1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Rządy Prawa i Sprawiedliwości

Temat na forum 'Wiadomości' rozpoczęty przez Ciek, 26 Październik 2015.

1. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 407
    Albo po prostu stali się mniej kreatywni w jebaniu państwa, jak kto woli. Bądź co bądź to męczące zajęcie.

Non Serviam i Claude mOnet lubią to.
  2. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 646
    ja to raczej widze tak że sprytnie se to wymyślili, tak samo jak "anarcho"komuchy że zawsze sie zmusza, a tu że zawsze jakiegos haka sie znajdzie...
    próbować trzeba, choć myśle że z czasem bedzie coraz trudniej, bo coraz więcej wymyślają haków a życzliwych sąsiadów nie ubywa

Non Serviam lubi to.
  3. kompowiec

kompowiec Open Source Boy

Polubienia:
    1 407
    zawsze się zmusza... więc żeby nie zmuszać, zmuśmy wszystkich do organizacji w komunie! @solnedgang

4. szeryf17

szeryf17 "No reason it's a good reason"

Polubienia:
    1 710
    http://www.geoportal.gov.pl/

5. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 391
    Szydło: Rząd przedstawi Narodowy Program Mieszkaniowy

osman i Non Serviam lubią to.
  6. szeryf17

Polubienia:
    1 710
    Tak się składa że rok temu wycinałem u siebie drzewa i pisałem podanie z jakiego powodu
    chcę je wyciąć "poproszono" nakazano o podanie nr działki i wiesz co mi dali
    zdjęcie z powietrza nie satelity z zaznaczonymi drzewami których chciałem się pozbyć.
    Na swoją obronę dodam tylko że mam życzliwych sąsiadów milicjanta i urzędasa ze skarbówki
    to wolałem nie ryzykować.

Non Serviam, luke27 i ultimate lubią to.
  7. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 818
    Kurde, mając takich sąsiadów, rzucałbym im notorycznie na trawnik specjalnie nazbierane kg tych ślimorów bez muszli. To aż niewiarygodne, jak na małej przestrzeni może mieszkać tyle skurwysyństwa. Już wolę te ślimory.

Ostatnia edycja: 18 Maj 2016
  8. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 407
    Przeceniasz państwo, wydaje mi się, że po prostu zrobili te zdjęcia po Twoim podaniu, aby większy szoker był... Znam osoby, które wycinały drzewa i nikt się do niczego nie przyczepił. Oczywiście wyrywali z korzeniami...

Ps. Z ciekawości, możesz wkleić te zdjęcia?

Non Serviam lubi to.
  9. szeryf17

Polubienia:
    1 710
    Po co wcześniej podałem link możesz sobie obejrzeć swoją działkę jak chcesz

ultimate lubi to.
  10. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    6 968
  11. Annihilation

Annihilation Well-Known Member

Polubienia:
    297
    Na tej stronce geoportal, to nie ma domow ktore kilka lat juz stoja, tak samo drzewek

@szeryf17

Przypomniales mi wlasnie, robia zdjecia do doplat dla rolnikow, 100%, z tego co wiem rolnik kazdy nawet te zdjecia oglada, a raczej moze zobaczyc.

Ostatnia edycja: 27 Maj 2016
    kr2y510 lubi to.
  12. szeryf17

Polubienia:
    1 710
    Fakt geoportal jest do sprawdzania granic działek co nie zmienia faktu że zdjęcia robią
    a po co najprawdopodobniej do dopłat bezpośrednich dla rolników

13. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 437
    Skurwysyństwo skarbowe w wydaniu PiS.
    Trzeba dowodzić swej niewinności. Idee Dzierżyńskiego wciąż żywe.
    WolneMedia.net » Udowodnij swą niewinność, bo stracisz majątek!
    Polskie Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowuje projekt ustawy o konfiskacie roszczeniowej. Jeśli wejdzie ona w życie, to państwo będzie mogło skonfliktować majątek nawet bez wyroku skazującego.
    RMF FM ujawnia szczegóły projektu ustawy o konfiskacie rozszerzonej. Nowe prawo ma przede wszystkim ograniczyć wykorzystywanie przez adwokatów kruczków prawnych do ochrony majątku swoich klientów. Po wejściu w życie ustawy przestępca będzie musiał przedstawić źródła pochodzenia zgromadzonych przez siebie dóbr z ostatnich pięciu lat. Jeśli nie będzie w stanie tego zrobić, to całość przejdzie na własność państwa. Jeśli nie uda się ich odnaleźć, nałożona zostanie grzywna w wysokości szacowanego majątku. Po złapaniu przestępcy majątek przejdzie pod nadzór specjalnie ustalonego w tym celu zarządcy.
    Co więcej, jeśli przestępca przekazał pieniądze innej osobie, która wiedziała, że pochodzą one z nielegalnego źródła, to również podlegają one konfiskacie. Można temu zapobiec, udowadniając legalność ich pochodzenia.
    Nowe prawo przewiduje, że aby doszło do konfiskaty, wcale nie jest potrzebny wyrok skazujący.
    ...
    KOMENTARZ „WOLNYCH MEDIÓW”
    Obecnie w Polsce obowiązuje prawo o podatku 75% od nieudokumentowanych źródeł dochodu, których pochodzenie obywatel potrafi wyjaśnić, ale nie potrafi udokumentować. Prawo miało zwalczać np. łapówkarzy, ale okazało się, że uderzyło w uczciwych ludzi, którzy np. całe życie odkładali pieniądze do tzw. „skarpety”, aż uzbierała im się spora suma. Głośno było o przypadku staruszki, która przekazała córce oszczędności życia (ok. 100 000 zł) aby kupiła sobie mieszkanie, ale nie potrafiła ich udokumentować bo dorobiła się handlując na targu warzywami z ogródka (zgodnie z prawem). 75% środków odebrał jej Urząd Skarbowy. TUTAJ podobny przypadek spadku po fryzjerze. Spadkobiercy nie potrafili udokumentować, że zmarły fryzjer dorobił się pieniędzy na fryzjerstwie i stracili 75% spadku. Teraz w podobnych sytuacjach odbierze 100% i napiętnuje słowem „przestępca”. Działania PiS uderzą nie tylko w środowisko przestępcze, ale w niewinnych obywateli.​

