalm-300x216.jpg


Nie spodziewałem się, że takie przypały i tu już zawitały.
 

piezol

Jebać życie
1 262
4 232
Rafalala: Korwin rozpadłby się jak stara mumia

Czyli "pań dla panów i pań" znany jako Rafalala przyszło do telewizji z zamysłem by się bić (!), do czego samo się przyznało bez bicia.

Nie widzisz potencjału tej wypowiedzi.
Teraz my, wystarczy, że znajdziemy jakąś wypowiedź, na przykład boniego, o homoseksualistach.
Cokolwiek, sprzed iluś tam lat. Niech się 'skompromituje' nazywając kogoś 'pedałem'.
I wtedy zaprasza się boniego i rafafalalę do jednego studia i:
1. Patrzymy jak boni dostaje po ryju
2. Popularyzujemy brutalizm
3. Lewactwo nie za bardzo może narzekać, no bo przecież wpierdol lewicowo zasłużony.

Tyle pieczeni na jednym ogniu :)
 
T

Tralalala

Guest
Ja pierdolę niezłe oszołomy w tym video, przydałaby się jakaś choroba które by uwolniła ich od ciężaru życia.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ja zwróciłem uwagę na coś innego, na stopkę w końcówce filmu.
"Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Demokracja Bezpośrednia."
Przypadek?
Demokracja Bezpośrednia to palikociarnia w wersji hard. To ma być taka prawdziwa lewica po "zachodniemu", czyli feminizm, genderyzm, lgbt, a w kwestiach gospodarczych pewnie na dobre zaadoptują jakieś "zielone" gówno.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Demokracja Bezpośrednia to palikociarnia w wersji hard. To ma być taka prawdziwa lewica po "zachodniemu", czyli feminizm, genderyzm, lgbt, a w kwestiach gospodarczych pewnie na dobre zaadoptują jakieś "zielone" gówno.
I jeszcze Partia Libertariańska w roli kwiatka do kożucha. ;)
 
Do góry Bottom