Śmieszne newsy z rana

Jack Ruby

Rezerwowy pies.
114
420
Warszawska noclegownia dla homoseksualistów za pieniądze z zagranicy

Data aktualizacji: 2014-07-08 08:18:00
Tzw. środowisko LGBT walczy o specjalne schronisko dla homoseksualistów. Mieliby w nim otrzymywać pomoc socjalną.

W schronisku znajdowałaby się noclegownia na 150 miejsc. Do tego wydawane miałyby tam być darmowe obiady, a pracownik socjalny zatroszczyłby się o to, by homoseksualiści mogli znaleźć pracę.

Koszt powstania takiego ośrodka ma wynieść 350 tys. zł. Pieniądze na ten cel zostałyby uzyskane w ramach programu „Obywatele dla demokracji” realizowanego ze środków z Norwegii, Lichtensteinu i Islandii.

A jednak Korwin miał rację. Są „pieniądze z zagranicy” :D.

I widzę ból dupy lewaków, gdyby news był prawdziwy;)
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Piłeś - nie pisz ;)

comment_WFKGpqdOP1MBRjQoHqQoQnTX0hDFIU2g.jpg


 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Saryusz-Wolski z PO próbował przykorwinić, ale chyba ma za niskie czoło na takie harce ..

http://www.rp.pl/artykul/173943,1126694-Saryusz-Wolski-w-TVN24-oskarza-Putina-o-katastrofe-MH17.html

"Prowadzący dyskusję Jarosław Kuźniar oponował. - Nie ma dowodu na to, że Putin wydał rozkaz GRU, żeby zestrzelili tę maszynę.
- A jest dowód na to, że Hitler wydał rozkaz zaatakowania Polski? - odparł europoseł."

Akurat na to jest:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/odnaleziono-rozkaz-hitlera-ataku-na-polske,32994.html
 
Ostatnia edycja:
K

Kurier

Guest
Australia jest spoko. Każdy gatunek zwierzęcia czeka by cię zabić. To i ludzie się dostosowali... śmierć im niegroźna.

Polecam cały kanał. Jedzenie kaktusów, przebijanie paznokci, traktowanie się spinaczem. Cała Australia.

PS Dawałem to już? Sam nie wiem.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Niedawno był taki serial o Australijskiej służbie celnej. Oglądanie tego podnosiło mi ciśnienie bo brały tam udział chyba najbardziej tępe i uparte biurwy jakie można spotkać. Pamiętam jak raz nalożyli na faceta ileś tysięcy kary za to, że nie podał w formularzu kawałka wołowiny który miał ze sobą (zagrożenie epidemiologiczne czy coś). Gość prawie płakał ale nic nie pomogło za to one wyszły na bohaterki. Mało mi piana na pysk nie wyszła ze złości
 

orcen92

Active Member
151
205
Niedawno był taki serial o Australijskiej służbie celnej. Oglądanie tego podnosiło mi ciśnienie bo brały tam udział chyba najbardziej tępe i uparte biurwy jakie można spotkać. Pamiętam jak raz nalożyli na faceta ileś tysięcy kary za to, że nie podał w formularzu kawałka wołowiny który miał ze sobą (zagrożenie epidemiologiczne czy coś). Gość prawie płakał ale nic nie pomogło za to one wyszły na bohaterki. Mało mi piana na pysk nie wyszła ze złości
Znajomy kiedyś leciał do Australii to prawie w więzieniu wylądował za ogryzek od jabłka z nasionami. Po tych plagach m.in. królików wolą chuchać na zimne.
 
P

Przemysław Pintal

Guest
Czyżby ktoś wreszcie wymyślił najskuteczniejszy sposób na rzucenie palenia papierosów?

01x7nHZ_pXJhrVrTAWHuXEfigjgMBLJ4lW5dF3G3,wat600.jpg
Kupuję w sklepie cygara marki Kotva. Nie ma na nie akcyzy. Jedno cygaro kosztuje 1,70 zł, wychodzi z niego 10 papierosów. Paczka fajek kosztuje mnie 3,40 zł i mogę sobie palić nawet 40 papierosów dziennie, nie przejmując się budżetem domowym. Ponoć po nowym roku ma już być akcyza.

Fajne opakowania :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516

Polecam cały kanał. Jedzenie kaktusów, przebijanie paznokci, traktowanie się spinaczem. Cała Australia.

PS Dawałem to już? Sam nie wiem.


Geniusz. Po prostu geniusz. Jak mu się wleje parafina do płuc, to już mu zostanie do końca życia. Mój znajomy, podczas plucia ogniem zachłysnął się płynną parafiną. 3 tygodnie w szpitalu z poparzeniem chemicznym płuc.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
I wszystkie zwierzęta hodowlane oprócz lam, psów i świnek morskich. I do tego ryż i pszenicę trzeba przestać uprawiać.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Cyrku z Moralesem ciąg dalszy - http://eldeforma.com/2014/07/05/evo...ron-traidos-por-los-conquistadores-espanoles/

"Powinno się w Boliwii zabić wszystkie konie, bo przywieźli je konkwistadorzy."
hehehe a od farmerów niech zabierają konie funkcjonariusze uzbrojeni w maczugi i dzidy... hehe
juz od jakiegoś czasu mu srogo odpierdala, w santa cruz bardzo nasiliły sie tendencje separatystyczne...
jakiś czas temu o tym czytałem że wystarczy jedna iskra by sie wschód oderwał od reszty, może teroz?
 
Do góry Bottom