Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
comment_Yc2MVmidunLn9aRs4vb9ujl9tm3YXRDQ,w400.jpg
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Najgorszy przypał z najgorszych. Moore, Chomsky i Maher to przy nim wersja light. Lewak i "artysta" to zbyt mocne połączenie dla mnie.

 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Najgorszym i stwarzającym potężny dysonans jest fakt, że Morello to jeden z najlepszych, najdokładniejszych i najbardziej nowatorskich gitarzystów świata, który obok tych wszystkich świstów, rzężeń, pisków i innych ciekawych rozwiązań, zaoferował fantastyczny pakiet potężnych riffów, które zostają w głowie dożywotnio. Gdyby wolnościowcy mieli takich muzyków, samymi dźwiękami tylko rozpierdolili by system.

Morello, jak każdy lewak, ściśle działa na łonie korporacji, by wspomnieć choćby Sony Music. Pewnie stołuje się też w McSraczu.
A gitary? Proszę bardzo: Fender, Ibanez, kostki zapewne Dunlop. Jakie to symptomatyczne:
my wolnościowcy nabywamy produkty korpo-faszystowskie tak samo jak komuchy ;)
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
"A jeżeli chodzi o sztukę, to musimy pamiętać, że ona w zasadzie jest i zawsze była lewicowa. W tym sensie w naturalny sposób pozostaje w opozycji do wolnego rynku" - Krystyna Janda
Dlatego nie należy dawać tym koncesjonowanym kurwiętom ani centa. Niech kurwy ciągną druty w garderobie, jak chcą się "utrzymywać ze sztuki". Być może wtedy zrozumie jedna z drugą, że dobrze obciągnąć druta, to prawdziwa sztuka.
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
Lolcontentu nie ma dziś końca..

Ryszard Kalisz: musiałem współpracować z Twoim Ruchem ze względów finansowych

- Musiałem wejść w koalicję z Twoim Ruchem również ze względów finansowych. Dom Wszystkich Polska nie dostaje żadnych środków ze Skarbu Państwa, a Twój Ruch dostawał takie pieniądze - usprawiedliwia Ryszard Kalisz swoją wcześniejszą współpracę z Twoim Ruchem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,ti...ych,wid,16679839,wiadomosc.html?ticaid=112e8a
 
D

Deleted member 4683

Guest
Lolcontentu nie ma dziś końca..

Ryszard Kalisz: musiałem współpracować z Twoim Ruchem ze względów finansowych

- Musiałem wejść w koalicję z Twoim Ruchem również ze względów finansowych. Dom Wszystkich Polska nie dostaje żadnych środków ze Skarbu Państwa, a Twój Ruch dostawał takie pieniądze - usprawiedliwia Ryszard Kalisz swoją wcześniejszą współpracę z Twoim Ruchem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,ti...ych,wid,16679839,wiadomosc.html?ticaid=112e8a




Kim wy jesteście, żeby potępić ubogiego ? Dzieci bogatych rodziców ! Kto z was kurwa zaznał takiej biedy i upodlenia: ?




163468.jpg



635137196591102265.jpg
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635


Liczyłem na jakieś ciekawe podejście do kwestii fundamentalizmu islamskiego, ale rozmowa z tym "afganistą" wirowała w granicach żenady. Koleś gadał dyrdymały, które każdy człowiek może wywnioskować bez nazywania się "afganistą", potem wpieprzyła się Michalikowa ze swoimi "babciami spod krzyża" i ojcem dyrektorem, potem powiedział, że "religia wymordowała najwięcej ludzi na świecie" i przyrównał talibów do wojen krzyżowych. Do eskalacji przypału doszło w momencie, w którym gość programu powiedział, że za fundamentalizm odpowiadają kraje europejskie, które poprzez brak programów socjalnych nie pozwalają biednym muzułmanom na asymilację.
 

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
Michalik to typowy przykład osoby uważającej się za mądrą i oczytaną.
Jest głęboko przekonana o własnym oczytaniu i znajomości świata, ale jak popytać o szczegóły to połowy przeczytanych książek nie pamięta i sam temat schodzi przez to na "Władcę Pierścieni".

Tępa dzida z niej, ale wydaje mi się być raczej podatna na przesiąkanie poglądami.
 

piezol

Jebać życie
1 262
4 232


Afera taśmowa ujawnia jedno - Polscy rządzący doskonale wręcz wiedzą o słabości państwa polskiego i z pełną premedytacją działają w kierunku dalszego osłabiania Polski. Jest to świadome czynienie szkody państwu i gospodarce narodowej. Platforma Obywatelska i szerzej - neoliberałowie są więc w stosunku do siebie, za fasadą triumfów "Wolnej Polski" stuprocentowo szczerymi ludźmi, przy okazji są też cyniczni i bezwzględnie szkodliwi. Ideologia neoliberalna, ideologia sukcesu gospodarki rynkowej nigdy nie była i nie jest brana poważnie przez polityków neoliberalnych, to ideologiczna mielonka dla tłumów kierowana na zewnątrz. Wewnątrz władz wszyscy wiedzą, że są po prostu giermkami prywatyzatorów, popychadłami Kulczyków i biorą udział w demontażu instytucji państwowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom