Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
@Jaranek : muszę cię zmartwić - te nowoczesne trutki na szczury mają dodawany jako jeden ze składników środek wywołujący wymioty. Zostało to dodane, żeby pieski i kotki nie zatruły się tym - ani ludzie. Cały myk polega na tym, że myszy i szczury są pozbawione odruchu wymiotnego i na nie to nie działa. Na dodatek to ustrojstwo ma taki smak, że człowiek od razu wyczuje, jeżeli będzie to dodane do posiłku w ilościach mogących go zatruć.

Nie pytaj skąd to wiem, wiem i już :oops:
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Ciekawe kiedy obrońcy praw zwierząt przeforsują zakaz sprzedaży trutki na szczury, przecież tak na dobrą sprawę to jest nazizm i ludobój... znaczy się szczurobójstwo.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 520
Już się przecież sprzedaje "humanitarne" pułapki na krety, które są pod ochroną w polsce. Zresztą takie same sprzedaje się już na myszy. To taki tunelik z dwiema parami drzwiczek otwieranymi wyłącznie do wewnątrz, tak że gryzoń może wejść, a nie może wyjść. I idea jest taka, że niby masz tego szkodnika wywieść na łąkę i wypuścić. To się nazywa "żywołapka". Nie zdziwię się, jak za kilka lat tradycyjne pułapki łamiące karki zostaną zakazane.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ja sobie czasem myślę, jak takie cwelisko intelektualne jak Szumi może potem spojrzeć w lustro. no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Już się przecież sprzedaje "humanitarne" pułapki na krety, które są pod ochroną w polsce. Zresztą takie same sprzedaje się już na myszy. To taki tunelik z dwiema parami drzwiczek otwieranymi wyłącznie do wewnątrz, tak że gryzoń może wejść, a nie może wyjść. I idea jest taka, że niby masz tego szkodnika wywieść na łąkę i wypuścić. To się nazywa "żywołapka". Nie zdziwię się, jak za kilka lat tradycyjne pułapki łamiące karki zostaną zakazane.
Pogięło ich? Nie będę żadnych gryzoni w pudełku wywozić samochodem na łąkę [emoji1]
 

Bajaratt

First of his name
348
1 552
nie da się ukryć, że libertariańska zima nadchodzi
gameofthrones14_a_p.jpg

http://nowe-peryferie.pl/index.php/2014/07/zrodel-antypanstwowego-populizmu/
 
A

Antoni Wiech

Guest
On wygląda na bardziej, jak to mówili naziole o jednym komuniście na przypadek bardziej psychiatryczny niż polityczny.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Bardzo chętnie poznam odpowiedź na jedno proste pytanie: czy jeśli libertarianie zdobędą władze to praca dzieci w kopalniach będzie zakazana czy nie? Bardzo łatwo jest się odcinać od „ekscesów”, ale trudniej wskazać realne rozwiązania.

Ze skurwysynami ciężko wygrać dyskusję kiedy wyskakują z takimi płaczliwymi tekstami. Bo ja na przykład nie potrafię z pełnym przekonaniem powiedzieć "tak, w akapie będzie zakaz pracy dzieci w kopalniach", nie będzie odgórnego przymuszania dzieci do pracy w kopalniach, ale czy gdzieś tam nie będą pracować to ja nie wiem, bo skąd mam wiedzieć? Lepiej by sobie zadał pytanie czy praca dzieci w kopalniach w XXI-wiecznej Europie ma w ogóle rację bytu? Bo jednak XIX wiek to były zupełnie inne czasy i ludzie mieli inną mentalność.
 
D

Deleted member 427

Guest
Bardzo chętnie poznam odpowiedź na jedno proste pytanie: czy jeśli libertarianie zdobędą władze to praca dzieci w kopalniach będzie zakazana czy nie?

Dzieci będą pracowały na powierzchni. Pod ziemią będzie zakazana.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
Ze skurwysynami ciężko wygrać dyskusję kiedy wyskakują z takimi płaczliwymi tekstami. Bo ja na przykład nie potrafię z pełnym przekonaniem powiedzieć "tak, w akapie będzie zakaz pracy dzieci w kopalniach",...
Odpowiadasz tak. Jak będą chciały i właściciel kopalni wyrazi zgodę, to nikt im tego nie będzie mógł zabronić, bo to będzie przestępstwem.
Po czym porusz problem niektórych pokładów surowców kopalnych, gdzie jest trudne dojście, bo są niskie chodniki i gdzie pracować mogą wyłącznie dzieci i karzełki. Następnie wspomnij o niedoborze karzełków. Po czym zadaj pytanie:
- I co? Czy chcesz by było jak w średniowieczu? Wtedy matki obwiązywały pasami ciążę, by dostarczyć karzełki na dwór księcia.
Jak zrezygnuje z produkcji karzełków to powiedz, że dzieci za godziwą zapłatą (słowo «godziwą» należy wyraźnie akcentować - to jest jedno ze słów kluczy ich lewackiej retoryki), z powodzeniem mogą wykonywać tę pracę. Po czym dodaj głosem troszczącym się o dobro dzieci:
- Przecież będą się miały znacznie lepiej, niż na praktykach w zawodówce.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Ze skurwysynami ciężko wygrać dyskusję kiedy wyskakują z takimi płaczliwymi tekstami. Bo ja na przykład nie potrafię z pełnym przekonaniem powiedzieć "tak, w akapie będzie zakaz pracy dzieci w kopalniach", nie będzie odgórnego przymuszania dzieci do pracy w kopalniach, ale czy gdzieś tam nie będą pracować to ja nie wiem, bo skąd mam wiedzieć? Lepiej by sobie zadał pytanie czy praca dzieci w kopalniach w XXI-wiecznej Europie ma w ogóle rację bytu? Bo jednak XIX wiek to były zupełnie inne czasy i ludzie mieli inną mentalność.
Przecież kwestia pracy dzieci to jest wersja "light" tego co poruszano na tym forum.
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
No właśnie. Oni zawsze będą mieli przewagę bo odwołują się do emocji i rzucają płaczliwymi tekstami, co działa na ludzi, a szczególnie na kobiety. A akap to nie są rurki z kremem :), tzn. ja nie łudzę się, że wolność jest za darmo, bo czasem i ktoś może umrzeć pod płotem (ale teraz pomimo państwowej służby zdrowia też może) i czasem jakaś strzelanina w szkole też może się zdarzyć (ale teraz też teoretycznie może np. ześwirowany policjant do szkoły wpaść).
 
Do góry Bottom