Śmieszne newsy z rana

pawlis

Samotny wilk
2 408
9 690
W Polsce odbył się pierwszy ślub jednopłciowy na legalu. Jak, pewnie się pytacie? Ponieważ jedna z tych osób jest osobą transpłciową i wiele instytucji wciąż przypisuje ją do poprzedniej płci.

Szczegóły tu:
 

Slavic

Wolnorynkowiec
545
1 474
Puma wypuściła buty przypominające Adolfa Hitlera. Internauci komentują

W sieci pojawiły się zestawione ze sobą buty z nowej kolekcji Pumy z portretem nazistowskiego dyktatora. Zdjęcia szybko wywołały w internecie lawinę komentarzy. Czy także waszym zdaniem ten model Pumy przywodzi na myśl Adolfa Hitlera?

Po wypuszczeniu na rynek nowej kolekcji damskich butów sieci Puma, szybko zrobiło się o nich głośno. Stało się tak za sprawą nieoczekiwanego podobieństwa wyglądu obuwia do twarzy Adolfa Hitlera.
Internauci zauważyli, że czubek buta przypomina fryzurę Führera, zaś język buta kojarzy się z charakterystycznymi wąsami. Zdjęcia szybko obiegły media społecznościowe, spotykając się zarówno z przejawami rozbawienia, jak i drwin.

Niektórzy zauważyli także, że nazwa butów - "Storm Adrenaline" - nie pomogła, gdyż zwrócono uwagę na pojawienie się skojarzenia ze słowem "szturmowcy" lub skrótem "SA", także odnoszącym się do Oddziałów Szturmowych NSDAP. Inni w butach doszukali się z kolei podobieństwa do pisarzy Nikołaja Gogola lub Edgara Allana Poe.

To nie pierwszy raz, kiedy internauci doszukują się twarzy Adolfa Hitlera w przedmiotach. W sieci pełno jest podobnych zestawień portretu z wieloma przedmiotami, a także zwierzętami.


Niektórzy to naprawdę muszę mieć fioła na punkcie Adolfa, że wszędzie go widzą.
 

pawlis

Samotny wilk
2 408
9 690
Mnie to bardziej kojarzą się z Edgarem Allanem Poe:
A4A85482-1DD8-B71B-0B7F160BECA37FC5.jpg
 

pawlis

Samotny wilk
2 408
9 690
Australijski narkoman przebrał się za policjanta i wjechał na chatę innemu narkomanowi, by skonfiskować mu metę dla siebie:
 

Slavic

Wolnorynkowiec
545
1 474
Egirl - czyli wynajęcie dziewczyny do grania

Egirl.gg to nowa, ale zyskująca coraz większą popularność medialność platforma (bo tak to chyba można nazwać), na której możemy sobie wynająć... dziewczynę do grania.

To żart? Przedwczesne Prima Aprilis? No właśnie nie.

Po prostu wchodzimy na wspomnianą witrynę, wybieramy interesującą nas grę (z gatunku MMORPG mamy dostępne np. World of Warcraft), a potem zamawiamy jedną z dziesiątek różnych „gamerek”, z którą chcemy pozwiedzać Azeroth, postrzelać headshoty na dust2 (CSGO) lub pyknąć partyjkę w Gwincie

Oczywiście nie za darmo. Za towarzystwo „Egirlów” musimy zapłacić. Ceny wahają się od kilku do nawet kilkunastu dolarów za pojedynczą sesję (!!!).

Przyznam szczerze, że dziwnie to wygląda, no i jeszcze ten opis „E-girl to tajemnicza organizacja, która zapewnia profesjonalne partnerki do gry... Mówi się, że tutejsze dziewczyny są piękne, ich głosy słodkie, a umiejętności wysokie”.

Czujemy się, jakbyśmy wynajmowali dziewczyny do… czegoś innego.

O wiele prościej (i taniej) jest odwiedzić jedno czy drugie forum z grami i właśnie tam poszukać dziewczyny do towarzystwa.


Nawet nie wiem jak to skomentować
 
D

Deleted member 6341

Guest
"O czym pani mówi?" ;)"Pani minister Marlena Maląg nie zrozumiała chyba, na czym polega wywiad" - czytamy na profilu Twitterowym Konfederacji. "Minister Maląg chyba brała korepetycje u Anny Zalewskiej i pożyczyła tabelki, które uczą, jak mówić dużo, ale bez większego sensu i nie powiedzieć nic" - ocenił dziennikarz Patryk Michalski. Ze śmiechu, jak napisała, popłakała się dziennikarka Dominika Długosz. "Coś niewiarygodnego. Choć to trudne, warto obejrzeć to wodolejstwo do końca" - stwierdził z kolei dziennikarz Dariusz Ćwiklak.

(...)

- Czy musimy zakończyć tę rozmowę? Nie rozumiem konwencji, w jakiej się znaleźliśmy. Czy pani mnie słyszy? - powtórzył Zaborski kilka razy. Nie dawał za wygraną: - Czy pani minister zechce odpowiedzieć na moje pytania, czy zostajemy przy modelu briefingu, na który się nie umawialiśmy?

Maląg zareagowała, jednak nie tak, jak oczekiwałby tego prowadzący. - Odpowiadamy na pytania, które pan chce zadać - powiedziała. - Ale pani nie wie, jakie pytania chcę zadać - podkreślił Zaborski. Napił się wody i zaśmiał z bezradności.


 
D

Deleted member 6852

Guest
Bliźniacy z Sieradza,
nowy duet disco polo " Super TWiNS "


" Postanowiliśmy aktywniej włączyć się w kampanię prezydencką i pomóc ponownie zwyciężyć panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Pragniemy przedstawić Wam najlepszego z kandydatów na urząd Prezydenta RP - obecnie sprawującego tę funkcję, Andrzeja Dudę! - czytamy w opisie teledysku. "

 

NoahWatson

future vaxinista
1 155
2 706
Szef laboratorium w Tanzanii zawieszony, gdy okazało się, że zakażone były… owoce
"Na przykład cząstkę oleju opisaliśmy jako próbkę pochodzącą od 30-letniego Jabira Hamazy - wynik wyszedł negatywny. Próbki pobrane od chlebowca zostały przypisane 45-letniej Sarze Samweli. Tutaj wynik nie był jednoznaczny. Z kolei zakażenie koronawirusem wykryto u 26-letniej Elizabeth Anne, która w rzeczywistości była... papają" - powiedział prezydent Tanzanii John Magufuli.
 
D

Deleted member 6852

Guest
Krok do przodu


"Rząd otwiera hale i sale gimnastyczne.

Z takiej informacji na pewno ucieszyć mogliby się miłośnicy sportów walki czy tancerze. Ich radość jednak szybko może zostać zmącona, gdy głębiej wczytają się w zalecenia na oficjalnej stronie rządu.
Władze pozwalają na prowadzenie w nich m.in. treningów zapaśniczych czy tanecznych, ale... z zachowaniem odpowiedniego dystansu."

1589734380474.png

/

Walka bokserska na odległość 2 m.
 
D

Deleted member 6610

Guest
"Zjadł dzieciom pierogi i teraz warczy na nie "

1591554571077.png

Mundurowi z legnickiej drogówki zostali wysłani na nietypową interwencję. Do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wpłynęła informacja, że na ulicy Oświęcimskiej w Legnicy duży dzik zjadł dzieciom pierogi i teraz warczy na nie.


A to świnia!
 
Do góry Bottom