14. Antoni Wiech

Antoni Wiech paranacjonalista Członek Załogi

Polubienia:
    4 788
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...ycja-ziobro-o-sprawie-polanskiego,648181.html

To przy okazji pokazuje absurd polskiego prawa, gdyż w Konstytucji RP zapisane jest:

1. Ekstradycja obywatela polskiego jest zakazana, z wyjątkiem przypadków określonych w ust. 2 i 3.
    2. Ekstradycja obywatela polskiego może być dokonana na wniosek innego państwa lub sądowego organu międzynarodowego, jeżeli możliwość taka wynika z ratyfikowanej przez Rzeczpospolitą Polską umowy międzynarodowej lub ustawy wykonującej akt prawa stanowionego przez organizację międzynarodową, której Rzeczpospolita Polska jest członkiem, pod warunkiem że czyn objęty wnioskiem o ekstradycję:

1) został popełniony poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, oraz

2) stanowił przestępstwo według prawa Rzeczypospolitej Polskiej lub stanowiłby przestępstwo według prawa Rzeczypospolitej Polskiej w razie popełnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zarówno w czasie jego popełnienia, jak i w chwili złożenia wniosku.
    3. Nie wymaga spełnienia warunków określonych w ust. 2 pkt 1 i 2 ekstradycja mająca nastąpić na wniosek sądowego organu międzynarodowego powołanego na podstawie ratyfikowanej przez Rzeczpospolitą Polską umowy międzynarodowej, w związku z objętą jurysdykcją tego organu zbrodnią ludobójstwa, zbrodnią przeciwko ludzkości, zbrodnią wojenną lub zbrodnią agresji.
    4. Ekstradycja jest zakazana, jeżeli dotyczy osoby podejrzanej o popełnienie bez użycia przemocy przestępstwa z przyczyn politycznych lub jej dokonanie będzie naruszać wolności i prawa człowieka i obywatela.
    5. W sprawie dopuszczalności ekstradycji orzeka sąd.

Ja nie wiem kto to pisał, ale musiał być ciężko upalony i zapominał po kilkunastu sekundach co pisał wcześniej.
    Najpierw piszą, że zakazana, później walą wyjątek za wyjątkiem, później znów piszą, że jest zakazana, żeby na koniec dojebać, że o dopuszczalności orzeka sąd. RP w pigułce po prostu.

Non Serviam lubi to.
  15. Imperator

Imperator Generalissimus

Polubienia:
    3 268
    Mnie to nie dziwi, przecież te wyjątki były specjalnie dodane pod dyktando eurokratów jako warunek wejścia do Unii.

16. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 210
    Przecież to jest zrozumiałe. Ekstradycja jest zakazana chyba, że A (ust. 2 pkt 1 i 2) lub B (ust. 3) nie licząc wypadku gdy sytuacjom A lub B towarzyszy C (ust. 4). Zasada, dwa wyjątki i jeden wspólny wyjątek od tych dwóch wyjątków. Tak się po prostu konstruuje teksty prawne. Przepisy muszą być zwięzłe - ustawa to nie podręcznik.

Imperator lubi to.
  17. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 818
    "- Są tacy, którzy chcą sprzedać polską suwerenność. Jesteśmy ostatnią siłą polityczną w Polsce, która jest na to gotowa - powiedział dziś Jarosław Kaczyński."

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-polska-musi-pozostac-suwerenna/z71qje

Jasne, są. Np. brat Kaczyńskiego, sygnatariusz Traktatu Lizbońskiego i sam Jarkacz sprowadzający tu amerykańskie wojska i nie mający najmniejszej ochoty na wyjście z UE.

18. szeryf17

Polubienia:
    1 710
    Są gotowi na sprzedaż suwerenności

19. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 543
    Inni byli już na to gotowi od dawna, PiS dopiero teraz (najdłużej się targowali).

20. NoahWatson

NoahWatson The Internet is serious business.

Polubienia:
    1 892
    "Kiler skazany na dobre zmiany" - Kuba Sienkiewicz w Opolu dodaje nowe zwrotki do znanego hitu.
    youtube

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.