Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635


Afera taśmowa ujawnia jedno - Polscy rządzący doskonale wręcz wiedzą o słabości państwa polskiego i z pełną premedytacją działają w kierunku dalszego osłabiania Polski. Jest to świadome czynienie szkody państwu i gospodarce narodowej. Platforma Obywatelska i szerzej - neoliberałowie są więc w stosunku do siebie, za fasadą triumfów "Wolnej Polski" stuprocentowo szczerymi ludźmi, przy okazji są też cyniczni i bezwzględnie szkodliwi. Ideologia neoliberalna, ideologia sukcesu gospodarki rynkowej nigdy nie była i nie jest brana poważnie przez polityków neoliberalnych, to ideologiczna mielonka dla tłumów kierowana na zewnątrz. Wewnątrz władz wszyscy wiedzą, że są po prostu giermkami prywatyzatorów, popychadłami Kulczyków i biorą udział w demontażu instytucji państwowych.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
10354886_312444042264944_3689443186855455442_n.jpg


TL;DR z kongerencji :D Crosspost.

I, jako bonus:

comment_ldTHNFKezLQEzbyJ4d3DtAqKMryj9g7V.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
"W dzisiejszym świecie połączonym siecią nie mogą poszczególne jednostki i nawet narody same rozwiązywać swoich problemów. Jesteśmy sobie nawzajem potrzebni. Musimy rozwinąć poczucie uniwersalnej odpowiedzialności. Jest naszym indywidualnym i kolektywnym obowiązkiem ochranianie na tej planecie ludzkiej rodziny i pomaganie jej słabym członkom."

Dalajlama (globalista, kolektywista, komunista)
 

military

FNG
1 766
4 727
Do furii doprowadza mnie, kiedy ktoś mi mówi, że coś jest moim obowiązkiem. A jak dodaje, że to obowiązek "jako człowieka, obywatela, [wstaw dowolne]", to dostaję białej gorączki - nie, to obowiązek, który ty, lewaku jebany, mi narzucasz, który nie wynika z żadnej siły wyższej. Jak ja nienawidzę tego komuszego usprawiedliwiania przymusu niewolnictwa; odcinania się od własnych totalitarnych zapędów.
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 121
Aby jeszcze wzmocnić przekaz używają sformułowania "moralny obowiązek" - to już nie jest zwykły obowiązek, który możesz zaniedbać, ale taki, że jak nie chcesz się mu podporządkować, to znaczy, że jesteś człowiekiem bez moralności, najbardziej plugawym i nieuczciwym stworzeniem na świecie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
W chuj dobry skecz, coś jakby Borat poszedł do wyra z całym zespołem Monty Pythona i 9 miesięcy później....

http://biznes.onet.pl/wideo/polska-moze-dogonic-niemcy-ale-potrzebuje-100-tys-,151391,w.html
Po raz pierwszy w historii mamy szansę, aby w pełni dogonić zachód - ocenia starszy ekonomista Banku Światowego Marcin Piątkowski. Polska za 20 - 30 lat może zrównać się poziomem życia z Niemcami. - Potrzebujemy jednak do tego młodych, przedsiębiorczych, wykształconych imigrantów. 100 tysięcy rocznie - przekonuje ekonomista.

100 tysięcy imigrantów... nie mniej, nie więcej. Sto tysięcy ma być liczbą do której liczyć masz... i liczbą tą ma być sto tysięcy. Do pięćdziesięciu tysięcy nie wolno ci liczyć, ani do stu pięćdziesięciu tysięcy ... masz tylko policzyć do stu tysięcy ... wówczas rzucić masz Święty Granat Ręczny z Antiochii...
 
Do góry Bottom