Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

orcen92

Active Member
151
205
Fragmentu wywiad z osobą niegdyś zwaną Krzysztofem Bęgowskim w Krytyce Politycznej:
Jakub Dymek: Jesteś teraz, po zmianie partyjnych kolorów, „zieloną Anią”? Obraziłabyś się, gdyby się tak do ciebie zwrócić?

Anna Grodzka:
Nie, skądże! Sama przecież mowię, że jestem jak arbuz – z wierzchu zielona, w środku czerwona. Moja przekonania są i zielone, i socjaldemokratyczne, choc obie te etykiety były w różnych okresach zawłaszczane i różnie rozumiane. Niezmienne jest to, że panują nad nami różne ideologie, a tą, która powinna nam przyświecać, jest myślenie prospołeczne. Od 25 lat nie umiemy zrozumieć polityki społecznej, tego, że jest to po prostu rozwiązywanie ludzkich problemów i uważne patrzenie na ludzi i społeczeństwo. Nie szukanie młotka, który ma wszystko naprawić. Najpierw jest człowiek i to ludzie powinni mieć możliwość sobą rządzić – nie niewidzialna ręka rynku i nie wola boska. Naszym prawem jest urządzanie społeczeństwa tak, aby z poszanowaniem godności, praw i interesów różnych ludzi żyło nam się lepiej i abyśmy czuli się prawdziwie wolni.

Wtf... Nie linkuję całego wywiadu, bo jest niebezpieczny dla zdrowia i życia...
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 412
4 443
Adam Szejnfeld wrzucił to na facebooka:

10489802_875500839146027_5875138072808093049_n.jpg


Z podpisem: Smierć w łonie PiS. Tak skonczą partie prawicy jednoczące się z PiS. (pisownia oryginalna)

ŚMIERĆ W ŁONIE - Punkty za symbolizm, poezję i metafizykę :D Jak dla mnie to tak już skończyło większość polskich polityków (z pustą czaszką).
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Nie śmiałbym wyrokować na pewniaka co do sponsorów, jednak uważam cały czas, że to krecia robota. Wstrętna tym bardziej, że żeruje na naiwności ludzi bardzo młodych.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@tomkiewicz

Bard chyba bidę klepie, więc albo głupi, albo nie-agent... Poza tym, po co tyle słuchasz tej Enklawy? Masochizm jaki?

Ps. Próbowałem słuchać na chybił-trafił i 5 minut nie idzie wytrzymać... Oczywiście są wyjątki, ale to kontent zewnętrzny...
 
Ostatnia edycja:

orcen92

Active Member
151
205
Wszedłem na profil Szumiego i w komentarzach pod postem o "kompromitacji" Korwina znalazłem taki skoncentrowany bul dópy kolegów Nierozumiego:

glosowali na niego idioci, nietolerancyjna ogłupiona młodzież plus przedsiębiorcy którym podobał sie pomysł nie płacenia pracownikom za ich prace. Plus grupka niezadowolonych która łyka co drugie słowo w stylu "banda, złodzieje, pozamykać". To bardzo płytki tok myślenia. Kilka kobiet też głosowało, są to jednak kobiety które pozbawione są uczuć wyższych, bo jak inaczej można nazwać kobiete która nawet innym kobietom źle życzy.

- popieraj zasadę "kto ma więcej kasy ten lepszy"
- nazywaj się inteligentnym
KURWINIST LOGIC

Kobieta pragnie gwałtu, bo kiedy mówi nie, to myśli tak, i najlepiej gdyby jej odebrać prawa wyborcze. Leczcie się prawaczki razem z tym chamem, prostakiem. Na nogi, bo na głowę już za późno .

Teraz jego rodzice mają ubezpieczenie. Idą do przychodni i dzieciak dostaje leki. Rodzice nie płacą za wizytę, muszą tylko (albo aż) wykupić leki. Obecny system jest wręcz zbyt mało opiekuńczy... w tym właśnie problem

mysle ze korwinistom bliżej do hitlera, a takie zachowania należy właśnie eliminować.

hitler skazałby ludzie biednych, chorych, starych na śmierć, to samo korwiniści.

Żeby nie pensja minimalna to pracowalibyśmy za miskę ryżu, a może i tego by nie dali.

[stopa życia najuboższych] Nie podniesie sie michale wiesz dlaczego? Bo pracodawcy tylko czekają na to by zniesiono minimalną i jakiekolwiek obowiązki wobec pracowników. Na to liczą korwiniści. Wtedy zapanuje samowolka, obóz pracy w moim własnym zakładzie? a kto mi zabroni? Nie podoba sie to zdychaj.

Dlatego jestem za tym żeby zabrać sie za pracodawców, bo jak narazie niestety panuje w tym sektorze spora bezkarność.

Hurr durr!
 

Gie

Libnetarianin
219
492

Lewaczka zwraca uwagę na problem ludzkiej supremacji nad zwierzętami i miesza to z feminizmem. Wrzucam wersję skróconą i z komentarzem, bo pełnych 20 minut ględzenia tej baby nikt chyba nie da rady wytrzymać.
 

Imperator

Generalissimus
1 569
3 555
Renata Dancewicz, wbrew obecnej modzie, nigdy nie ukrywała swoich feministycznych poglądów. 45-letnia aktorka nie bała się przyznać, że nie chciała zostać matką, a urodzony w 2003 roku synJerzy "wywrócił jej życie do góry nogami". W 20012 roku wyznała zaś, że chce dokonać apostazji.Zobacz: Dancewicz: "WYSTĘPUJĘ Z KOŚCIOŁA!"

W rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium wyjaśnia z kolei, że nie widzi powodu, by ktokolwiek miałby być traktowany inaczej tylko ze względu na płeć.

Mój feminizm wynika z przeświadczenia, że każdy, bez względu na to, czy jest mężczyzną, czy kobietą, powinien mieć takie same prawa. To, co wygadują niektórzy politycy, jak np. Janusz Korwin-Mikke, jest dla mnie kompletną pomyłką - tłumaczy. Płeć przecież nie może świadczyć o tym, że ktoś ma się czuć lepszym i może gorzej traktować innych. Każdy, kto zrozumie tę prostą zasadę, będzie takim. samym feministą jak ja.

Tym lepiej się składa, że Dancewicz, jak zapewnia w tabloidzie, bez problemu daje radę obejść się bez drogich rzeczy i nie ma potrzeby szpanować drogim autem czy wielkim apartamentem.

Do tej pory nie brakowało mi pieniędzy na życie. Być może dlatego, że nie czuję potrzeby wydawania ich nie wiadomo, ile, by odnaleźć szczęście. Nie potrzebuję wielkiego domu ani supersamochodu - dodaje aktorka. Dawniej miewałam takie pokusy, ale chyba już z nich wyrosłam. Nic nie zyskam na tym, że będę paradować w sukience i butach za astronomiczną kwotę. Nie poczuję się przez to lepiej. Wiem, że byłoby mi głupio nosić te rzeczy. To niemoralne wydawać na siebie tyle pieniędzy, gdy wokół jest tyle biedy.
http://www.pudelek.pl/artykul/69109/dancewicz_kazdy_kto_mysli_jak_ja_jest_feminista/

TU kolejna lewacka idiotka- feministka. Nie dość, że niedouczona "feministka" i ateistka to ostatnie zdanie kwalifikuje zdecydowanie do czarnej listy.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Jan Hartman podczas niedawnej rozmowy z Kruszewskim w Polsat News ("To był dzień")

"Więc chciałem przede wszystkim zadeklarować, że jestem jak najbardziej - jak chyba wszyscy inni politycy - zwolennikiem wolnego rynku i wolności gospodarczej - i nie o tym był mój list. Problem tego jak daleko powinien sięgać interwencjonizm państwowy w gospodarce, jak powinny się układać stosunki między państwem a obywatelami; jakie zobowiązania wobec społeczeństwa ma państwo, to jest niesłychanie szeroki temat."

Wygląda na to, że Hartman zaciekle walczy z Szumlewiczem o prymat w durnocie. Socjaliści nieustannie udowadniają, że bagno ludzkiego debilizmu wciąż można eksplorować głębiej ... i głębiej .... i głębiej....

ps: Hartman, długo jeszcze masz zamiar gwałcić pojęcie wolnego rynku w dupę?
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
ps: Hartman, długo jeszcze masz zamiar gwałcić pojęcie wolnego rynku w dupę?
Czekam aż lewaki wyheglują własną definicję wolności, bo póki co takowej nie ma.
Dzięki temu mogą dowolnie zamulać przekaz tanią erystyką w stylu: "nic nie jest czarno-białe", "jestem za wolnym rynkiem ALE..", bo nigdzie nie ma postawionej przez nich, jasnej granicy - wobec tego ta ulega nieustannemu, dowolnemu przesuwaniu.
Jak już im się uda, to pewnie wówczas dowiemy się że czarnoskórzy na plantacjach bawełny byli tak naprawdę wolni, bo nic nie jest czarno-białe, a lekkie niewolnictwo nie tylko nie jest szkodliwe, a wręcz jest pożądane społecznie :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Czy wy jesteście nienormalni? W Polsce jest 40 procentowa szara strefa. Skąd ZUS ma brać na emerytury. Umowa społeczna jest taka: wszyscy pracujący płacą składki na emerytów. Wszyscy to znaczy 100% a nie tylko 60%. Na emeryturę idzie zawsze 100 procent ludzi, którzy osiągają wiek emerytalny. Z prostej matematyki wynika, że na 100% emerytów nie wystarczy ze składek wpłacanych przez zaledwie 60% pracujących. Pozostałe 40% nie wpływa. To dotyczy nie tylko składek ZUS ale i wszystkich podatków. Tak trudna sytuacja to wynik działania oszustów podatkowych a nie jakiegokolwiek Rządu. Mając do dyspozycji 60% wpływów nie da się zaspokoić 100 procent roszczeń społecznych! Popatrzcie wokół siebie. W sklepach nie wydaja paragonów, na bazarowych straganach także. Jest ogromny przemyt. Niemal wszystkie usługi są robione na czarno. Hydraulicy, elektrycy różne złote rączki o sprzętu AGD, malarze i stolarze. Idziesz prywatnie do lekarza, adwokata też nie dostaniesz paragonu. Takich ludzi co okradają nas jest ogromna ilość. To jest właśnie szara strefa. Zacznijcie zwracać na to uwagę. To trzeba bezwzględnie tępić! Zastanówcie się nad tym. Jednak przede wszystkim żądajcie wszędzie i od wszystkich paragonów! Wtedy będzie na ZUS, służb zdrowia, żłobki, przedszkola i wszystko co musi zapewnić nam Państwo. PAMIĘTAJCIE !!! I WY BĘDZIECIE EMERYTAMI !!!

Koment pod tym: http://finanse.wp.pl/kat,1013819,ti...kow,wid,16767318,wiadomosc.html?ticaid=1131f8
 
Do góry Bottom