Stonoga vs policjant

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
No ale co ten Stonoga robi, że taki agent? Nie wchdzę na fb, a w mainstreamie nic nie piszą (chyba). Założył jakąś partię, dołączył do jakiejś?
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Gdy wczoraj sprawdzałem jego stronę profilową (pierydole.fiskusa) - to nie działała. Widocznie (któryś to już raz, z rzędu) - zmienił zdanie.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Co nie zmienia faktu, że być może taki jest plan. Całkiem sprytnie tak sprywatyzować za pośrednictwem "swoich". Ale i tak lepsza złodziejska prywatyzacja niż utrzymanie przez państwo. Złodziei się może kiedyś powywiesza.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Posłuchajcie co o Giertychu mówi Wojtek Sumliński, który miał na pieńku z polskimi ss-manami. Dodam, że m.in. dzięki temu wiemy że jest człowiekiem służb, a nie przez to, że romansuje z politykami platformy...
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Tego nie wiedziałem. Mam książkę Sumlińskiego "Z mocy bezprawia" i przeczytałem jedynie początek, gdzie jeszcze Giertych zdawał się być tym "dobrym". Dalej nie czytałem, bo nie miałem wtedy czasu, ale chyba bedę musiał wrócić do tej lektury.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Tak przy okazji ja myślę, że jeśli naprawdę ma te materiały o których mówi to idę o zakład, że nie dożyje ich wydania.

 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Tutaj mówi, że przez tą fundację założoną przez WSI i służącą do wyprowadzania pieniędzy zginęło 17 osób. Widziałem też inny wywiad, gdzie mówił, że będzie miał dostęp do dokumentów po dwóch latach od śmierci oficera, który mu je powierzył.

 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
Ciekaw jestem, kiedy Sumlińskiego zabiją. Ten koleś stąpa po naprawdę cienkim lodzie. Jeżeli choć 1/4 z tego, co piszę w swoich książkach (i na blogu) jest prawda, to kurwa sorry, ale "porzućcie nadzieję ci, którzy tu wchodzicie".
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Jeżeli ktoś interesuje się działaniem polskich (i nie tylko) służb, to ten filmik jest obowiązkowy (dla tych, którzy nie chcą oglądać całości, zaznaczyłem kluczowy fragment o zbieraniu haków):



@kawador, Macierewicz wie znacznie więcej niż Sumliński i jeszcze żyje... Gdy dwa stronnictwa się biją, to można zawsze się czegoś ciekawego dowiedzieć: raz o tajnych więzieniach CIA, drugim razem o WSI, hehe.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
@kawador, Macierewicz wie znacznie więcej niż Sumliński i jeszcze żyje... Gdy dwa stronnictwa się biją, to można zawsze się czegoś ciekawego dowiedzieć: raz o tajnych więzieniach CIA, drugim razem o WSI, hehe.[/QUOTE]

Macierewicz wie dużo ale mówi ogólnie. To nikomu nie przeszkadza. Zdaje się również, że obowiązuje go tajemnica państwowa jako członka komisji weryfikacyjnej ds. wsi itp - odpowiedzialność karna itd. Dziennikarz może mówić swobodnie.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Macierewicz wie dużo ale mówi ogólnie.
A może byś tak obejrzał powyższy filmik, zanim się wypowiesz? Macierewicz często podaje nazwiska, precyzyjnie opisuje mechanizmy w WSI, wyjaśnia afery związane ze służbami i konkretnymi osobami. Więc nie wiem, na czym polega ta ogólność. Oczywiście wszystkiego nie powie - to jest jasne.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Obaj sprawiają wrażenie że coś wiedzą. Na razie pominę litościwym milczeniem Sumlińskiego i... tadadam, tadadam, przedstawiamy Antoni Macierewicz Show! Od 23:20 przez jakieś 10 minut. Prosze o skupienie.

 

vapaus

Active Member
209
251
Obaj sprawiają wrażenie że coś wiedzą. Na razie pominę litościwym milczeniem Sumlińskiego i... tadadam, tadadam, przedstawiamy Antoni Macierewicz Show! Od 23:20 przez jakieś 10 minut. Prosze o skupienie.
Nie posraj się z tym. Ciekawe czemu niektórym ludziom chodzi o promowanie wizerunku Macierewicza jedynie jako wariata, spiskowca smoleńskiego
 
Do góry Bottom