Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

P

Przemysław Pintal

Guest
A co na temat LGBT sądzi Jacek Sierpiński?

A co może sądzić libertarianin? Wszystko jest OK jeśli dzieje się w ramach własności prywatnej, umów i bez agresji. Pary gejowskie, lesbijskiej, heteroseksualne, etc. Mają mieć prawo posiadać broń, by bronić swojej plantacji marihuany lub punktu skupu narządów, by móc skutecznie bronić się przed złodziejami.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 626
kr2y510 napisał:
Ja zwróciłem uwagę na coś innego, na stopkę w końcówce filmu.
"Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Demokracja Bezpośrednia."
Przypadek?

Żaden przypadek, Gośka zaraz po wyborach do PE opuściła TR i teraz jest wspierana przez DB, która jak widać jest partią jednoznacznie lewicową.

http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47...arenin_odchodzi_z_Twojego_Ruchu___Partia.html
http://www.rp.pl/artykul/1131888.html

Tutaj jej spocik jeszcze z lipca, także finansowany przez DB:



Następnym razem PL musi dokładniej sprawdzać z kim startują w wyborach :D
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 514
Jeśli partia, z której może startować każdy - od lewej do prawej, od zamordystów do libertarian - przechyla się w lewo, to nie jest to dobry sygnał dla wolnościowców ani nie świadczy dobrze o aktywności zwolenników wolnościowych idei.

Ja to widzę tak, że zamordyści pchają się gdzie tylko mogą, robią szerokozakresową propagandę a większość libów bojkotuje wszelkie tego typu inicjatywy łącznie z PL, bo dla wielu "niekoszerna"... Różnej maści przypały budują szeroki front, mamią coraz więcej osób a liby dyskutują na forum jak bardzo Gwiazdowski jest "komuchem"... :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: Gie
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Wybiórcza w formie..

10552631_312607868912708_535663525263129044_n.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
A co może sądzić libertarianin? Wszystko jest OK jeśli dzieje się w ramach własności prywatnej, umów i bez agresji. Pary gejowskie, lesbijskiej, heteroseksualne, etc. Mają mieć prawo posiadać broń, by bronić swojej plantacji marihuany lub punktu skupu narządów, by móc skutecznie bronić się przed złodziejami.

Nie pytałem o homoseksualistów, a o środowisko skrajnie lewacko-polityczno-lobbystyczne jakim jest wg mnie LGBT, no ale jak zawsze kurde adwokat się znajdzie ;)
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 412
4 443
Prowadzenie profilu Platformy Obywatelskiej na facebooku to jest w pizdu misja samobójcza :D Pozytywne komentarze występują w ilościach śladowych. A ci jeszcze dokładają do pieca:

10600530_10152394165828740_6267693270008937451_n.jpg

Tak, official. Przy okazji mogłem sprawdzić, ile mam w wirtualnych znajomych etatystycznych łajz będących za utrzymaniem status quo (jeden znajomy lubi to). Etatystów będących za jakąkolwiek zmianą darzę jednak większą estymą, mają przynajmniej instynkt samozachowawczy, jak zwierzęta.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Tak, official. Przy okazji mogłem sprawdzić, ile mam w wirtualnych znajomych etatystycznych łajz będących za utrzymaniem status quo (jeden znajomy lubi to). Etatystów będących za jakąkolwiek zmianą darzę jednak większą estymą, mają przynajmniej instynkt samozachowawczy, jak zwierzęta.

Mało tego. W proponowanych do polubienia stronach był boni i polubiło go ponad 2000 osób na FB.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 041

Ci którzy wyciągają łapy po stypendia rządowe i samorządowe i biegają do pana premiera prosić o więcej kasy z budżetu, żeby mogli trenować w "godnych" warunkach, jak najbardziej powinni się dzielić. Tak, żeby poczuli na własnej skórze (jak Skórnicki ze zdjęcia, he he), jak to jest jak rząd wyciąga łapę po ciężko zarobione pieniądze. Dla przykładu, Toruń w tym roku przeznaczył 4 mln zł. na stypendia dla 175 zawodników i 13 trenerów z regionu. Najniższe wyniosły 250 zł, dla przedstawicieli najbardziej niszowych sportów, a najwyższe - dokładnie 10 080 zł., dla koszykarzy i koszykarek.

Ja to w tej chwili widzę tak - władze za nasze pieniądze i bez pytania o zdanie zainwestowały w jakichś tam sportowców, inwestycje się zwróciły w postaci medali, zwycięstw, nagród, więc teraz władze powinny udziałowcom, czyli nam, wypłacić zysk z zainwestowanego kapitału.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
Prowadzenie profilu Platformy Obywatelskiej na facebooku to jest w pizdu misja samobójcza :D Pozytywne komentarze występują w ilościach śladowych. A ci jeszcze dokładają do pieca:

10600530_10152394165828740_6267693270008937451_n.jpg

Tak, official. Przy okazji mogłem sprawdzić, ile mam w wirtualnych znajomych etatystycznych łajz będących za utrzymaniem status quo (jeden znajomy lubi to). Etatystów będących za jakąkolwiek zmianą darzę jednak większą estymą, mają przynajmniej instynkt samozachowawczy, jak zwierzęta.

Rozpierdala to "rujnowanie gospodarki" u Korwina. Przecież nawet największe lewackie przypały zgadzają się co do jednego: w państwie Korwina roczny wzrost PKB wyrażany byłby w wartościach dwucyfrowych. Oczywiście zaraz dodają, że pociągnęłoby to za sobą tragiczne rozwarstwienie społeczne, ale wzrostu gospodarczego nie negują. Nawet Kinga Dunin miała co do tego zaledwie wątpliwości. Naprawdę jakiś niewiarygodny pojeb to pisał.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Ci którzy wyciągają łapy po stypendia rządowe i samorządowe i biegają do pana premiera prosić o więcej kasy z budżetu, żeby mogli trenować w "godnych" warunkach, jak najbardziej powinni się dzielić
Te skurwiele - tak, ale fiskus równie chętnie sięga np. po pieniądze polskich pokerzystów (mimo że gra w pokera jest w Polsce, oficjalnie - zakazana), a ostatnio również polskich przedsiębiorców, rejestrujących firmy np. w Anglii - i nikogo nie dyskryminuje
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 041
Te skurwiele - tak, ale fiskus równie chętnie sięga np. po pieniądze polskich pokerzystów (mimo że gra w pokera jest w Polsce, oficjalnie - zakazana), a ostatnio również polskich przedsiębiorców, rejestrujących firmy np. w Anglii - i nikogo nie dyskryminuje

To to jasne, fiskus sięga teraz po pieniądze wszystkich i nie bierze jeńców. Po prostu cieszę się, że może dzięki takim akcjom sportowcy zdadzą sobie sprawę, że konszachty z państwem to broń obosieczna. Z jednej strony szeroki strumień stypendiów, a z drugiej fiskus im też dobierze się do dupy, jeśli będzie trzeba.
 
Do góry Bottom