Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Agnieszka Gozdyra :)

BtdlpChIcAAjo9K.jpg
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Niech się Jabba zażre na śmierć, jak Kuroń młodszy i niech zdycha.
Podejrzewam, że to się niestety prędzej czy później się stanie. A niestety, bo ten propagandzista nie zasługuje na taką śmierć.
tumblr_moi3gjhIz91rlu2nwo1_500.png


Jeszcze zrobią z niego męczennika konsumpcjonizmu [emoji6]
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Chce sobie ktoś poczytać? [emoji6]


http://chomikuj.pl/ponygirl/Poezja/Ja*c5*9b+Kapela-+Wiersze,281783684.pdf


Dziwka

Mam wrażenie, że ludzie, których właśnie poznaję
są ludźmi, których znałem już wcześniej,
ale oni nie chcą się do tego przyznać.
Spotykamy się, a oni mówią: Sukces
to znaczy mieć dobrą pracę.
Sukces to znaczy być szczęśliwym.
Zgadzam się z nimi z całego serca.
Lecz, gdy pytają: Z czym się utożsamiasz,
identyfikujesz? Jakiej muzy słuchasz?
Dlaczego mówisz, że nie masz wewnętrza?
I co na to twoja nieśmiertelna dusza?
Wtedy opowiadam im taką historię:
Spacerowałem sobie po lesie
i spotkałem krasnoludka:
Mówię: To niemożliwe!
A on na to: Sam jesteś niemożliwe!
I ugryzł mnie w łydkę.
Poczułem jak wysysa
mi wszystko ze środka.
A gdy się śmieją pokazuję im bliznę.

Panie Szumlewicz. Oświadczam, że wobec tego jest pan normalny.


Tu macie całą twórczość tej kreatury:
http://www.nieszuflada.pl/klasa.asp?idklasy=17091&idautora=242&rodzaj=1
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Szumlewicz zdetronizowany przez donoszącą paramęską istotę piszącą poezyję. Szumi ogarnij się, bo konkurencja nie śpi!!
 

piezol

Jebać życie
1 262
4 232
Daruj sobie. Dyskutowanie nad tym czy nazizm był socjalistyczny to jak dyskutowanie czy ziemia jest płaska. Wybacz, ale poważni ludzie nie mają czasu na takie dyskusje. Nazizm miał z socjalizmem jedną wspólną rzecz - powstał po to, by zdławić ruch socjalistyczny i wszelkie nadzieje na rewolucję socjalistyczną w Europie.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Nazizm, zwany inaczej Narodowym socjalizmem, rzecz jasna nie ma nic wspólnego z socjalizmem i jest poglądem prawicowym. Tak samo jak faszyzm.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
Za: http://natemat.pl/92989,matka-jasia...sze-jas-nie-rozumiem-tych-ukaszen-diabelskich
Matka Jasia Kapeli napisał:
- Modlę się za niego, ale mam poczucie, że za mało, zbyt rzadko i chyba zbyt słabo wierzę w moc modlitwy - mówi o Jasiu Kapeli jego matka. Jednego z najpopularniejszych działaczy lewicowych wychowała bowiem kobieta niezwykle głęboko wierząca, która dziś w rozmowie z Robertem Mazurkiem z "Rzeczpospolitej" szczerze o powiada o tym, jakim dramatem dla jej rodziny jest działalność syna.
Tak to jest, że religijność jest bardzo bliska lewicowych idei. Modliła się, modliła i wymodliła Dopust Boży, rodzony syn poszedł w pedały. Nikomu nie życzę, by jego bachor poszedł w komuchy czy pedały. Modlitwa nie zawsze działa, ale skórzany pas i srogie lanie tyłka w takich przypadkach działają. To wyższość propertarianizmu. ;)

Nasuwa mi się takie skojarzenie... geny odpowiedzialne za religijność i lewaczenie, to najprawdopodobniej te same geny.

A tu inny cytat:
Zdaniem matki Jasia Kapeli, destrukcyjny wpływ na jej rodzinę i relacje z synem mieli ludzie z "Krytyki Politycznej". Teresa Kapela ocenia, że to środowisko bardzo silne, które z łatwością wciąga młodych, ciekawych świata ludzi. - On się „Krytyką Polityczną", która jest ciekawym środowiskiem, zachłysnął i tak trwa - stwierdza.
Można tego użyć w propagandzie.
Gdy zobaczysz u swego dziecka kontakt z "Krytyką Polityczną" - uważaj!
Jutro może iść w pedały!

Jasiu Kapela jest namacalnym dowodem.
 
Ostatnia edycja:

tomahawk

Well-Known Member
736
1 296
Nasuwa mi się takie skojarzenie... geny odpowiedzialne za religijność i lewaczenie, to najprawdopodobniej te same geny.
Rzeczywiście, patrząc na takie środowiska jak radio maryja czy fronda, można odnieść wrażenie, że etatyzm to ich druga religia.
Teresa Kapela ocenia, że to środowisko bardzo silne, które z łatwością wciąga młodych, ciekawych świata ludzi.
Brzmi Jak opis sekty.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
@kr2y510

Komentarz pod artykułem :D:
Jeżeli ktoś nigdy w życiu realnie nie doświadczył istnienia Boga, oraz tego że On jest w stanie odpowiedzieć na modlitwę wierzących, to pozostaje jedynie kpić. Niestety hańbą tradycyjnego chrześcijaństwa jest to że nie potrafią pokazać czegoś co dla pierwszych chrześcijan było wręcz namacalne - faktu że Bóg działa!
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Bo to jest para-sekta.
Marksizmu, komunizmu i pochodnych, praktycznie dziś już nikt nie kupuje. Komuchy dawno temu zmieniły strategię i sprzedają sekciarski ekologizm, humanitaryzm i pochodne, jak np. "prawa" zwierząt i pracowników.
Dokładnie tak jest. Np. moim zdaniem najgorsze lewactwo świata, czyli zieloni często zaznaczają, że nie są ani kapitalistyczni, ani socjalistyczni. Taa, jasne [emoji6]
 

piezol

Jebać życie
1 262
4 232
W sensie
"Zobowiązuję się nie dokonywać OWZP, chyba, że potomstwo odziedziczyło skurwienie po rodzicach" ?
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054
Ciekawe, bo przecież "Nie dla islamizacji Europy!" założyli ludzie związani z Wyborczą o ile pamiętam. I nie byli to prawicowcy...
 
Do góry Bottom