1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Śmieszne newsy z rana

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Trigger Happy, 10 Luty 2012.

1. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 673
    Zrozumcie dramat tego człowieka: "Jak będzie można wystąpić o grant na walkę z rasizmem, jeśli koncepcja rasy zniknie z legislacji? - pyta Kitimbwa Sabuni z Krajowego Stowarzyszenia Afroszwedów .. "

2. https://libertarianizm.net/threads/smieszne-newsy-z-rana.2455/page-68#post-112949 - tak wyglądała ta woda:

Chyba kawał o tym, że jeden policjant umie czytać a drugi pisać i dlatego chodzą parami, nie wziął się znikąd ;). Dziwi mnie tylko rozkład statystyczny, co najmniej trzech powinno umieć przeczytać, że to jest woda. Dziewczyna wygląda sympatycznie, 5 kilo mniej i będzie fantastycznie :).

3. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 673

Śmieszne jest reakcja Zawiszy. Wyzwał dewianta od męskich dziwek zapominając, że sam stoi o wiele niżej. Rafalal przynajmniej sam sie utrzymuje zarabiając obciąganiem fiutów i dawaniem dupala a polityk Zawisza od lat pasożytuje na wszystkich pracujących, dla mnie stoi niżej niż męska dziwka.

4. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 787
    Ten filmik juz został chyba podlinkowany we wszystkich wątkach, w których linkuje się filmiki ;)

Ty uważaj, bo na fali popularności zostanie niedługo posłem na sejm z ramienia Twojego Ruchu.

5. adkorzen

adkorzen Well-Known Member

Polubienia:
    341
    Teraz nick użytkownika Tralalala zaczyna brzmieć niepokojąco :D

6. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 281
    No co, w końcu ktoś z jajami !
    Ciekawe, bo do tego samego programu zaprosili Korwina, ale ten odmówił.

7. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 587
    Trans>Prawak Zawisza, który chce się wpierdalać w życie innych na tysiące sposobów.

Może i dziwoląg to dziwka, ale Zawisza już wielokrotnie udowadniał, że prawdziwą kurwą to jest on sam.

Jeszcze po odszkodowanie pójdzie, że trans go polał wodą :D Niech nastaną te czasy, że tych wszystkich wąsatych klerolubów itp. zgoni się do jednego koloseum z lewactwem.

Ostatnia edycja: 7 Sierpień 2014
    Alu lubi to.
  8. pikol

Polubienia:
    1 587
    Dobra. Zaznajomiłem się trochę ze sprawą i ideologicznie wąsacz miał tu rację, bo chodziło tu o jakieś roszczenia dot. wynajmowania mieszkania. Choć to spierdolenie przy pierwszej okazji i gadanie o "odszkodowaniu" za oblanie wodą to żenada. Tak czy siak wszyscy członkowie tworu "Prawica Rzeczypospolitej", która chciała nam zrobić katolicki Taliban w wersji hard to dla mnie podludzie ;)

9. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 281
    Zawisza nie jest w Prawicy Rzeczpospolitej, tylko w Ruchu Narodowym.

10. pikol

Polubienia:
    1 587
    Ale był.

11. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 583
  12. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 281
  13. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 835
    Nie wiem, gdzie to wkleić. Wrzucę tutaj. Zdjęcie z wykładu Balcerowicza

Taki Owaki, Mateusz i pampalini lubią to.
  14. pikol

Polubienia:
    1 587
    Ten przed tablicą, a bo co? Lewak nie lewak, jak to nazywać. Na pewno osoba, której wolnościowcy nie mają prawo wspominać dobrze.

Taki Owaki i Mad.lock lubią to.
  15. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 200
    Olewam to, mnie Balcerowicz służy za narzędzie retoryczne. Ma on wciąż posłuch wśród "młodych wykształconych z wielkich miast", co to głosują na PO oraz modlą się do okrągłego stołu i "mężów stanu" z UW. Lubię takim wyjechać z Balcerowicza (że napisał pozytywną recenzję akapiście Huercie De Soto, że w autobiografii zachęca do unikania podatków, że w swojej książce przedrukował Misesa, Bastiata, Nozicka, Jasaya, Hayeka,... Korwina :) ).

Ostatnia edycja: 20 Sierpień 2014
  16. pampalini

Polubienia:
    6 200
  17. pampalini

Polubienia:
    6 200
    Brytyjska elita ucieka od podatków. Wytłuszczenia moje.

"Wolność" dla wybranych. Podatkowy skandal w Wielkiej Brytanii

Szukanie możliwości ominięcia płacenia podatków przez majętnych Brytyjczyków stało się w ostatnich latach prawdziwą plagą. Najprawdopodobniej wielu artystów, sportowców i innych celebrytów będzie musiało zwrócić zainwestowane w podejrzane przedsięwzięcia pieniądze. Na razie większość z nich (a ściślej: ich rzecznicy prasowi) nabrała wody w usta. Obecnie wydaje się, że największy zasięg miała działalność operującej z Leeds firmy Liberty.

Według dotychczas ujawnionych danych, najwięcej na sumieniu ma lider popowej formacji Take That -Gary Barlow. Już w 2012 r. został wraz ze swoimi kolegami z zespołu - Markiem Owenem i Howardem Donaldem oraz menedżerem Jonathanem Wildem - oskarżony o zasilenie 66 milionami funtów funduszu Icebreaker. Formalnie miał się on zajmować wspomaganiem karier wykonawców muzycznych, jednak żadna z 51 powstałych pod jego auspicjami spółek cywilnych nie przyniosła zysków. Orzekający w tej sprawie w maju br. sędzia Colin Bishopp nie miał wątpliwości: firma zgromadziła ponad 300 mln funtów tylko po to, aby pomóc swoim klientom w uniknięciu płacenia podatków. Teraz muszą oni zwrócić przekazane sumy fiskusowi.

(...)

Icebreaker może wydawać się płotką przy Liberty - jednej z największych w historii inicjatyw służących oszukiwaniu skarbu państwa. Z usług funduszy specjalizujących się w generowaniu, odpisywanych później od podatku na Wyspach, sztucznych strat notowanych przez firmy zarejestrowane w egzotycznych krajach korzystała śmietanka brytyjskiej elity. Obok Barlowa byli to m.in. aktor Sir Michael Caine, popularna także w Polsce piosenkarka Katie Melua, członkowie cenionego zespołu rockowego Arctic Monkeys, prezenterka telewizyjna Anne Robinson i skazany za gwałt gracz giełdowy Paul Nicholson. Ogółem ponad 1 600 poddanych królowej próbowało uszczuplić wpływy brytyjskiego budżetu o 1,2 miliarda funtów.​

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wol...kowy-skandal-w-Wielkiej-Brytanii-3184438.html

Ostatnia edycja: 24 Sierpień 2014
  18. Nene

Nene Koteu

Polubienia:
    1 566
    Chyba kiedyś pisałam na forum jak szłam z mężem popijając kulturalnie kwas chlebowy i policjant chciał nam wlepić mandat za spożywanie w miejscu publicznym "bo niektóre kwasy mają 0,5%".

father Tucker lubi to.
  19. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 787
    Kolejna inicjatywa wolnościowa, o której nic nie wiem :)

Liberty - I Ty Możesz Ojebać Skarb Państwa

pampalini, luke27 i tomislav lubią to.
  20. Trigger Happy

Trigger Happy Mądry tato Członek Załogi

Polubienia:
    806

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.